Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
seves Ty sie koło kup a nie klekota od mironia hehehe no yno Hammer tu mo kozdo sprzedaz i zakup pod kontrola :tongue4: nie no koło mom a nawet 2 jedyn goral i jedna szosa , cos tam se na nich jezdza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki kur@#$% 74,5kpln potrzebuja pożyczy ktoś 500pln mom a nowe auto bych se kupil :gwizdanie:
-
[B7 BKN] Mironowóz cz.III - 3.0tdiQ - najbogatsza wersja
Miron dobrze że się zgodziłeś oddać mi to Twoje utrapienie za te 5dych :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello musialem sie z Wami podzielic konkurencja http://otomoto.pl:80/bmw-m5-g-power-hurricane-rs-750km-C17613885.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3mcie sie ida spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
osz kur nie wiesz co sie stalo? przy tasmie kajs? Na zabudowie dostał w głowę liną z KBH , ale w zeszłym tygodniu , dziś w nocy zmarł no to slyszalem drugi tez dostal ale lekko po twarzy podobno a ten ktory zmart podobno mocno mial czaszke uszkodzona ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
osz kur nie wiesz co sie stalo? przy tasmie kajs?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru myślis że to tego wina,moja małżonka wycierała dużą ilość śniegu, jak żech był w sexnatorium i tak staneła na środku szyby jak wymieniłem bezpiecznik to ruszyła kilka centów i zaś spolony pewnie dostaje za duże obciążenie i dlatego pali bezpieczniki spróbuj siknąć wd40, rozruszać powinno pomóc, potem porządnie nasmaruj po śląsku to musisz napisać, bo tak to lipa do mie nie ma problymu moga i po slonsku pisac :gwizdanie: hahaha no co za przesmiewcy po polsku tez sie pisze zalezy kto z kim godo Stanley dotarl mail?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no synku bo na pewno mosz marasu pelno a ona musi sie slizgac poli sie bo mo za duzy opor kto nie smaruje nie jedzie jak moj dziadek godo nie no zartuja ni mom pojecia ale moze rychtych kaj musisz w te miejsce co sie obraco kapnyc smaru
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to pomyłka jakieś nieporozumienie co do kompa to gość za rondem koło plazy w kierunku na hermes po prawej mo doś tanio ja wiem wiem pierchala, ale u mnie w robocie tez moga zalatwic po dobrej cenie dla pracownikow zalatwiaja, jo mom dosc nowego kompa tak zech zartowol jakies sterowniki abo flashe inne pierdy pewnie potrzebuja abo scout nie obsluguje czegos co tu mom ;( mialem nadz ze mi ktos pomoze bo moze mial ten sam problem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello pijoku gdo jo no dobrze zech spam nadrobiyl bo przynajmij wiym ze do flaszki z Toba nie siodom :gwizdanie: ew jak juz siedna to musza ciu..lac i pic co 5 :polew: :polew: [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 20:15_________________________________________________ kup se nowy kompjijuter no chyba tym ciepna prze łokno i pojada do media rozejrzec sie za nowym modelem a kupia oczywiscie kajs indziej zech ostatnio slyszol ze media to je najwiekszo "ogladalnia"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
synki powiedzcie mi czamu nie umia ogladc fot na autoscout ? ;( klikom w to i jakos ujowo sie zalanczo mom ie8
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello pijoku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde Hammer :good: szpanuja mie te rs6 ogolnie rs6 hehe nawet te c5 :gwizdanie: bo juz tak od 5dych sie zaczynaja ale te c6 na 700koni zrobione jak staja na kresce z lambo i ferrai - filmiki bezcenne :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tylko uwazaj z rezaniem bo to wciaga Paplok a ktora fura byles? widzielismy sie? bo ja tez na chwile tylko wpadlem ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki i jo dzieki za spota :hi: Arek co do zakupu Bszósteczki Tolkowej jestes 2gi w kolejce :> [br]Dopisany: 28 Luty 2011, 18:43_________________________________________________Wiesiek a kajs Ty byl jak Cie nie bylo :gwizdanie: kopa lot
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
nie zmienilem kurde gosciu zdazyl ta b7 zamienic na inne auto od kumpla no normalnie sie tam furami dziela.. sa jeszcze 2opcje w sumie 3razem z ta b7 o ktorej wiesz bo moze da sie jeszcze ja zalatwic echhh nic nie wiadomo bo wszystko zalezy od tego co VIN powie no i co oko szpecjalisty znajdzie, tym razem jade z mega szpecem :gwizdanie: nic mi nie mówiłeś że mam z Tobą jechać... :mysli: :polew: :polew: a bo to miala byc niespodzianka :gwizdanie: a szykuje się drobniutka zmiana na wiosnę/lato :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty a ty na pogrzebie jeździsz że mosz wiyniec na masce Kurna kto to stroił Jedynie auto i kierowca zacny ale kwiaciarka dała d*py hahahahahha caly Wieslaw :polew: :polew: dobrze ze para mlodo tego nie slyszala sorry ale tak wciepuja co jakis czas bo spam nadrabiom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: no faktycznie zapomnialem o nim
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powitał szanownych Kolegów
-
Spoty Katowice i okolice
helol Kato
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki [br]Dopisany: 22 Luty 2011, 12:06_________________________________________________wiekszosc spamu nadrobione hmm tak +/- od 950 strony i faktycznie... spam :kox:
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
nie zmienilem kurde gosciu zdazyl ta b7 zamienic na inne auto od kumpla no normalnie sie tam furami dziela.. sa jeszcze 2opcje w sumie 3razem z ta b7 o ktorej wiesz bo moze da sie jeszcze ja zalatwic echhh nic nie wiadomo bo wszystko zalezy od tego co VIN powie no i co oko szpecjalisty znajdzie, tym razem jade z mega szpecem :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry po weekendzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zbieram sie chlopaki silownia sauna i te sprawy