Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja na szczescie nie musialem sie nigdzie ruszac wczoraj i dzis przez rybnik przejazd 1h to normalka podobno Robert potwierdzili mi u Sopy ze ten dziwny klank u mnie to pompa wysokiego cisnienia i to byl jedyny blad na kompie wiec mam nadz ze sie z tym uporam i a na wiosne a na wiosne :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2010, 10:49_________________________________________________ to wszystko przez palanciarzy co na letniawkach jeżdżą no ja jakos tych ludzi nie umiem zrozumiec powiedzialbym debili ale nie wiem czy ktos od nas jeszcze na letnich nie jezdzi :gwizdanie: hehe najlepsze sa teksty ze ich snieg zaskoczyl kur@#$ w grudniu moze kogos snieg zaskoczyc ja na spokojnie czekam az bedzie temperatura na minusie ew. jak zapowiadaja opady ale ja mam zawsze kola z oponami i sam je sobie zakladam w 30min... a tym co maja same opony i czekaja na snieg i potem probuja do wulkanizatorow dojechac to gratuluje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Panie i Panowie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzień dobry wszystkim- Spoty Katowice i okolice
3majcie sie Synki ja sie zbieram- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hammer kajś to znoloz ? Na nk.pl :polew: :polew: [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:05_________________________________________________zbieram sie pomalu- Spoty Katowice i okolice
a co miales jakies konkretne plany dla mnie a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:04_________________________________________________ Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? e no 20+ no i oczywiscie ciemne wlosy blond mam w domu :gwizdanie: brzmi jak "Fantazja" :polew: :polew: "bo fantazja jest od tego aby bawic sie aby bawic sie na calego " :gwizdanie: hahahhahahah :kox: :kox: [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 21:14_________________________________________________ a co miales jakies konkretne plany dla mnie a po za tym jakby nie delegacja to bym na spocie w kato byl i sie ślizgał na dolince nie no, nie miałem żadnych planów zdziwiłem się że nie jedziesz na spota no wlasnie bylbym gdyby nie wyjazd ;( poslizgamy sie jeszcze tej zimy mam nadzieje :kox: :kox:- [ALL] Jakie żarówki H7 i H11 ? Nie chce hid, tylko zwykłe zarówki z efektem xenon?
samopoziomowanie tez jest obowiazkowe tak jak spryski z tego co wiem.. wiec tak samo mija sie z celem jak spryski jesli bedzie Ci sie chcial przyczepic to sie przyczepi.. podalem tylko dla przykladu ze mnie nikt nigdy nie pytal dlaczego nie mam spryskow- powtarzam lampa na soczewce wtedy nie widac zarnika poza tym zawsze mozna tylko dekielki od spryskow sobie sprawic jesli ktos liczy koszty..- Spoty Katowice i okolice
Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy? e no 20+ no i oczywiscie ciemne wlosy blond mam w domu :gwizdanie: brzmi jak "Fantazja" :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
Diman a ile lat ma ta Degustacja? blond czy ciemne wlosy?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Blant- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Decks Ty zajs do roboty? Hahahaha zwłaszcza pozycji hahahaha Już się wypowiadałam w tej kwestii i tej wersji się trzymam do czasu aż będę miała możliwość je zrobić Noo chyba, że na następny dzień albo coś będę mogła do Was przyjechać, to się wtedy focia nie opłaci chyba, że do profilu. Swoją drogą... kiedy się w styczniu spotykacie? kobieta zmienna jest i byc moze teraz masz ochote wrzucic fotke tylko sie wstydzisz :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wilmo wrzucaj fotke i nie marudz obojetnie skad obojetnie gdzie z kim przy czym i w jakiej pozycji [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 20:17_________________________________________________ Decks Ty zajs do roboty?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam eSka :?: uraczysz nas kiedys jakas fotką :gwizdanie: wiem, wiem.... normalny facet chcialby zobaczyc Twoja fotke ale tu nie ma normalnych dokladnie tak Arek, Wilmo jak to jest? masz jakas fotke Waszej/Twojej furki? no w sumie to Twoja fotke mysle ze tez chetnie bysmy obejrzeli :gwizdanie: ale przede wszystkim eSki;) jaki kolor? a jaki silnik wiesz? cos dlubane? a lusteka i zderzaki w kolorze? Co do zdjęć już jakiś czas temu mnie pytaliście Kolor auta? Czarny. Zderzaki? Ten sam kolor. Lusterka? Srebrne. Silnik? 5,2 FSi V10. Nic nie dłubane. PS: Mnie to nie ma co oglądać pytania byly troche podchwytliwe :gwizdanie: i Wilmo widze ze odpowiedzialas blyskotliwie i pieknie- Spoty Katowice i okolice
ja tez zostalem w domu nastepnym razem sie wybierzemy :gwizdanie: w moim przypadku za 3 tygodnie na swieta? :kox:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie żartuj, że w taką pogodę robisz na dachu no dzisiaj -10 stopni i metry szly ze hej :gwizdanie: przekichane - u nas metry szły ... ale w ciepłym - szef o nas myśli, na zimę szuka roboty w środku, a 2 firma robi to czego myśmy nie chcieli na zewnatrz i oglądałem ich dziś przez okno :tongue4: bo dobry szef to podstawa- Spoty Katowice i okolice
ja tez zostalem w domu nastepnym razem sie wybierzemy :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam eSka :?: uraczysz nas kiedys jakas fotką :gwizdanie: wiem, wiem.... normalny facet chcialby zobaczyc Twoja fotke ale tu nie ma normalnych dokladnie tak Arek, Wilmo jak to jest? masz jakas fotke Waszej/Twojej furki? no w sumie to Twoja fotke mysle ze tez chetnie bysmy obejrzeli :gwizdanie: ale przede wszystkim eSki;) jaki kolor? a jaki silnik wiesz? cos dlubane? a lusteka i zderzaki w kolorze?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hello Arek :polew: no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady hahaha dorwiesz w koncu kiedys ta eSe wpadniesz na spota to raz dwa pochytosz i wymowe Mogę się z Tobą założyć, że akcyntu nie złapię juz zlapalas na pismie akcynt mosz bardzo dobry- Spoty Katowice i okolice
tasia? :polew: :polew: chyba tasza wiym wiym tak samo jak lacie i lacze u nas som tasze i lacze- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu W końcu jakoś się muszę z Wami dogadywać! Ale jakby przyszło wymawiać... to połowy bym nie dała rady hahaha dorwiesz w koncu kiedys ta eSe wpadniesz na spota to raz dwa pochytosz i wymowe- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: no proszę w takim razie myslę że zarówno chlopakom jak i mnie jest niezmiernie miło że przyczyniamy się do szerzenia naszego codziennego slangu - Spoty Katowice i okolice
Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.