Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel zawsze sie mozesz dogadac.. mi sie wydaje ze powien podbic, a w najgorszym wypadku cos mozesz sprobowac sciemnic i podbije tylko moze troche drozej wziasc przeciez zawsze przeglad mogl byc wszystko ok a czujnik padl pozniej :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: by się Arek wściekł,że przez 1 noc tyle poszło [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:50_________________________________________________moment ide na dymka :gwizdanie: aaaa tam zrozumiałby w końcu to dla dobra wspólnego
-
Spoty Katowice i okolice
Czesc Seves je kupiłem w zeszłym tygodniu ale 46 cali Samsunga model 46D8000 i moge polecić bo obraz jest super i w 3D dzieki Adam za info podgladne go [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:59_________________________________________________ za***iste
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chlopaki a moze pociagniemy do 2000 co? to jest chwila pare stron fruuu i sie kladziemy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz Nie przejdzie mi przegladu pokolizyjnego ze swiecaca kontrolka ;/ no nie gadaj serio? a co do sprawnosci samochodu ma swiecaca kontrolka airbaga nawet nie wiedzialem o tym
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
że pomału tak jest Daniel moze z 18L taki zespol kiedys byl Ci sie skojarzylo 18L
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3maj sie Robert
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To można nawet samemu zrobić kablem, trzeba tylko na necie poszukać bo jest na 100 %, przepisuje się tylko bity. Ja tam nie wiem, wole w to nie ingerowac, moglem kupic prawidlowy ale zajebalem sprawe, nie da sie ukryc. I tak wszystko po kolei.. Daniel nie ma sie co nerwowac.. wez na spokojnie jesli furki potrzebujesz a wiadomo pewnie tak to moze zrob najwazniejsze.. a pierdolki zostaw na potem wiadomo bez poduszki zajedziesz... moze to wiadomo glupie ale moze mniej stresu przy tym wszystkim a potem bedzie czas i wszystko pomalutku na glanc wykonczysz [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:34_________________________________________________ ok Wiesiek tylko mi tam jutro grzecznie :gwizdanie: ze pomalu? czy ze na d*py nie jechac? :tongue4:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok Wiesiek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
szybkie czytanko i nadrobione szukajcie tego ciepłego parkingu może w końcu wpadnę was znowu odwiedzić chodź ostatnio mało czasu na cokolwiek ;( ale idzie zima będzie więcej czasu no i się przywitam Hello Diman
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Looozik Arturo Wiesiek no jo tak po robocie moze kolo 15 pasuje Ci? jak bydzie pogoda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No najpierw kilka butelek Krupnika na parkingu a później taką ekipą do kina , było by ciekawie a to to na pewno wtedy to bele jaki film i by by bylo ciekawie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
, mnie namawiać nie trzeba [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:03_________________________________________________ mogymy razem skoczyc mam wolne ale ja na motorze nie jade ile wazysz? z autem ,czy bez [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:04_________________________________________________ja na takie cuda nie siadam ,za dużo widziałem [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 23:05_________________________________________________sorki ,bez urazy ,po prostu się nie nadaję cuda? :bicz3: Za dużo :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mogymy razem skoczyc mam wolne ale ja na motorze nie jade ile wazysz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: ale Artur w sumie moznaby taka porzadna wieksza ekipa sie do kina kiedys wybrac :gwizdanie: moze byc ciekawie w sumie to ja do kina poza pojsciem z kobieta albo bratem to tylko na seansach szkolnych bylem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mogymy razem skoczyc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pier-dol spam , dawaj LIVE no az mi sie kurw same przeklenstwa cisna ale jest... victoria hahaha dalem rade ida spac zartowalem posiedza chwila live yno ida do kibla bo mie jus cisnie fest
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dokladnie Synki jeszcze roz dzieki bardzo To zapytaj się , ale na pewno będzie drogi Tyś je 20 lot za murzynami jeszcze :gwizdanie: :tongue4: [br]Dopisany: 04 Październik 2011, 22:02_________________________________________________ Coraz chłodniej na dworze to i spam leci coraz szybciej no czuc od razu ze wieczory dluzsze bo to je masakra ... sie jeszcze nie wkur-wiom ale spam czytom a w miedzyczasie nowy spam rosnie :polew: Arturo ja tu przed chwila dopiero z soboty konczylem bo do tej pory nie bylo czasu sie za to profesjonalnie zabrac Arturoo a jak tam fura w ogole? jezdzisz juz? dobrze zrozumialem ze jeszcze na jakies czesci czekasz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czemu ? Chodzi mi o Wave S8500 , wiem , że jest na Bada OS ale też podobno to fajnie wszystko śmiga [br]Dopisany: 02 Październik 2011, 21:37_________________________________________________Może ma ktoś na zbyciu jakiegoś Samsunga ew. HTC Robert no ja Ci sie moge o galaxy S spytac.. czy kumpel go chce jeszcze sprzedac sorry synki ale jo dalij spam nadrabiom :gwizdanie: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wieczorem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na mniejsze zło. http://www.pozycja69.com.pl/ jaaa a Hammer zajs w zywiole
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja sie nie znam oczywiscie ale ja bym sie bal mocniejsze na tyl dawac.. zalezy jak masz mocne te 312.. bo jak jeszcze przod zmienic bez tylu to mi sie wydaje ok najwyzej cos troche tyl niedohamuje, a gorzej jak tyl zmienisz a przod nie bo moze zaczac tyl zarzucac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Artur a jakie masz heble na przodzie teraz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello