Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nos napochol ale loozik nic sie nie stalo what? do 5 ku 15 ? no toscie ładnie walczyli pewnie popiliscie i do rana trzezwieli :gwizdanie: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł Synki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzienki za spota a Ty Wiesiek yno robisz i robisz bys sie tez pokozol
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
Postaram sie odpowiedziec pod nieobecnosc Kolegi ZłyChlopaku mam nadz ze nie bedziesz zły wyczaił po prostu szukał i szukał i wyczaił... alledrogo giełdy itp
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
niestety Siemian nie chce oklepanych
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i jo sie przywitom
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
OZ AVUS jesli zmieniac to jak dla mnie poszukaj jakiegos pelniejszego wzoru (jesli o mnie chodzi to do masywniejszej furki lepiej masywniejszy wzor ale oczywiscie kwestia gustu ) ew. ... ew. .. ew... RS4 ale ori ew. bardzo podobna podroba (jesli takie sa) byleby mialy tak do.jeba.nie wygiete te ramiona :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E? Wyjmaki mam no genau a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom No jo nimom, mojego też Cie dom bo w Niemcowni siedza jeszcze 2tygodnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:18_________________________________________________PS. Tego Twojego mmsa nie umia odebrać... no kurde Synku teraz czytom ze zajs sie kajs szlajosz :gwizdanie: to spokojnego pobytu tam nie pij za duzo i moze do zobaczenia bo jo w sroda na nimcy leca
-
Spoty Katowice i okolice
hmm? wroclaw? jaaaaa przejezdzalem pod nim oststanio i robi wrazenie a jeszcze nie skonczony hahaha [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:09_________________________________________________chlopaki powiedzcie mi... tak w ogole Was dzis dwiedze i w zwiazku z tym.. nie ma ktos moze czasem luzem kosza 2DIN? potrezebuje tylko radio przymierzyc i wyjac... doslownie 1minuta :gwizdanie: jakby to Wam nie sprawilo klopotu to moglibyscie zabrac ten kosz na spota? z góry dziennnnnnki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E? Wyjmaki mam no genau a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom
-
Spoty Katowice i okolice
hmm? wroclaw?
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: nosz kur wzialem 15kpln na paliwo i mi braklo musialem sie do roboty przyjac na sri lance to zajs kawalek ujechalem i tak od wsi do wsi
-
Spoty Katowice i okolice
Hello powitał po długiej nieobecnosci szanownych Kolegów i Koleżanki znaczy Koleżanki i Kolegów [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:33_________________________________________________ skrzypek na dachu ? "projekt moc skończony" no wlasnie Diman cos tam slyszalem gratulacje projektu podobno :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian no teraz to ledy obowiazkowo musisz rezac
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
oooooooooo ku.r.wa no to zes Siemian konkretnie wyrezal jest miazga
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
pieknie zes to wykombinowal i wyrezal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teee yno nie maruderzy ale za tydzien sie widzymy no i Arturo oczywiście [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:13_________________________________________________ dzieki i wzajemnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki dzieki za spota w ogole w koncu mi sie udalo zajs Was zobaczyc :kox: no poza maruderami jak Robert :gwizdanie: Wiesiek :gwizdanie: Badboy :gwizdanie: Arturoo :gwizdanie: i inni
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek ro***erdala mnie ten Twoj nowy gif znaczy awatar (hmm no w sumie moze juz miec pare mies ale dla mnie jest nowy ) i nie zazdroszcze roboty w niedziele a juz tym bardziej w godzinach spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Wiesiek a Ci powiem ze w robocie siedza i tak jakos wloz zech rano na forum ii... pssstt ale od rana za duzo zech nie zrobiyl :polew: :polew: tak to je.... roznie forum dzialo na ludzi ale na mie dzialo tak ze sie nie umia oderwac teeeela ciekawostek :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 13:30_________________________________________________ Helloł Synku kiedy mnie odwiedzisz? :gwizdanie: na spocie bedziesz w niedziele [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 13:31_________________________________________________ moj kumpel ma na pewno ten rozmiar - pytalem go ok.5mm.. kumpel jest z niedobczyc (dzielnica Rybnika ) jak cos wal na pw dam Ci namiar
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________ Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :polew: :polew: 0k nie ma sprawy przyjade z tym na spota i tam ci to przekaze :polew: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:54_________________________________________________i bede ciekaw jak sie pomieścisz w sedanie :> wypas dzieki wielkie wezme katowke i przedluzacz to sie najwyzej pake wyreza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________ Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :polew: :polew:
-
[B5 AFF] Moja S4 by Krolu - sporo zmian z wiosną - wkrótce update
Krolu a co tam nowego w temacie