Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello tez mnie ciekawi jak tam z przebiegiem wyglada [br]Dopisany: 01 Październik 2011, 17:04_________________________________________________wie ktos cos? wzia ja Pretor? bo ogloszenia juz nie ma Wiesiek dzieki jeszcze raz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do jutra Wiesiek witom sie i spadam pomalu spam nadrobiony
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i ja dotarłem dzieki Synki i uwaga uwaga psyyyt Redds :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Artur a co tam u Ciebie?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arturo no jak bez podtesktow to dziala a na forum miedzy innymi i o strony przeciez chodzi z Arkiem cos sie smialismy ostatnio ze przy glupotach ciul ciul a strony leca :polew: :polew: ale Mario sie nie umi bawic :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok zdzwoniymy sie szerokij
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Szybko bo po moja musza jechać jutro kumpel kumpla sie zeni w mikolowie kajs.... spotykaja sie kolo 10 (jo znom yno kumpla tego co sie zyni zech w zyciu nie widziol ) i jadymy mu na obstawa... mosz ochota ? flaszka bedzie na pewno [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:29_________________________________________________oczywiscie na motorach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek sprawa jest [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 16:25_________________________________________________no za slaby.. widza wlasnie smig smig pitnyl :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Pany ja sie postaram wpasc ale poki co mam jeszcze jedna sprawe sluzbowa do zalatwienia ale czekam na tel i nie mam pojecia ile mi to zajmie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No weekend hello Synki i zajs wolne widza ze te spinki dzialaja idealnie stron rosnie w ekspresowym tempie zaroz cos wymysla Wpadaj na Gliwice na spota... a tam z seatami nie gadam * * Mario nie wiem czy znasz zasady musisz mi teraz czyms doj**ac i przez pare stron jedziemy po sobie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No weekend hello Synki i zajs wolne widza ze te spinki dzialaja idealnie stron rosnie w ekspresowym tempie zaroz cos wymysla
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lece
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No właśnie [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2011, 21:15_________________________________________________Spadam narka 3m sie Wiesiu no wlasnie ze to dziala zauwazylem bo codziennie musze spam nadrabiac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry ale tu ostatnio napinka idzie
-
[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)
hello Nosb i jak tam wiesz cos wiecej kiedy Ślonsk odwiedzasz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o kur a ja bylem pewien ze mu babcia z wnuczkiem nie placa i chce sie ich po prostu ze swojej chalpy pozbyc[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:45_________________________________________________ wymiatacz [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 21:50_________________________________________________zbieram sie Pany bo cos za malo spie od kilku dni
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Do silniczka Po naszym ostatnim zapierdalaniu trochę jej ubyło no na pewno jo jeszcze nie tankowol wiec nie wiem ale na pewno ubylo :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nooo jo nie lubia po ciemku na moto jezdzic autem co innego.. ale na moto lepiej jak jest sucho i jasno [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 12:07_________________________________________________jakiej zupy?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek i jak tam sie jezdzilo wczoraj [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:57_________________________________________________ za***iście no wlasnie cos zech wyczytol wczesniej hehe wypas [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2011, 11:58_________________________________________________jechaliscie tak jak my na kedzierzyn? jak tam droga w ogole wyglado? jo tam nigdy nie byl
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kur...wa nie gadaj ze Ci poduszka strzelila a taki delikatny strzal ;( poza tym audi lepiej wymyslilo (vw ma tak samo wiec mysle ze skoda i seat podobnie) bo przynajmniej przy kupnie kolejna czesc ktora sprawdzasz i mozesz zauwazyc ze cos bylo albo nie bylo wiadomo mozna obejjsc ale zawsze to wiekszy problem.. No boczna wystrzeliła. Nie wiem czy taki delikatny, zdjecia tego nie oddaja jak dostalem to sie obrocilem o 180', zlamałem znak i podskoczylem na dupny kraweznik szlag był.. teraz musze poduche wymienic , poszyc fotel i nie wiem co ze sterownikami.. ehh kupa zachodu oszzzz no fakt to foty tego faktycznie nie oddaja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helo kur...wa nie gadaj ze Ci poduszka strzelila a taki delikatny strzal ;( poza tym audi lepiej wymyslilo (vw ma tak samo wiec mysle ze skoda i seat podobnie) bo przynajmniej przy kupnie kolejna czesc ktora sprawdzasz i mozesz zauwazyc ze cos bylo albo nie bylo wiadomo mozna obejjsc ale zawsze to wiekszy problem..
-
Spoty Katowice i okolice
Tolek u mnie tez nie bedzie rs4 4 tylko w 4zakładach z 6
-
Spoty Katowice i okolice
helo zaraz sie okaze jaki kolor rs4 kupuje dopiero nr sprawdzam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wiem, wiem czasem w ferworze szukania sie czlowiek zapomni napali a tu ciul niezarejestrowany ja tak pare razy mialem ladne znalazles, ten USA sedan mi sie podoba ale ja z kolei nie mam nic przeciw skorze i nawet wole jak jest :gwizdanie: a jakby 4.2 bylo zarejestrowane.. to za ta kase z tym wypasem nie ma co sie zastanawiac :>[br]Dopisany: 27 Wrzesień 2011, 22:41_________________________________________________zbieram sie chlopaki