Treść opublikowana przez seves
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
no i pasuje :> szkoda bo mógłbym ci załatwić tą kratke od badboy'a :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Blant to od Lakiego miala byc ta kratka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good: :good: :good: uwielbiam Kena za***isty jest co prawda w rajdach nic nie osiaga ale show robi najlepszy
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Po krotkiej nieobecnosci teraz przod autka wyglada tak : tzn "dzieki" temu kawałkowi asfaltu wpadl zderzak pod spryski zaślepki na razie wrzucone na tasmie dwustronnej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
heineken psssyt i chipsy solone z biedry [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:20_________________________________________________ z tego co wiem te sa duzo lepsze poza tym nie wiem dlaczego ale kleber w ciagu kilku lat pod ta sama nazwa sprzedawal jakby rozne biezniki dla roznych rozmiarow
-
[B6 AWX] Black Bandit Czikita edition. Projekt zakonczony.
chyba juz pisalem w takim razie sie powtorze... za***ista fura a dekory totalny koks Powiedz mi gdzie umiesciles przycisk esp? bo zeby bledu nie wywalalo to pewnie musi gdzies byc co?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki ale te kleberki na kierych jezdzicie to mom nadz ze nie kleber krisalp hp bo jak te http://www.opony.com/opona/kleber-krisalp-hp to akurat jedne z gorszych na jakich jezdzilem ;( konkretnie w jednym sluzbowym je momy astra II kombi i serio nie jest kolorowo [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 21:28_________________________________________________a co do Hammera to faktycznie wiekszosc zimowek mo 2ograniczniki jeden na 1,6mm czy jakos tak, a drugi zimowy ok 4mm mi sie wydaje (moze tak jak pisze Wiesiek 3mm)
-
Polecane opony zimowe
a ja Wam powiem ze mnie juz nikt na chinskie nie namowi co innego polskie bo predzej kupie debice niz jakis chinski wynalazek... przyklad- 3lata temu zjezdzilem letnie opony i jakis impuls powiedzil mi- kup NOWE Wanli model chyba 1088 w super cenie i kupilem 225/45/17 (jakos 250pln za szt) dodam ze na allegro i sprzedawca pisal ze super oponki na licencji DUNLOP (bieznik identyczny jak dunlop 9090 czy jakis taki ) kupilem przyszly zalozylem i opony tak huczaly ze nie moznabylo jezdzic nowki opony a odglos jak wyzabkowanej 10letniej opony masakra auto passat B6 2006rok wtedy byl 2letni od razu sprzedalem i kupilem od kumpla uzywki bridgestone :gwizdanie: z ktorych bylem serio bardzo zadowolony
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no Hammer ja tam w ADAC wierze ale wiem ze np nowa opona a opona uzywana to juz zupelnie inna bajka bo ta sama opona nowa mogla wypasc w testach srednio a po kilku latach i kilku mm bieznika mniej moze byc lepsza od tej ktora wygrala chodzi mi o rodzaj bieznika bo im opona toporniejsza i klocki wieksze tym lepiej radzi sobie w wiekszym sniegu i blocie (nawet jak bedzie juz starta)
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
helloł odswieże troche temat.. wiem wiem slabe to ale ktos cos pisal wczesniej ze moznaby jakas tabelke z osiagami stworzyc wiec moze bedzie przydatne moja furka 2004r BEX sedan FWD totalna seria kola 235/40/18 czasy oczywiscie mniej wiecej z filmiku spisalem 50-100: 5,0 sek 50-150: 12,0 sek 70-200: 26 sek 100-200: 23 sek ciekawostka jak na slaba benzyne wydaje mi sie ze elastycznosc niezla na 6biegu 100-200 30sek nic wielkiego ale sam jestem ciekaw na ile sie poprawi po programie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co tam u Ciebie? moplik zatankowany? schowany? wlasnie Wiesiek wyciagosz aku na zima? bo niby trza a jo jakos go zawsze zostawiom i jak je pogoda to roz w miesiacu odpola i abo se pogazuja abo po wsi przejada
