Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Synki i Panie VIPie Mironie postaram sie dzis wpasc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki [br]Dopisany: 18 Listopad 2011, 16:26_________________________________________________ Grzes jak Twoj rachunek bedzie wysoki pomysl ze ostatnio wlalem do pelna za... 360zeta
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
pieknie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo zesz k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa k_urwa ale ze mnie c_iula przeoczylem 2tys strone hello synki gratki dobro robota witom sie i spadom od razu zanim sie zaczytom i zagodom ;([br]Dopisany: 17 Listopad 2011, 17:47_________________________________________________ bier moje kompletne hample powaznie godom sa w super stanie 312 - wiec bedziesz musiol na 16 przejsc ale jak to wszystko policzysz (w tym sprzedaz swoich 15) to dobrze wyjdziesz :gwizdanie: powaga Badboy mechanik mie ze 3razy pytol po co zmieniom
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
:oklaski: no co za gosc :polew: :polew: :polew:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Hammer musze obadac na zywo szczerze to kolor mi sie troche nie widzi ale u mlodegodroga te czerwone sa koks co prawda one mu pasowaly do tych szpilek i moze dlatego mi sie podobaly :polew: :polew: :polew: osobiscie najbardziej mi lezy alu szczotk 1nk swietnie do czarnego wnetrza pasuja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry potwierdzam :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
hello Synki kurde nie dalem rady wczoraj Stan i jak tam prezent sie podoba?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki i dzieki za wsparcie w ogole bo tyn Robert to jo nie wiem kaj on sie chowie na GRUBIE chyba :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dasz mi 50zl i jestesmy kwita spoko rozliczymy sie na nastepnym spocie
-
Spoty Katowice i okolice
dobry i dzieki za spota no i polarek powiedzcie mi jak w ogole ktos komus cos yyy za przesylke trzeba doplacic? :gwizdanie:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
no kur Robert nic innego mi sie nie udalo na predko do 5tys pln na zlomie znalezc
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
piekna fura [br]Dopisany: 31 Październik 2011, 21:27_________________________________________________ Concert z ostatnich b6 tez dziala z multi b7 - niedawno ze swojej furki takiego concerta sprzedałem
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
miałem ale zdezerterowałem impreza podobno totalny kox takze zazdroszcze
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
no w koncu Ci ja pomalowali wypas jest :good:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
a tak w ogóle z nowosci to furka od poniedziałku stoi w ASO w Rybniku i jutro ją w końcu odbieram bo tydzień ciągnie się bez niej straaasznie ale do rzeczy w maju jeszcze (ciągneło się z ubezpieczalnią) miałem małą przygodę drogową a efekty poniżej przy okazji wpadnie nowy modzik ale to jak się uda jutro się pochwalę
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
ma soczewki tylko fotki słabawe :> może kiedy wrzuce fotki z detalami...a jest co oglądać _________________________________________________ tutaj nowy modzik..kiera s-line i są z przodu ledy ambiente...no to są i z tyłu iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii jaka piekna kiera rarytas PS w koncu zes sie za to wzial
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Pani masciła ojjjjj masciła ale z Klubowiczem co ja początkujący przecież nie będę się podkładał :polew: [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 12:51_________________________________________________ Dzieki Kolego Twoja też za***ista tez mialem 2szyby ale przy jednym modzie sie wyrezalo od razu i tyl eletryke BOSE jak najbardziej ale jesli to od razu z b7 .. W limuzynie Concert gra całkiem przyjemnie i dla mnie wystarczająco [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 12:54_________________________________________________ thx apropo maszczenia, nie zgadniesz skąd żem wrócił :decayed: he he[br]Dopisany: 30 Październik 2011, 12:56_________________________________________________i to jako "początkujący" jaccuzi było? :kox: no poczatkujacy ale nie na imprezie klubowej :polew: :polew:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Pani masciła ojjjjj masciła ale z Klubowiczem co ja początkujący przecież nie będę się podkładał :polew: [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 12:51_________________________________________________ Dzieki Kolego Twoja też za***ista tez mialem 2szyby ale przy jednym modzie sie wyrezalo od razu i tyl eletryke BOSE jak najbardziej ale jesli to od razu z b7 .. W limuzynie Concert gra całkiem przyjemnie i dla mnie wystarczająco [br]Dopisany: 30 Październik 2011, 12:54_________________________________________________ thx
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki pozdrowienia od Badboya i Sevesa ze spota.. dzis my sa w mc kur troche pozno bo o 19 ale objechalem i stare i nowe miejsce i nikogo nie bylo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
M3rvin, juz Ci ten adres posyłam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wiesz.. to powietrze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a moze to przez to ze pilismy w bielsku :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie antypijoku chyba kurde trza cos czesciej trenowac bo serio nie pamietom takigo dnia ale to chyba przez to ze nie (kurde nie umiem tej zygajacej ikonki znalezc : ) no i ze slabo rzadko ternuje to potem takie efekty sa za to na swoje usprawiedliwienie moge podac ze wszyscy wczoraj mieli ujowy dzien [br]Dopisany: 10 Październik 2011, 10:22_________________________________________________ Ciiiiii :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry po weeeeekendzie ale banie po sobotniej imprezie mialem wczoraj caly dzien spalem