Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to powodzenia tam :good: :good:
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Kolego sprawdz od kiedy ten watek istnieje :gwizdanie: jesli ktos bedzie chetny na program u Aliego powinien wlasnie do tego watku sie dopisywac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie Ci powiem ze mysla o tym mysla i mysla bo nie wiem czy nie bede mial zajetego przyszego weekendu za to na spocie w niedziele bede na pewno w koncu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
no musze ja teraz obloookać :kox:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
i znow za***iście sie prezentuje :good: :good: musze tym Twoim felom sie przyjrzec bo moje tez renowacja czeka :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
osz kur@#$% Qri wiedzialem ze cos jest nie tak, ale po Twoim opisie szczena opadla.. zeby z takiej blahej pierdoly Mambe zajeb@#$% masakra najwazniejsze zeby protokół był dobrze i szczegółowo opisany a aso seata które domyślam się bedzie Mambe składało wszystko profesjonalnie dopasowało żebyś nie musiał kolejny raz fury na lawecie przetransportowywac 3mam tam i oby jak najpredzej do przodu
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Masz na myśli podsufitkę tylko nie mow nikomu
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer nie proznuje black madafaka ciag dalszy tylko cos nic sie nie chwali :gwizdanie:
-
Naprawa przyczyny złego działania SERWO brak hamulców
gdyby kogos dopadla awaria serwa polecam zamiennik TRW- przerabialem to w poprzednim b6 - z robocizna wyszlo mnie jakos 300czy 350pln no i spokoj co najmniej na rok bo tyle jezdzilem furka po zmianie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
BEX, felga 18' opona 235 pirelli nero, srednie standard prawie zawsze wychodzi mi w granicach ok 10/100, przy spokojnej jezdzie ok. 7/100 a przy szybszej >12 .. ogień wiadomo >15
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
a ja mam manetke do avanta na sprzedaż
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Roz na pół roku się zjawił a akurat szpicy nie było to i reszta uciekła. no fatk wiadomo ze szpica trzymie calo impreza i jak ich ni ma to spot slaby wiec i chetnych mniej ale zech sie kurde serio wybierol i wybierol w koncu zech dotal a tu zonk
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello komputerowcy co yno przy kompach siedzicie i na spoty nie jezdzicie :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
wesolych spokojnych i suchych swiat - no oczywiscie poza wiadrami wylewanymi na nasze najblizsze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzieki chlopaki za spota w ogole Miron fura z zewnatrz i od wewnatrz no i za kolkiem oczywiscie robi robote jest mega koks ale juz sie nie dam podpuscic :gwizdanie: zostaje przy b6 :polew: wesolych spokojnych i suchych swiat - no oczywiscie poza wiadrami wylewanymi na nasze najblizsze :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
najlepszego chlopaki wesolych spokojnych i suchych swiat - no oczywiscie poza wiadrami wylewanymi na nasze najblizsze :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o kurw ale piekne fele gdzies je dorwal :kox: :kox: nie moge sie doczekac calosci;) juz po tym jak ogarniesz zawias
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
no i furka bardzo pieknie usiadla.. robi wrazenie :kox: mam nadz ze zawias nie siadzie Ci juz nizej bo teraz jest pieknie i jak dla mnie idealnie musimy jeszcze stanac na rownym podlozu.. poza tym Tolek dzieki wielkie za ostatnie wyprawy no i udane kreski :evil:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ty to mosz lep Hammer :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturoo mosz tego wiecej? :gwizdanie: musimy sie zgadac na spocie to bym sobie je zgral jakos hehe oczywiscie nie dla mnie tylko dla kolekcjonerki Magdy a tu wlasnie cala prawda o Siemianie i wieczornej kolacji
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kiedy kaj jadymy Wiesiek? :gwizdanie: No nie pieprz że zachowywał się jak zeżroł, to już zalatuje słomą zezrol to malo powiedziane :> tego sie nie da opisac to trza zobaczyc [br]Dopisany: 30 Marzec 2011, 22:40_________________________________________________Pany zbierom sie pozno sie zrobilo hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Seves You live?? hello Diman kope lat kurde musza sie na spota wybrac teraz w sumie mam nadz ze juz sie znow bede pojawiac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki dzieki za zlota i za goscine przy stole na wieczerzy :gwizdanie: