Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. no to powodzenia tam :good: :good:
  2. Kolego sprawdz od kiedy ten watek istnieje :gwizdanie: jesli ktos bedzie chetny na program u Aliego powinien wlasnie do tego watku sie dopisywac
  3. no wlasnie Ci powiem ze mysla o tym mysla i mysla bo nie wiem czy nie bede mial zajetego przyszego weekendu za to na spocie w niedziele bede na pewno w koncu :gwizdanie:
  4. dobry
  5. no musze ja teraz obloookać :kox:
  6. i znow za***iście sie prezentuje :good: :good: musze tym Twoim felom sie przyjrzec bo moje tez renowacja czeka :gwizdanie:
  7. osz kur@#$% Qri wiedzialem ze cos jest nie tak, ale po Twoim opisie szczena opadla.. zeby z takiej blahej pierdoly Mambe zajeb@#$% masakra najwazniejsze zeby protokół był dobrze i szczegółowo opisany a aso seata które domyślam się bedzie Mambe składało wszystko profesjonalnie dopasowało żebyś nie musiał kolejny raz fury na lawecie przetransportowywac 3mam tam i oby jak najpredzej do przodu
  8. Masz na myśli podsufitkę tylko nie mow nikomu
  9. Hammer nie proznuje black madafaka ciag dalszy tylko cos nic sie nie chwali :gwizdanie:
  10. gdyby kogos dopadla awaria serwa polecam zamiennik TRW- przerabialem to w poprzednim b6 - z robocizna wyszlo mnie jakos 300czy 350pln no i spokoj co najmniej na rok bo tyle jezdzilem furka po zmianie
  11. BEX, felga 18' opona 235 pirelli nero, srednie standard prawie zawsze wychodzi mi w granicach ok 10/100, przy spokojnej jezdzie ok. 7/100 a przy szybszej >12 .. ogień wiadomo >15
  12. a ja mam manetke do avanta na sprzedaż
  13. Roz na pół roku się zjawił a akurat szpicy nie było to i reszta uciekła. no fatk wiadomo ze szpica trzymie calo impreza i jak ich ni ma to spot slaby wiec i chetnych mniej ale zech sie kurde serio wybierol i wybierol w koncu zech dotal a tu zonk
  14. hello komputerowcy co yno przy kompach siedzicie i na spoty nie jezdzicie :polew: :polew:
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wesolych spokojnych i suchych swiat - no oczywiscie poza wiadrami wylewanymi na nasze najblizsze
  16. dzieki chlopaki za spota w ogole Miron fura z zewnatrz i od wewnatrz no i za kolkiem oczywiscie robi robote jest mega koks ale juz sie nie dam podpuscic :gwizdanie: zostaje przy b6 :polew: wesolych spokojnych i suchych swiat - no oczywiscie poza wiadrami wylewanymi na nasze najblizsze :gwizdanie:
  17. najlepszego chlopaki wesolych spokojnych i suchych swiat - no oczywiscie poza wiadrami wylewanymi na nasze najblizsze :kox:
  18. o kurw ale piekne fele gdzies je dorwal :kox: :kox: nie moge sie doczekac calosci;) juz po tym jak ogarniesz zawias
  19. no i furka bardzo pieknie usiadla.. robi wrazenie :kox: mam nadz ze zawias nie siadzie Ci juz nizej bo teraz jest pieknie i jak dla mnie idealnie musimy jeszcze stanac na rownym podlozu.. poza tym Tolek dzieki wielkie za ostatnie wyprawy no i udane kreski :evil:
  20. Ty to mosz lep Hammer :kox:
  21. Arturoo mosz tego wiecej? :gwizdanie: musimy sie zgadac na spocie to bym sobie je zgral jakos hehe oczywiscie nie dla mnie tylko dla kolekcjonerki Magdy a tu wlasnie cala prawda o Siemianie i wieczornej kolacji
  22. hello
  23. kiedy kaj jadymy Wiesiek? :gwizdanie: No nie pieprz że zachowywał się jak zeżroł, to już zalatuje słomą zezrol to malo powiedziane :> tego sie nie da opisac to trza zobaczyc [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:40_________________________________________________Pany zbierom sie pozno sie zrobilo hehe
  24. Seves You live?? hello Diman kope lat kurde musza sie na spota wybrac teraz w sumie mam nadz ze juz sie znow bede pojawiac
  25. hello Synki dzieki za zlota i za goscine przy stole na wieczerzy :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.