Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer mam nadz ze za fest Cie nie szarpnie no wlasnie chlopaki przy okazji, a w szczegolnosci Hammer powiedzcie mi cos prosze o tej http://grzesmobile.otomoto.pl/audi-a4-s-line-2004-131km-alum-igla-C16638545.html multi co? warto czy nie warto i jak cos jakie ryzyko i ile to ryzyko kosztuje
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
Tolek cos sie ostatnio nic nie chwalisz fura :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wiym wiym widuja Twoja fura ostatnio we wtorki i czwartki [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 16:00_________________________________________________ no tak wszyscy godaja i zawsze to chociaz jakas okazja do swietowania przynajmniej tak zescie mnie nauczyli [br]Dopisany: 17 Luty 2011, 16:02_________________________________________________Tomek co masz z fura
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oj moja to mi umi dogodzic oj umi :gwizdanie: :kox: ale my tu o czym innym jak Wilma byla obca nieznana tajemnicza kobieta to chlopaki zagadywaly i w sumie cheba sie i popisywali to nic dziwnego chyba wszyscy zdrowi synki tak maja i prawdopodobnie w kozdym wieku :polew: no ale tym samym sie stron sporo nazbieralo wiec i jakis plus byl yno z drugiej str nie wiem jak tam Marzena i inne partnerki pewnie zachwycone nie byly
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
cześć synku synczycy już tu dawno nie ma, chyba się ich wystraszyła na żywo hmm ciekawe kogo... czyżby roberta :gwizdanie: ? hahahaha dobre zaluja ze mie nie bylo na tym spocie ciekawe no ciekawe co tam sie wtedy dzialo :gwizdanie: :polew: :polew: Hammer mom nadz ze zartujesz dzieki niej to tu dobre 500stron przybylo synki sie rozpisywali az serwer nie wydalol nie mowie nie mowie sam tez czasem slowko docieplem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czesc, hej heloł heloł moto co tam Synki i Synczyce? ukłony :hi:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wypas gratulacje do wtorku 4egzamy? no to niezly maraton tam mosz :kox: nie, pierwszy z nich zdany na 5 a ostatni we wtorek [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 12:45_________________________________________________seves sprawy się unormowały w końcu ? bo widzę że się znowu na forum zadomowiłeś hmm no Badboy jo o tym samym pisol bo jak 1 zdany a w sumie 5 to zostaly 4do wtorku chyba ze sie myla a sprawy moze nie ze sie unormowaly ale mom trocha spokoju to i na forum mom czas PS a miol zech byc dzis w robocie ale w koncu nie trzabylo isc wiec jest czas [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 13:14_________________________________________________ hello Robert zdany na piątkę nie 1/5 osz kur :polew: :polew: kurde zaniedbalem forum i mi sie jarzenie chyba wylaczylo hehe Badboy jak Ty kurde na 5 egzamy zaliczasz to trzaby za to chyba wypic no i w takim razie tym bardziej gratki :good: :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wypas gratulacje do wtorku 4egzamy? no to niezly maraton tam mosz :kox: nie, pierwszy z nich zdany na 5 a ostatni we wtorek [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 12:45_________________________________________________seves sprawy się unormowały w końcu ? bo widzę że się znowu na forum zadomowiłeś hmm no Badboy jo o tym samym pisol bo jak 1 zdany a w sumie 5 to zostaly 4do wtorku chyba ze sie myla a sprawy moze nie ze sie unormowaly ale mom trocha spokoju to i na forum mom czas PS a miol zech byc dzis w robocie ale w koncu nie trzabylo isc wiec jest czas [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 13:14_________________________________________________ hello Robert
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wypas gratulacje do wtorku 4egzamy? no to niezly maraton tam mosz :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
weekendowo [br]Dopisany: 29 Styczeń 2011, 10:15_________________________________________________ hehheehhe no rozne ludzie maja talenty :> :> :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 09:08_________________________________________________ Badboy to ogloszenie pamietam juz dobry rok temu a moze i ze 2lata temu bo chyba jeszcze jak b6 szukalem to ogladalem tez s4 b5
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
