Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello wieczorkiem Arek jesli szukasz pow 2litrow to lepiej juz zarejestrowana bo szkoda na akcyze wywalac kase Artur a powiem Ci zes juz fest słówek pochytoł
-
Spoty Katowice i okolice
i ja dzienki hahaha
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Co mu je ? grzybica mo ? Nic mu nima, godomy o przeróbce anglika skad Tys o tej grzybicy wyskoczyl
-
[ALL] Paliwo pb95 vs pb98 vs v-power racing itp
Kolego gdzie masz taka wlepe? ja mialem avj 2001 i przy wlewie do baku mialem wlepe dokladnie 91/95pb teraz mam bex i mam 95/98pb
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
11k za Passata B6 kuzyn to robi u siebie z kumplem co w ASO pracuje. no tak chyba mniej wiecej mi mowil tez te pol roku temu.. tylko zeby sie Kuzyn nie przejechal bo z tym podobno troche roboty jest..no i oczywiscie knifow pelno.. i z miesiac moze mu to potrwac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer i co dzwoniles do goscia? co gadal?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Badboy pisal pewnie o Arkowej galerii zdjec tez zwróciłem uwage na kilka tyłków :gwizdanie: i nie tylko ale najładniejsza i tak pasazerka autka z kratka sliczniutka
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a zwłaszcza Artur :polew: specjalnie zech nawiazol bo motyw z kibelkiem mnie rozwalil :gwizdanie: [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 22:35_________________________________________________ ale kur powaga nadrabiol zech spam chyba z 15min na szczescie przyjemnie sie czytalo bo sie zodyn nie rozpisywol
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co do spotow to wg mnie jak proponuje Arek moznaby obadac ten parking kolo BP na wyzwolenia i ta knajpke niedaleko moznaby tak jak jest w SG i SK w zimne wieczory konczyc w MC albo przy stolikach w hipermarkecie ale w SR nie mam pojecia jak sie w mc pomiescimy a mi osobiscie bardziej by sie drugi pomysl Arka widzial jakas nieduza knajpka .. a moze duza gdzies na uboczu w sensie zeby po prostu w wekkend miejsce bylo .. moze po paru spotkaniach zrobilaby sie taka bardziej klubowa wiem wiem moze przesadzam poza tym nie moge obiecac ze bede na kazdym spocie ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
osz Synki alescie tego natrzepali
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: co chcesz kultowy samochod mnie najpierw wzielo na a6 w tym oczywiscie z akcentem na rs6 :evil: mlodziencza fantazja ale jak to w zyciu bywa marzylem marzylem az mi kumpel pozyczyl kiedys a4 i juz tak zostalo To dobrze że Ci pozyczyl A4 bo jakby tak Ci np. pożyczyl Fiata Pande to bys teraz pandą śmigał... panda jak panda na wloskie bym sie tak predko nie dal przekonac ale co jakby mi wartburga pozyczyl [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 11:12_________________________________________________ o zesz k.u.rwa ale dym
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi sie tez tak wydaje poki co mozna postac na parkingu ktory Arek zaproponowal ale na czysto zimowa pore (wiadomo jak pada deszcz czy snieg czy piz*zi) to jak dla mnie lepsza knajpka zeby usiasc.. i najpiej nie w centrum a lekko na uboczu.. takie moje zdanie bo tam powinno byc miejsce tylko z drugiej str jak w weekend bedzie miejsce to moze znaczyc ze knajpa marna
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry :polew: :polew: co chcesz kultowy samochod mnie najpierw wzielo na a6 w tym oczywiscie z akcentem na rs6 :evil: mlodziencza fantazja ale jak to w zyciu bywa marzylem marzylem az mi kumpel pozyczyl kiedys a4 i juz tak zostalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helo Synki
-
[ALL B7] Spryskiwacze reflektorów
dokladnie kolego, zeby odkrecic lampe musisz miec klucz z przedluzka.. bez niej nie dojdziesz bo sruba jest gleboko schowana, wez latarke i swiec pionowo z gory na reflekrtor to ja znajdziesz
-
[ALL] Rdza na audi a4 b6? czyżby bite?
Kolego ja bym sie nie przejmowal jezdzil i po zimie (albo w trakcie) skontroluj czy jest wieksze i czy puchnie czy tylko w miejscu otarcia widac rdze? ja mialem w poprzednim b6 2001r delikatnie na zewnatrz blotnika tyl po delikatnym przetarciu oznaki rdzy ale zupelnie nie byly podatne nawet na nasza zimowa sol nic sie z tym nie dzialo po jakims czasie tylko delikatnie to pedzelkiem z ORI ASO farbka zatuszowalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak sie komus bedzie nudzic maly filmik jak sie tworzy takie skocznie i zeskoki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co za gosc [br]Dopisany: 25 Wrzesień 2011, 22:25_________________________________________________ i cos na deser ogladajcie do konca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a i zurek maja pyszny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: czy uzytkownik Tomi1218 nie potrzebuje wsparcia za marne 40%
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o co kaman no jo tez sie zastanawiom ale chyba podjechali do zor ze spota :> bo cos bylo wczesniej o jakims dobrym jedzeniu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
Tolek no ja rozumiem w palnik ale zeby wstac o 19
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie licz że bedzie tam 450km w tej cenie obstawiam że pozostało z 320 az tak? te 4.2 na turbinie tez tak konie traca? ;( bo za mna taka powoli chodzi.. na rs4 mnie nie stac ale taka rs6 :gwizdanie: ponizej 50k juz mozna kupic ale z duzo wiekszym przebiegiem.. a ta 50kkm? brzmi pieknie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
Nosb Ty sie chyba czasem nudzisz szukasz roboty zeby ciekawie caly dzien zlecial bo zeby tak fure rozkrecic i poskrecac to chyba tylko z nudow decha zrobi szal a Kryche zes pieknie na modlitwie niedzielnej przylapal :polew: