Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. nos napochol ale loozik nic sie nie stalo what? do 5 ku 15 ? no toscie ładnie walczyli pewnie popiliscie i do rana trzezwieli :gwizdanie: :polew: :polew:
  2. helloł Synki
  3. dzienki za spota a Ty Wiesiek yno robisz i robisz bys sie tez pokozol
  4. helloł
  5. Postaram sie odpowiedziec pod nieobecnosc Kolegi ZłyChlopaku mam nadz ze nie bedziesz zły wyczaił po prostu szukał i szukał i wyczaił... alledrogo giełdy itp
  6. niestety Siemian nie chce oklepanych
  7. i jo sie przywitom
  8. OZ AVUS jesli zmieniac to jak dla mnie poszukaj jakiegos pelniejszego wzoru (jesli o mnie chodzi to do masywniejszej furki lepiej masywniejszy wzor ale oczywiscie kwestia gustu ) ew. ... ew. .. ew... RS4 ale ori ew. bardzo podobna podroba (jesli takie sa) byleby mialy tak do.jeba.nie wygiete te ramiona :>
  9. Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E? Wyjmaki mam no genau a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom No jo nimom, mojego też Cie dom bo w Niemcowni siedza jeszcze 2tygodnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:18_________________________________________________PS. Tego Twojego mmsa nie umia odebrać... no kurde Synku teraz czytom ze zajs sie kajs szlajosz :gwizdanie: to spokojnego pobytu tam nie pij za duzo i moze do zobaczenia bo jo w sroda na nimcy leca
  10. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmm? wroclaw? jaaaaa przejezdzalem pod nim oststanio i robi wrazenie a jeszcze nie skonczony hahaha [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 13:09_________________________________________________chlopaki powiedzcie mi... tak w ogole Was dzis dwiedze i w zwiazku z tym.. nie ma ktos moze czasem luzem kosza 2DIN? potrezebuje tylko radio przymierzyc i wyjac... doslownie 1minuta :gwizdanie: jakby to Wam nie sprawilo klopotu to moglibyscie zabrac ten kosz na spota? z góry dziennnnnnki
  11. Jako zaś ramka? O kosz 2DIN Ci chodzi? Pod RNS-E? Wyjmaki mam no genau a mi sie ciulnelo ramka... dyc wiadomo kosz bych potrzebowol pozyczyc yno na 5min i zaroz oddom
  12. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hmm? wroclaw?
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :polew: :polew: nosz kur wzialem 15kpln na paliwo i mi braklo musialem sie do roboty przyjac na sri lance to zajs kawalek ujechalem i tak od wsi do wsi
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hello powitał po długiej nieobecnosci szanownych Kolegów i Koleżanki znaczy Koleżanki i Kolegów [br]Dopisany: 19 Lipiec 2011, 09:33_________________________________________________ skrzypek na dachu ? "projekt moc skończony" no wlasnie Diman cos tam slyszalem gratulacje projektu podobno :kox:
  15. hello Synki glupie pytanie ale ma ktos ramke 2DIN i wyjmaki pozyczyc? potrzebuje luzem ramke 2DIN do b6 pozyczyc zeby przymierzyc radio do niej
  16. Siemian no teraz to ledy obowiazkowo musisz rezac
  17. oooooooooo ku.r.wa no to zes Siemian konkretnie wyrezal jest miazga
  18. pieknie zes to wykombinowal i wyrezal
  19. Teee yno nie maruderzy ale za tydzien sie widzymy no i Arturo oczywiście [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2011, 10:13_________________________________________________ dzieki i wzajemnie
  20. Synki dzieki za spota w ogole w koncu mi sie udalo zajs Was zobaczyc :kox: no poza maruderami jak Robert :gwizdanie: Wiesiek :gwizdanie: Badboy :gwizdanie: Arturoo :gwizdanie: i inni
  21. Wiesiek ro***erdala mnie ten Twoj nowy gif znaczy awatar (hmm no w sumie moze juz miec pare mies ale dla mnie jest nowy ) i nie zazdroszcze roboty w niedziele a juz tym bardziej w godzinach spota
  22. hello Wiesiek a Ci powiem ze w robocie siedza i tak jakos wloz zech rano na forum ii... pssstt ale od rana za duzo zech nie zrobiyl :polew: :polew: tak to je.... roznie forum dzialo na ludzi ale na mie dzialo tak ze sie nie umia oderwac teeeela ciekawostek :kox: :kox:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 13:30_________________________________________________ Helloł Synku kiedy mnie odwiedzisz? :gwizdanie: na spocie bedziesz w niedziele [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 13:31_________________________________________________ moj kumpel ma na pewno ten rozmiar - pytalem go ok.5mm.. kumpel jest z niedobczyc (dzielnica Rybnika ) jak cos wal na pw dam Ci namiar
  23. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________ Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :polew: :polew: 0k nie ma sprawy przyjade z tym na spota i tam ci to przekaze :polew: [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:54_________________________________________________i bede ciekaw jak sie pomieścisz w sedanie :> wypas dzieki wielkie wezme katowke i przedluzacz to sie najwyzej pake wyreza
  24. [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2011, 11:44_________________________________________________ Blant jak jedziesz, wez mi prosze ta sofe taka rozkladana czarna z niebieskim i ta komode taka co jest w promocji no i stolik pod tv jeszcze ten z chromem :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.