Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zartowalem oczywiscie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
wrc szacuuun tak rezac w nowej furze w ktorej w dodatku wszystko dziala to tylko szaleniec albo prawdziwy KOXU REZACZ graty no i nie mysle oczywiscie o dpfie bo to sie nie liczy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo Ty nie masz jeszcze swojego watku no dzis to juz moge zgrywac cwaniaka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
te nie ori dokladki czesto tak wlasnie odstaja zeby nie powiedziec zawsze... duzo razy widzialem nie wiem czemu to tak trudno spasowac tu akurat są z Votexu MS Design i widocznie tak musi być skoro Audi je zaaprobowało i można je dostać w ASO wiem bo dokladnie z tego pakietu Laki szuka na tyl a Qri ma je w swojej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
te nie ori dokladki czesto tak wlasnie odstaja zeby nie powiedziec zawsze... duzo razy widzialem nie wiem czemu to tak trudno spasowac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
sorry za zasmiecanie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
oszzzz to forum codziennie mnie czyms zaskakuje :gwizdanie: :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hello Synki dzieki za komentarze w watku :gwizdanie: chłopaki prosbe mam.. potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy .. co kupic i gdzie? sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione szukal ktos cos ostatnio? porownywal? dzieki za propozycje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Synki dzieki za komentarze w watku :gwizdanie: chłopaki prosbe mam.. potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy .. co kupic i gdzie? sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione szukal ktos cos ostatnio? porownywal? dzieki za propozycje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chłopaki prosbe mam.. potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy .. co kupic i gdzie? sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione szukal ktos cos ostatnio? porownywal? dzieki za propozycje [br]Dopisany: 03 Październik 2011, 19:23_________________________________________________ Pretor witam w klubie tez dzis odwiedzilem dentyste tyle ze moj zabek reanimuje juz 3raz bo nie bylo dziury tylko mi sie cos z korzeniami porobilo hahaha
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
znajac zapędy audi pewnie jeszcze trzebabylo zaplacic zeby nie miec klimy no ew. moze za jakies 15euro taniej było bez klimy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 14:44_________________________________________________ z tym musisz uderzyć do Tolka no jak zawsze jest wypas rozumiem, właściciel niekomputerowy wlasciciel nie ma kompa a w kafejce komputerowej zle sie foty obrabia i na forum wrzuca :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No i Szymek jeździsz ze mną do kolegów jako kierowca. leko a jak co juz nie dosz rady wypic to bierymy du dom i robimy popijawa w SR w koncu to dzieki mojemu watkowo mogl zes zablyszczec wiedza i w calej PL zyskac uznanie szacun profesorze Wieśku
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
No Wiesiek swietny pomysl trzebaby jak kiedys ustawic sie w pare aut w SR i pojechac na 5-10autek na spota wyjazdowego mamy do wyboru wtorek i piatek albo lepiej oba te dni
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki alescie mi w watku pospamowali
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
ja Wam powiem jedno, znam Wieska i on znow tak to sie na codzien nie upiera wiec albo jest pewien swego albo zrobil juz ta flaszke co wczoraj za obstawe na weselu dostalismy :kox: :kox: :kox:
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
pokaż mi tą większość... Tak okropnych felg to chyba nikt nie zakłada z wyboru... ojjj Siemian nie przesadzaj... na zime kolo nie musi byc super wypasione i ladne... byle sie dobrze mylo i nienajgorzej wygladalo PS Mam te same u siebie :polew: co prawda tez kierowałem sie cena
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
na zyczenie fotki wydechu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel co Ty piszesz a kto Ci kaze ladowac inny soft robisz to celowo i na wlasna odpowiedzialnosc[br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:30_________________________________________________Szymek jo juz lata lotom samolotami RC no teraz mi to godosz musza kiedy wpasc pozaglondac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
łooooo matko zajs tela spamu to do zajs :gwizdanie: byda za godzina jak spam nadrobia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Juz zech je pojechali my rano do krakowa po pora tajili oczywiscie do naszych no i tak w 3msca w kraku potem Tolek mi ten moj watek zalozyl i teraz wyszol zech na niekomputerowego a po powrocie mnie brat z kumplami na gokarty na makro wyciagnal a co Ty tam na nacyna kombinujesz hmm jakis samolocik helikopterek? :gwizdanie:
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
Tolek a ile Ci to tak pali? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki Synki za komentarze dzis mi w koncu Tolek zalozyl watek bo jakos sie wieki za to zabieralem i zawsze sie cos wazniejszego znalazlo :gwizdanie:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
no oczywiscie watek zaistnial dzieki Tolkowi bo sam sie nigdy za to nie umialem zabrac :notworthy: :notworthy:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Witam serdecznie, od kiedy zarejestrowałem się na forum to moja trzecia A4, ale pierwsza której udało mi się założyć wątek w dużej mierze dzięki upierdliwości Laki83 który sprawdzał przez pół roku kilka razy w tygodniu czy wątek zaistniał i pomocy Tolek85 . Autko myślę że dobrze znane ze spotów śląskich SR SG SK oraz SB , kupione przeze mnie w marcu 2011r. Pierwsza rejestracja 11.2004. Silnik BEX 1.8T 190 HP poszukiwania troche trwały a wymagania były proste miał być BEX w ośce czarny sedan w pełnym S-line'ie Krótko o aucie: Wyposażenie ori: Z zewnątrz: Pakiet s-line zewnętrzny komplet (Zderzaki, listwy, lotka) Zawieszenie 1BV koła ori s-line 18' 235/40 Wewnątrz: Pakiet podświetlenie (komplet) Stołki skóra + materiał SPEED S-LINE (kubły + podłokietnik) Kontrola przepalonych żarówek (MCE w wersji High) Czarna podsufitka S-LINE Dekory aluminium S-LINE Radio CONCERT Audi SoundSystem 9 gł + tuba Kierownica sport 3-ramienna S-LINE komputer pokł 2x elektryczne szyby Wyrezane: Kierownica 3 ramienna S-LINE Mufu z B7 Tempomat RNS-E BLUETOOTH 4x elektryczne szyby esp szufladka i uchwyt na kubek z paskiem chrom Hamulce z 3.0tdi 320mm przód, 288tył zaciski malowane na kolor złoty końcówki wydechu 90mm ULTER Boczki w czarnej skórze Dekory alu szczotkowane 1nk Kolorowy fis zderzak pod spryski + zaślepki HID 6000 (był 5000 - ale odcień był za bardzo "żółtawy" ) regeneracja felg dystanse 15mm na tył podszybie ORI z roczników 2001-2003 Planowane: moze felgi ORI RS4 19cali BiXenon + spryski + samopoziom grile i listwa zderzaka w matową czerń CLH (lusterko jest moduł powinien obsłużyć- potrzebna szyba ) Chip+może wycięcie kata i może wydech przelot (być może wpadnie jakies wieksze turbo) - z uwagi na seryjne 198,5km goły program raczej nieuzasadniony ekonomicznie:decayed: zastanawiam się nad "wyprodukowaniem" individual czarnych dekorow w białą kratę BOSE ale jeśli, to tylko stage 2 FOTKI : Z góry dzięki za wszelkie uwagi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur ma najszybszy samochod jaki znam :kox: :kox: widuja go wszyscy i wszedzie ales dowalil na szczescie