Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a Tyn zajs sam tom klatom macho zartuja oczywiscie ale jak w robocie siedza i czasem ktos za mna przechodzi to sie zastanawiam co mysli czy na jakis porno portalach siedze czy co :polew:- Spoty Katowice i okolice
dobry mam nadz ze spot udany [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 08:41_________________________________________________Miszka gratki w ogole- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Chopie te 10dni to Ci zleci juz roz dwa jo był na polwyspie Peljasac Orebic miasto... pieknie.. za***iście bylo doslownie yno d*pa dalij mom blado [br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 00:14_________________________________________________ i ja współczuję- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ciekawe kiedy mnie niebiescy dopadną , na ew. okoliczność nawet Basię przeszkoliłem a to w tym tez jest cos niezgodnego? ech niemieliby sie juz czego czepiac- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jak bydziesz tak stary jak ja to też nic nie będziesz widział po za białą linią na środku drogi. [br] ojjj jo som Cie w ostatniej chwili zauwazyl a do tego nie wiem kaj to bylo i kiedy Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 12:08_________________________________________________ Jest lans co nie :gwizdanie: no jest jest i to konkretny, serio ladnie wyglada i... nietypowo tzn jak na b5 nietypowo bo wyglada prawie jak w b7- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Możliwe nie widziałem No to fest żeście się zapamiętali :polew: :polew: za***iście no nie? :polew: :polew: Wiesiek teraz ma wyrezane drl'e i sie dosc mocno wyroznia to i latwo go zauwazyc- Spoty Katowice i okolice
no własnie Stan gratki- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;( Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu: <---- kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox: To jest moja klata bez koszulki rocket full - niema lipy oszzz kur ciekawe jak to musi bolec [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:52_________________________________________________ Wiesiek a ja Cie cos chyba wczoraj abo przedwczoraj kajs mijalem yno za ch nie pamietom kaj- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;( Przez tydzień za free będziesz mi plac zamiatać :baseball: Ty no jak mi takie jak w Twoim opisie w tym miejscu: <---- kobietki do pomocy zalatwisz i pogoda min 25st.C to bardzo chetnie :kox: :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jaaaaaa jak on mi w nocy esemesa sle to go czytom i zapominom :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kuuuurde Hammer sorry wlasnie mi sie spomnialo zech Ci na smsa nie odpisol ;(- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3499 zł Arturo to jest okazja bierz zanim sie wozmysli- Spoty Katowice i okolice
hello w ten przesliczny spotowy dzien chlopaki nie wiecie jak tam fura Taliba?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
powitał [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 08:00_________________________________________________Arek widziałem ze fele sprzedajesz, masz cos jeszcze ciekawszego na oku?- [B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
Ale żeś odkopał masz te foty z nocnej sesji w Chorzowie ? :gwizdanie:- [B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
za***ista jest Laki ales doyebał :polew: :polew: co do modow to pewnie drewno raz dwa wyleci no i wpadnie jakis s-line :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
nie nikt się nie wybiera ale jak wrócisz i będziesz jechał na krk to możesz odebrać od razu polary ps. miłego urlopu dzieki polary beda podobno dopiero za jakies 2tyg- Spoty Katowice i okolice
helloł udanego spota tam Pany pozdro z goracej Chorwacji :gwizdanie: PS moze ktos wybiera sie na krakow bo mam potrzebe odebrania 4boczków drzwiowych- [B5 APU] 1.8 T Quattro 196,8KM 296,7 Nm Compsport
a tak w ogole to piekna furka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Miron jak zawsze poleciał gruuuubooo swoja droga Hammer jak cos to wiesz jak jest i na ilu kolegow mozesz liczyc :gwizdanie: :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Pany mam nadz ze spot udany pozdrowienia z goracej Chorwacyji- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł Synki wpadlem na chwile witam i sie zegnam bo za chwile wyjazd do Chorwacji 3majcie sie i do zob niebawem PS Wiesiek mijalimy sie wczoraj czy przedwczoraj na wodzisławskiej na zamysłowie ale w ost chwili sie skapłem że to Ty- Spoty Katowice i okolice
czekolada to taka knajpka z parkietem w chorzowie bylem tam wczoraj pierwszy raz a chodzi sie tam w srody bo wtedy kobiety maja darmowy wstep i drinki hahaha wiec mozesz sobie wyobrazic jak towarzystwo wyglada :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Wrzesień 2011, 23:16_________________________________________________zbieram sie - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście