Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Arek hmm karmienie ja sie zbieram wypocznij tam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 15:26_________________________________________________ i tak pewnie wyklepane jako nowki poszly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
co Ty tam zajs rezosz? [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 14:05_________________________________________________ oooooo urwa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
M3rvin ad 1 leko załatwione ad 2 przykro mi ale nie chca Ci nic zdupic :polew: :polew: :polew: hello Arturoo i do zajs leca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3m cie sie Synki byda potem M3rvin jak bedzie problem to zadzwonia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w a4 i a6 byly te same? bo jo kajs w bagazniku mom moj stary z 2004r i moga sprawdzic i podac nr.. ten czujnik co przy pedalach jest ja 1K2 945 511 RDW - takie byly od 02r-05r oznaczenia w a6[br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:27_________________________________________________ dostaniesz pół Krupnika :polew: :polew: spoko spoko mysla ze za ta wymiana sie komus bedzie wiecej nalezalo a jo Ci tam po dobrej znajomosci podjada takze sie potem zgodomy jak Ci go podwiezc potem.. a co w ASO na swoje nazwisko zes go zamowil? bo nazwisko znom [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:33_________________________________________________ no pieknie :oklaski: :oklaski: :oklaski: duzo tu nie widac ale spoko jest jak tylko klepaniem to zalatwiles to pieknie a kolem nie przywaliles? os prosta?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w a4 i a6 byly te same? bo jo kajs w bagazniku mom moj stary z 2004r i moga sprawdzic i podac nr.. ten czujnik co przy pedalach jest [br]Dopisany: 08 Październik 2011, 10:24_________________________________________________ M3rvin ad 1 leko załatwione ad 2 przykro mi ale nie chca Ci nic zdupic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry po przerwie ani spamu nie nadrabiam
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Thom zanim klikniesz i zamowisz ja bym sie na Twoim miejscu upewnił wsród chłopaków kto dokładnie jaki kupowal, bo slyszalem ze te zamienniki dosc mocno różnią się miedzy sobą, niektóre prawie jak ori a inne mocno się różnią.. nie wiem dokładnie które, dlatego lepiej się upewnij
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i kto to mówi- całymi dniami wycierasz się z kolegami po stacjach benzynowych, spotach i popijawach a biedna Kasia sama w domu na szczęście ja znajdę w sobie tyle ludzkiego współczucia by dotrzymać jej towarzystwa :gwizdanie: oszzzz kur no tos teraz niezle pojechal :gwizdanie: [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 10:36_________________________________________________ hehehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeden dociera hamulce a drugi podobno fure miedzy remontami oszczedza dobrze ze nie lecieli pelnosprawnymi autkami :polew: :polew:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
dobre pytanie.. uderz do Czakiego.. on mial ori zderzak i wkładał s4 a nie wiem nie słyszałem zeby cos robił z wydechem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Już robotni Pucek to wy macie w Rybniku fotoradary :?: Dzisiaj się jeden ze mną nawet przywitał jak wyjeżdżałem na Gliwice a przed kazdym taaaaaaka dupna tablica stoi
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
ajjj jak bym dorwal goscia piekny kolorek furki masz
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
na zyczenie fotki wydechu tez o czyms takim myslalem, pamietasz moze ich symbol?? oczywiscie nie ma sprawy juz podaje sorry ale tu temat rozgorzał i szczerze nie zauważyłem wcześniej pytania n1-90rs i tu masz linka http://new.ulter.com.pl/offer/endings/single/57 ja poprosiłem goscia zeby je w miare ladnie w zderzaku schował bo najpierw jak przymierzył i je wystawil na zewnatrz to nie było dla mnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
piiieeeeeekna robota Wiesiek ciekawe co na to Arturo :gwizdanie: [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 15:23_________________________________________________ :oklaski: no wlasnie i zajs okazja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to pojechali nam ostro :gwizdanie: hmm czy oni nas nie lubia czy maja tak pojechane czy takie wyszukane poczucie humoru [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:20_________________________________________________ no pieprzy.. jak bedzie padac to anulowywujemy naszo wycieczka [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:21_________________________________________________ :gwizdanie: byłby wyjatkowy i jedyny :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helloł dobry den [br]Dopisany: 05 Październik 2011, 11:12_________________________________________________ cos chyba Artur nikt nie jest głodny :gwizdanie: ja bym sie wybrał ale chyba jednak nie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja teraz juz rychtych lece dobranoc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale ja już mam troszkę wlane ,więc nie dam rady ja sacze tylko pepsi bo przez te auto w alkoholizm popadne ja część hydrauliki znowu wymieniałem więc muszę na tę okoliczność żeby się nie psuła :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: chlopaki yyyyyy no bo ze ida spac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel nie nerwuj sie bedzie dobrze nie ma co se zdrowia nerwami psuc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
btw jak mnie wkurw to klikanie w cytaty.. za kazdym razem klikam to przechodzi strona w dol ciuuuul i wszystko znika i zajs musze klikac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no fakt czas mamy slaby a ja wpier.dalam czarne oliwki z biedrony i pije ... reddsa :polew: