Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. nosz kur Marcin chetnie bym zaglosowal ale w piz..du nie umiem tych znakow tam rozpoznac zeby wpisac ;(
  2. blant a co z nimi nie tak?
  3. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to i tak masz lepiej bo mi wogole nie działa mi tez ale ja jeszcze jej nie mam i dlartego nie dziala :>
  4. Hammer tego eurom nie znam.. i tak pisalem wczesniej nie bralbym jej ja sie przejechalem jak dla mnie karcher ale bosch albo b&d w sumie tez znane marki
  5. dokladnie do 300 kupi kupi ten malutki taki ale lepiej ten malutki niz ańfach jakis wiekszy ;( ja sie kiedys napalilem na alledrogo na taki duzy wygladem jak karcher ale firma xyz za jakies 180pln chyba i.. pochodzil 2tygodnie do teraz stoi i sie kurzy bo jak go wlaczam to swiatlo przygasa i buczy i woda leci i przestaje na przemian.. moze w ogole wie ktos co sie moglo w nim zj**... ?[br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 14:09_________________________________________________ O matko ,Wy to robicie zawsze na dworze :?: :polew: :polew: :polew: ja tylko ciaaaaaagne temat
  6. tak jest ma racje zgadzam sie znaczy mysli ze ma racje a co mowisz ze czasem jak nie ma delegacji to Ci jak w niebie? czy wlasnie jak w delegacji jest :kox: :kox:
  7. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    ten skromny AFF objeżdża połowę benzyn na tym forum dokladnie skromny i taki niepozorny :polew: a to na kreske wezme meride
  8. no ten zawias nie mysl tyle tylko kupuj z tego co podpatruje to na razie 90% ludzi o ktorych wiem tylko sprezyny wymieniali
  9. no cos Ty... z nami jest jak w niebie to z kobietami zle, a bez nich sie nie da cos pomylilas Wilmo :polew:
  10. ale Tolkowi chyba chodzilo hmm jak o dopisanie do watku? ze w temacie watku chcesz sobie dopisac? no ja mysle ze oczywiscie mozesz a i nawet powinienes i to bez pytajnikow a jak wyrezasz zewnatrz to sie pomysli co i gdzie dolozyc
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wpadnij wpadnij i koniecznie daj im/nam sie przjechac swoim samochodem jakaś aluzja? Ty wiesz dlaczego to padło :gwizdanie: wiem [br]Dopisany: 24 Listopad 2010, 11:39_________________________________________________znaczy w sumie nie wiem w jakich okolicznosciach padlo pewnie w.. wyscigowych :polew:
  12. hehe przyzwyczailas sie juz do slaskich synkow co? i bardzo dobrze, bo bez nas podobno ... nie da sie zyc
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wpadnij wpadnij i koniecznie daj im/nam sie przjechac swoim samochodem
  14. i moj kapelusz dorzuce
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. ja dzis tak spokojnie bo wczoraj przesadzielm i dzis nadrabiam zaleglosci w robocie :polew:
  17. bawcie sie dobrze ja tez sie zbieram do jutra
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hahahhahahaha 3majcie sie tam spadam
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a twoją kliedy się karnę ? Kedzior
  20. Widzę że oglądasz Kabaret Młodych Panów z Rybnika[br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 21:55_________________________________________________Ida bo moja dre papa a i na rano mom 3mej sie tam [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 22:03_________________________________________________ oooo to widze Wilmo ze od dluzszego czasu interesujesz sie Slaskiem :gwizdanie: albo slazakami
  21. Mi osobiście to akurat nie przeszkadza ... ale poczytajcie regulamin :gwizdanie: Jest zakaz wstawiania takich reklam :gwizdanie: (bez porozumienia z "Zarządem Klubu") Nie zdziwcie się jak kiedyś dostaniecie jakieś upomnienie nie no nie zrobilem tego specjalnie.. przypomnialo mi sie akurat to wkleilem i to jednorazowo a nie ze watek po watku wklejam wiec chyba nic zlego tak przynajmniej na moj rozum... zadna reklama tylko dla Waszej wiadomosci.. po co gdzies daleko szukac jak jestescie chetni..
  22. no wlasnie :good: a w ogole Marcin i chlopaki no i Wilmo moja siostra zajmuje sie wlasnie wystrojem dekoracja.. architektura wnetrz jesli ktos cos potrzebuje chce to namiar do niej http://www.s2dio.pl/ moze Wam rowniez kuchnie zaprojektowac.. oczywiscie profesjonalnie w progranie "cad"

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.