Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
Greg jak u Ciebie ruszy to daj mi znac moze bym tez sie skusil jak pozyczycie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o bajkach :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________ a co kobiety deligalizujacych zwiazek? jak co kobiety sa kurami domowymi :polew: :polew: :polew: Nie ma co tak zacieszać, bo Was jest większość a ja sama bidulinka... oj juz wcale nie taka bidulina czuc ze masz mocna psyche :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez sie zbieram
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o bajkach :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________ a co kobiety deligalizujacych zwiazek? jak co kobiety sa kurami domowymi :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o bajkach :gwizdanie: [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:55_________________________________________________ a co kobiety deligalizujacych zwiazek?
-
Spoty Katowice i okolice
aha czyli sprzegło ci poszło od emeryckiej jazdy :gwizdanie: :gwizdanie: :>
-
Spoty Katowice i okolice
[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 20:42_________________________________________________ A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką co prawda to prawda nie wiem jak bedzie bo jednak jest te 100kg ciezsza od b6 z BGB pod maska to zanim złapiesz trakcje to już będziesz mial z 4 bieg od tego sa delikatne stopki :gwizdanie: ja nie ruszam spod swiatel jak wariat :polew: :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
A skąd wiesz jak ci się będzie B7 jeździć w ośce, może jak przeładowaną taczką co prawda to prawda nie wiem jak bedzie bo jednak jest te 100kg ciezsza od b6
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dokladnie tak jak piszesz tepe wulgarne i bez skropulow
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie ogladalem lecialem po kanalach i sie zdzwilem ze takie fajne bajki jeszcze leca
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale czemu zal? czym sie sugerujesz biorac samochod na przejazdzke? [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 19:12_________________________________________________Uwaga Uwaga! Bolek i Lolek na 1nce :kox: :kox: :kox: [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 19:13_________________________________________________ze 25lat nie widzialem tej bajki :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeszcze nie oblewaliśmy Twojej fury jakto nie znaczy w sumie fakt chyba slaba ja oblalismy ;( trzabedzie to powtorzyc
-
Spoty Katowice i okolice
bo mamy wystarczającą ilość koni w autach (w odróżnieniu od ciebie) żeby się nimi poślizgać :polew: i maja w odroznieniu od nas system w ktorym ogniem ida wszystkie 4 kola jak to sie znow nazywalo [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:58_________________________________________________zeby nie bylo.... ja zawsze ciesze sie na snieg tylko passatem b6 zle i niepewnie mi sie jezdzilo... tam reczny byl na przycisku :wallbash:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak jak myslalem swoja i od Seby (wklejalem tu kiedys jej fotki) :>[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:38_________________________________________________moim marzeniem jest miec kiedys jakiegos amerykanca z Hemi, a to jest podwojne marzenie http://allegro.pl/chevy-impala-68-subsanity-kustom-i1334955369.html za***isty u mojego kumpla w garazu stoi rama z challengera [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:55_________________________________________________ tak jak myslalem swoja i od Seby (wklejalem tu kiedys jej fotki) :>[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:38_________________________________________________moim marzeniem jest miec kiedys jakiegos amerykanca z Hemi, a to jest podwojne marzenie http://allegro.pl/chevy-impala-68-subsanity-kustom-i1334955369.html nie żal by Ci było na nasze drogi? Wilmo on tak znow po asfalcie nie szoruje to zawieszenie mozna podniesc do jazdy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oj marnie tu...z rana kapelusze, z wieczora kapelusze a poza tym nic :gwizdanie: Miron jakas impreze trzaby wymyslic
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakie Gromki Arku no Arek z zona opowiadali o tym jak fury skora oklejaja aaaaa Kolarz :> hehe nooooo ja od niego taile rowerowe kupowalem jakies hmm 10 lat temu wiem o ktorym balwanku mowisz [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:34_________________________________________________ Arek, no ogolnie w raport turbo czy jak sie nazywa pokazywali ich jako fanatykow ktorzy obijaja skora fury z akcentem na nia jako jedna z nielicznych kobiet interesujacych sie motoryzacja pokazywali ta swoja srebrna i jeszcze czarna ktora byla przez nich przygotowana
-
Spoty Katowice i okolice
no ja to swiatelko od dawna widze ale ja nie jestem obiektywny
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: fura jeździ? :gwizdanie: moge se krzyknac? NIE! wczoraj rozkrecili tylko wszystko i zamowili sprzeglo, dzis dopiero sprzeglo przyszlo ale po 12 i jutro z rana go zamontuja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to jest chyba za trudne na mnie nie rozumiem :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 18:17_________________________________________________znaczy w domu juz jestes? pada? i masz balwanka przed tv? znaczy wrocil z delegacji :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakie Gromki Arku no Arek z zona opowiadali o tym jak fury skora oklejaja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Gromki na tvn turbo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i dobrze wyczuwasz
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ojj to juz zle z Tobą... no ale starość nie radość młódka sie odezwala [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 17:22_________________________________________________ :good: i jak tanio znalazles mam nadz ze nie zaden bubel
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no... udalo sie [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 16:49_________________________________________________ :polew: :polew: