Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
on jest zazwyczaj spokojny, a ta fotka byla zrobiona jak go Hammer zawolal kajs Ty to znodl
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ja sie zjawie :gwizdanie: moze mi sie uda nawet z Tokiem i Pucorem zajechac
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o _urwa a juz myslalem ze sie dogadamy :gwizdanie: hmmm albo zrobmy tak, znajde dziewice i kilo bialej .. dzieiwce biore dla siebie a maka for you
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki SYnku jeszcze roz za bombony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello synki [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 12:58_________________________________________________Pucek no zes pieknie ten lakier ogarnal
-
Spoty Katowice i okolice
k_urwa Talib 3mam coby sie znalazl predko
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
a co tam pochwale się testowo przewolno przejezdxilem od ost tankowania i.. Wczoraj pierwszy raz FIS zblizyl mi sie do magicznej granicy 7L/100km mialem juz od tankowania zrobione jakies 190km a FIS wskazywał że jeszczę przejadę 890km (średnie na FIS'sie 7,1) ale potem pojechałem na spota do kato :kox: zrobiłem jakies 100km a na FISie z magicznych 890km zostało mi 420 :polew: koła 235/40/18
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no z jedna byla Artur wiesz ze tak jest latwo raz dwa sie zapomniec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Że Ty potomka po sobie zostawisz, to nie znaczy że jo nie chca :gwizdanie: poza tym ja Nałęże dziś odpuszczam.[br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 12:42_________________________________________________ Stanley raczej mo :gwizdanie: To na odszkodowanie nie licz :gwizdanie: Uzasadnij swoją wypowiedź chodziło mi o sevesa, Ty masz AC to masz i kasę no domyslilem sie, bo troche to zagadkowo ze Stanleyem napisalem i moznabylo to tak zrozumiec nie nie planujemy takiego przekretu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Że Ty potomka po sobie zostawisz, to nie znaczy że jo nie chca :gwizdanie: poza tym ja Nałęże dziś odpuszczam. :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no kur serio ja zawsze myslalem ze Rybnik to jest wolny od takich zalaman pogody :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no ja wlasnie tam kawalek dalej jak sie ta Niemiecka autostrada zaczyna mialem maksa budzik prawie maks wartosc wskazal :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Tys je kurde waryjot PS ja tam pamietam podobnie na mopliku lecialem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Stanley raczej mo :gwizdanie: To na odszkodowanie nie licz :gwizdanie: nie nie to nie zaden przekret ja nie chce odszkodowania... musza te bojle jakos som naprawic/zaplacic chyba ze ktos mo jakis pomysl Stanley ze swojego ac swoja fure robi a ja se za_place
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na rns'a tez czekalem
-
Spoty Katowice i okolice
aha, zapomniałem dodać, że jak testowałem swoje wozidło, miałem szyber otwarty i podciśnienie, które się wytworzyło chciało mnie wyssać z auta to dlatego jak czasem przyjezdzasz to jestes powiazany lancuchami do fotela :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiem cos o tym.. moja tez dostala kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;( Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają Stan ja mysle ze to nie bedzie taki wielki problem wiedza ze grad byl to powinno "w miare" lekko pojsc Masz AC ? Stanley raczej mo :gwizdanie: a jo ni mom bo caly czas czekom na pewien maly drobiazg ktory jest niezwykle potrzebny podczas zawierania AC i robienia zdjec :polew: [br]Dopisany: 24 Sierpień 2011, 12:00_________________________________________________ Arturo jak tam Twoja? wycinasz katy? powiedzcie mi bo ja oczywiscie sie nie znam :gwizdanie: wywalac kata u mnie? bo jestem umowiony z gosciem ma mi koncowki zakladac i jak go o kata zapytalem to ja pierd ale wywod strzelil ze jak wywale kata to mi turbina raz dwa padnie :gwizdanie: ze to mi badania nie przejdzie bo nowe przepisy wchodza ze to i ze tamto ze ile mam koni.. ze jak 190 to co ja chce fruwac no normlanie ... tylko mi do głowy cha ikonka przychodzi ->
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiem cos o tym.. moja tez dostala kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;( Seves, ja już dzisiaj szkodę zgłosiłem, już widzę te $ w oczach jak mi wypłacają Stan ja mysle ze to nie bedzie taki wielki problem wiedza ze grad byl to powinno "w miare" lekko pojsc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiem cos o tym.. moja tez dostala kur_wa biegłem z kocem :gwizdanie: bo jedyne co mi do głowy przyszlo to grubym kocem przykryc fure no i przykrylem szybe przód i połowe dachu bo tyle mi koca starczylo a i tak mam na masce z 3dupne i pare malych i na dach 1duzy i kilka mniejszych wgniotow ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hello Synki
-
Spoty Katowice i okolice
hello Synki i ja dzieki za spota i jazde no skad ja wiedzialem ze tak bedzie ale powiem ze jednak mimo wszystko troszke sie ludzilem :gwizdanie: za to niezle Ci kolesie pędzący po 160 musieli sie zdziwic jak przelatywalismy kolo nich :polew: A ja pierwszy raz 240 km/h Dzieki za spota grilla i szybki powrót a teraz.... pssyyyt kasztelan... u mnie tez padl rekord 250km/h za Sevesem jak lecialem No wlasnie Egon chcialem pytac ile Ci tam pokazalo bo ja zamykalem budzik i myslalem juz ze mi tak strasznie ciula ze wszyscy sie trzymaja a najbardziej zdziwil mnie Mario bo 1.9w dieslu kurw zeby 240pokazalo :kox: bylem pewien ze z 220bedzie mial i juz myslalem ze mi o jakies 20licznik ciula :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To my dzięki... :notworthy: i dzieki za powrota... Leon pierwszy raz lecial 188km/h i ja dzieki za spota i za pelny wrazen powrot PS Mario gdzies Ty sie az tak rozpedzil :gwizdanie:
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
pieeeekny jest i w najmodniejszym kolorze maranello a do tego jak gustownie wylajtowany blotnik PS Czaki rozumiem ze skrzynia sie robi powodzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spoko luzik pucek jeszcze się posprawdzamy w drodze z kato ze spota kiedyś no wlasnie dzieki Pany jeszcze raz :notworthy: kolejny za***isty spot