Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
za mało trenujesz zdecydowanie wczoraj wyjatkowo mialem kierowce i to sie tak wlasnie potem konczy nawet k.urwa nie kojarze tej rudej od Tolka :polew: :polew: [br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:00_________________________________________________ powinienes
-
Spoty Katowice i okolice
poza tym powiem Wam srody z czeko sa piekne :gwizdanie: za***iście bylo wczoraj tylko urwa dzis musialem wziac urlop pojechalem do roboty ale nie umialem wysiedziec to wrocilem i spalem do 17 :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hello hahaha no tego nie znalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty sie tam nie nudzisz jeszcze?
-
Leon Top Sport by Mario22
pinkne masz to autko i przede wszystkim niezle jedzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki No dokładnie Robert z tego co mi sie wydaje jest jak piszesz, a zamiast tej tulejki sa gotowe zastawy zamiast kata juz z oddalonym tym miejscem na druga sonde (tak jak pisalem wczesniej ) co do przegladu to nie wiem jak to jest ale kilku kumpli w ogole nie ma z tym problemu bo nikt spalin nie sprawdza poza tym jakby porownac to raczej diesel bedzie mniej ekologoczny niz benzyna :gwizdanie: czy sie myle [br]Dopisany: 31 Sierpień 2011, 10:03_________________________________________________ :polew: tylko nie pamientasz z kim spałeś Andrzej no cos Ty :gwizdanie: wczoraj tu pisalismy o tym ze Kaska ma zawsze zawsze zawsze racje i nie sadze zeby Artur był w stanie cos takiego zaryzykowac, jego podswiadomosc nawet jak bedzie skrajnie na.j.ebany powie mu jak wrocic do domu :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hello dzieki za spota, Krolu kurde zapomnielismy Cie przewiezc :gwizdanie: czemu problemy? kolizji nie miales zadnej mam nadz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wiec wlasnie... jak dla mnie turbo mialoby lepiej, ale jeden majster mi ostatnio tlumaczyl ze turbo bez kata raz dwa padnie a co do sond to wiem - mam dwie sondy i teoretycznie mozna oszukac druga sonde montujac ja lekko oddalona od rurki a w najgorszym wypadku jak bedzie sie palil check trzeba ja po prostu wylaczyc mysle jeszcze nad calym wydechem ale poki co (poki nie robie nic drastycznego z moca ) chyba nie ma to wiekszego sensu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powitał co tak nikt nic nie godo yno kapeluszami machocie [br]Dopisany: 30 Sierpień 2011, 09:47_________________________________________________dzis jada koncowki wydechu montowac 3podejscie najpierw byłem umówiony w czwartek to nie mieli prądu przerzucili na sobote , podjechałem i się okazało że te koncówki co mieli dla mnie odłozone to sprzedali komuś no normalnie do 3razy sztuka :gwizdanie: a hammer czemu w benzynie lepiej nie wyrzucać kata? serio to biore pod uwage i jeśli cos to kat rurke bym wkręcał nie spawał żeby łatwo było do serii wrócić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: macie namiar do SRB? Andrtzej ma jasne wnetrze i tylko przod elektryka a tu moze go cos zainteresuje http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=219074.0 PS nie umiem sie doliczyc gdzie on te ponad 30tysi wsadzil :gwizdanie: jakby placil w ASO to co innego :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello ZłyChłopaku :gwizdanie: jak tam zjezdzosz juz w koncu na stale?
-
[ALL B5] Audi S4
pieeekna fura sam kiedys chcialem wlasnie taka kupic niestety wzialem b6
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Coś chyba więcej dzisiaj wziąłeś na oko niż zwykle :decayed: właśnie że nic, bo wstałem po 7ej i byłem na sniadaniu z Siemianem :gwizdanie: to Cie drogo te sniodania kosztuja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzień dobry hmm a ktoś Ty je? jakis klubowicz? mieszkasz na slasku? zapraszamy na spota do rybnika jesli znasz rybnik to na parkingu tesco vis a vis stacji bp i mc donalda :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 12:55_________________________________________________a tak serio to jak bylo? opoleni?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: :polew: :polew: Tolek ales doje-bal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hello no Miron zajebi-scie fajnie i ciekawie bylo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ello szczerze powiedziawszy to nawet konkret ale czekam aż się odezwie do mnie kumpel (znawca 2.2T) żeby podjechał ze mną zobaczyć auto, a dokładnie silnik i napęd. żałuję tylko że to automat i trochę muli ten silnik no Arek to ladnie widze konkretnie kombinujesz jak dla mnie jesli chcesz 2autko to spoko a co coupe? czy avant? ale jesli chcesz zamienic b5 to lepiej nie poza tym masz ja zaj-ebi-ta nie myslales moze o a6 c5?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to dobrze Pany ja sie zbieram bo z rana wylatuje do Przesieki... na wyscig ale na szczescie jutro tylko jade brata i eqipe dopingowac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
taaaa debatowali Kasia po prostu powiedziala co mysli w pierwszym momencie myslalem ze to zart i do teraz sie ludze ze to byl zart :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no rozumiem tylko coscie mi predzej nie powiedzieli ja tam dzis nie raz ostro ryzykowalem trzebabylo od razu mowic ze Kasia.. Kasia po prostu ma racje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur no jak Kasia boks cwiczyla to sie nie dziwie zes wybral nie po mysli Hammera :polew: :polew:[br]Dopisany: 27 Sierpień 2011, 23:54_________________________________________________ja jak bedzie pogoda to sie wybiore na SCP
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jednak Kasie sie boisz :polew: A Ty byś sie nie boł? jak Artur godoł że boks ćwiczyła :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: dzieki za spota Synki i Synczyce
-
Spoty Katowice i okolice
hello Kato cos tu u Was pusto ostatnio
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki to kaj sie widzymy? 18 tam kaj zawsze? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ja dzieki za wczoraj za spota, szalenstwa w sklepie zabawkowym :gwizdanie: upalanie po miescie i foto sesje Krolu dzienki tez po 1 bylem w domu Mario ciesz sie bo ja tankowałem za 342zeta a tez juz pozniej Ajedynka 140na tempomacie.. To jest ciekawe bo jak wyjezdzalem na spota to mialem 280km do zrobienia zajechalem do SG SH SK i powrot do SR i co i mi 20km zostało Tolek ja z wczoraj nie pamietam dokladnie ale spalanie mialem jakies 15 takze nie bylo tak zle Pucek a Tobie tam udanej zabawy w KR :gwizdanie: <sex>