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
aaaa Wiesiek ani nie godej w robocie zapierd to ni mom kiedy na forum wlyz na neta nie powiem wleza ale z forum to je tak ze jak siedna to fru 1h nie wiem kiedy a po robocie tez trocha obowiazkow i przyjemnosci no i teraz juz w sumie zaczynom cos trenowac na przyszly sezon to i czasu przez to fest ubywo wczoraj prawie 2h dzis 2,5h na kole
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wyniki testu ADAC opon zimowych na rok 2011/2012 w rozmiarze 225/45 R17 1. Michelin Alpin A4 2. Bridgestone Blizzak LM-32 3. Dunlop SP Winter Sport 4D 4. Goodyear UltraGrip Performance 2 5. Uniroyal MS Plus 66 6. Toyo Snowprox S953 7. Continental WinterContact TS 830 P 8. Nokian WR D3 9. Pirelli W 240 Sottozero Serie II 10. Nexen Winguard Sport oooooo jakie profi zestawienie
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
dokladnie o ten mi chodzilo dzieki wielkie respect niezly szal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co do oleju to ja na lato zalalem shella racing 10W60 troche drogi ale ktos mi kiedys powiedzial ze jak cos chcesz szybciej pojechac to warto no i fakt chyba warto teraz na zime lada dzien wlewam motula 0W30 tego z kolei polecil mi Qri i fakt na zime chyba jednak lepiej miec cos rzadszego
-
[B6 AYM] Rnse 2 błedy
i co kolego uporales sie z tym bledem? pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Kolego to akurat normlane bo przypuszczam ze jak pokazywalo Ci 0km to ostatnie km przejechałeś bardzo powoli i delikatnie wiec komputer przeliczał Ci ostatnie km i wksazywal ile zrobisz jeszcze km przy takiej jezdzie... a potem wiadomo juz pewnie tak delikatnie gazem nie operowales wiec i km do przejechania ubywalo [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 11:30_________________________________________________ja ostatnio mam problem zmiescic sie w 11L/100km na baku robie ok. 600km (bak mam 70L) wyniki przy 235/18 , bo dopiero w ubiegłym tyg założyłem zimówki 205/16 ale póki co spalanie nie spadlo tyle ze pewnie dlatego ze teraz na zimowkach jeszcze bardziej ciesze sie ze z jazdy i przyznaje ze furki jak sie zagrzeje nie oszczedzam a różnicę w reakcji na pedał czuć dość wyraźnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nie ma/nie było takich w [b6] To 1.8T angola :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 11:12_________________________________________________ja robie rocznie 30-40tys co prawda w tym roku raczej 30 a Robert skoro w b6 nie bylo 2.0TFSI tzn ze wypada zmienic na b7 ew. na b8
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Synki to dopiero rezacz http://moto.allegro.pl/porsche-panamera-turbo-mansory-2011r-i1918949248.html#delivery
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki to dopiero rezacz http://moto.allegro.pl/porsche-panamera-turbo-mansory-2011r-i1918949248.html#delivery
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Gregory nie masz gdzies pod reka tego filmiku jak Ci ogien strzela z rury? gdzies go kiedys widzialem a teraz szukam szukam i nie umiem znalezc
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
nie, ładna jest skubana co nie ladna serio prawie jak Twoja Arek
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj ok 18:30 w Rybniku na Zamyslowie ul.Wodzislawska zółta eSa B5 avant to ktos z naszych?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thx za spota i kebaba :gwizdanie: Miron nie poddawaj sie jakas fucha wpadnie, kasa na urodziny zorganizujesz jakas imprezke weekendowa raz dwa nazbierasz :gwizdanie:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kurde teraz dopiero dopadlem ten watek fakt Andy mijalismy sie kolo media w Rybniku
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
urwa 313PS przy spalaniu 6L marze o takim spalaniu