:slina: :slina: :slina: cud miod orzeszki i pelen ogien hmm chyba sie to "cud miod orzeszki i pelen ogien" kupy nie trzyma ale w skrocie chodzi o to ze wypas jest :kox: :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dokladnie ja tu po dluzszej przerwie wpadlem i zagladam :gwizdanie: myslalem ze jak kiedys cos ciekawego bedzie a tu normlanie mi sie roboty odechcialo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To nie pani tylko narty jęczały bo je tak męczyłem :polew: no to Wiesiek udanego szusowania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Pany
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z tego co widzę to w modelach przed liftem nie było 2.0 TFSi hmm w sumie mozliwe to ja chyba lepiej juz sie nie wypowiadam bo yno zamet wprowadzam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
osz kur juz tyle godzin ja wiedzialem ze tak bedzie... zawsze tak jest jak na forum wleze heheh a na 6 do roboty 3majcie sie Chlopaki tez spadam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Bo na pewno miał zwykłe 1.6 i ze 102 kuniami ... poza tym jak się przesiadł z auta np. turbodoładowanego to na pewno zdawało mu się dużo słabsze hmmm no fakt pewnie dokladnie tak jak piszesz Robert tym bardziej ze na codzien jezdzi wlasnie avf :polew: zwracam honor
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak rozpoznaje tylko temat :gwizdanie: a 2.0 FSi również może być dobry jak 1.6 FSi :?: wiem że jeśli chodzi o diesle to lepiej 1.9 bo 2.0 są awaryjne Arek ja bym tam pomyslal o 2.0TFSI a nie 2.0FSI :kox: przy okazji tez w ASO pytalem na swoim przykladzie i szef hali powiedzial ze ogolnie sa bardzo malo awaryjne a tam 1 czy 2 na 1000 niby to ja trafilem hahahahhaha bo przeszukali podobno wszystkie wzmianki o tym silniku i nic do moich objawow nie pasowalo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee tako pierdoła :> :> :> :> :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak rozpoznaje tylko temat :gwizdanie: a 2.0 FSi również może być dobry jak 1.6 FSi :?: wiem że jeśli chodzi o diesle to lepiej 1.9 bo 2.0 są awaryjne Arek 2.0 diesel w a3 sa podobno troche mniej awaryjne niz w a4 bo z tego co ktos kiedys pisal (chyba Hammer ) to przez to ze sa w poprzek to nie maja jakiegos rozwiazania technicznego ktore jest awaryjne szczegolow nie pamietam ale z tego co pisal na pewno cos tam sie w a3 w nich tez psuje z kolei te 1.6 benzyna tak jak mowi Robert male przebiegi tylko z kolei takim wlasnie jezdzil Tolek z Rudy bo mial auto zastepcze z ASO i mowil ze silnik strasznie slaby i bal sie wyprzedzac doslownie ;( ja nie wiem bo nie jezdzilem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzieki Badboy a co tam z Twoja? pare dni temu czytalem ze cos nie mogles na spota doleciec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I nie przestało po wymianie pompy Myślałem , że to przez za niskie wolne obroty , może góra ( hudraulika ) już klęka no byla u Sopy bo "zdiagnozowali" ze to ta pompa moze miec na lozyskach luz czy cos.. wymienili ale klekot zostal.. zawiozlem do Audi zostawilem na dzien pokopali.. rozebrali gore i zadzwonili ze krzywki na walkach sa ok.. zreszta mnie zaprosili poszedlem poogladac pokazal mi poogladalem chociaz i tak sie na tym nie znam i powiedzial ze musieliby wszystko rozebrac zeby stwierdzic co to ale to by tez byly i wieksze koszty wiec olalem i dogaduje sie z gosciem zeby ja jednak wymienic na cos mniej pieknego ;( ale niezawodnego :gwizdanie: hehe wsadzalbym kase do niego jakby to nie byl anglik a tak to po prostu mnie drogo wyjdzie a zawsze bedzie anglikiem za ktorego juz odpowiedniej kasy nie dostane przy sprzedazy kuuuuur ale sie rozpisalem sorry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek jak to ta nowa to polecam oczywiwscie 2.0TFSI ale przede wszystkim niesmiertelne 1,9 oczywiscie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to Ty "prawy" żyjesz jeszcze no ledwo dychom ale jeszcze ja co Ty wesele szykujesz czy co :gwizdanie: 4 ringi już mosz kaj tam Chopie jaki wesele ni no lotania bylo trocha bo mieszkanie mialem kupowac i juz wszystko pozalatwiane kredyt umowa przedwstepna papiery i gosc mi powiedziol ze znalazl innego co mu wiecej daje ich i do d*py cale te zalatwiania od nowa musze szukac :wallbash: poza tym fure oddaje chyba gosciowi i szuka mi innego auta na zamiane... to co Robert mowil i slyszal dziwny klekot to faktycznie cos powazniejszego i to cos klekocze w silniku i nie wiadomo co to jest.. pompa wysokiego cisnienia wymieniona a klekot zostal a ze nie waidomo co to to tez nie wiadomo kiedy pierdo..lnie i co sie z.du.pczy to tak po krotce co u mnie same przyjemnosci :polew: :polew: