Treść opublikowana przez seves
-
[B6 AVJ] Szarpie, przerywa, gaśnie, chodzi na 3 gary
Kolego nie do konca niestety wiem co ktory blad oznacza a w zasadzie w ogole nie mam pojecia co oznacza ale mialem ten sam problem w avj i winna byla cewka a w zasadzie 3x cewka w dluzszych odstepach czasu .. cewka moze wygladac jak nowa ale bedzie uszkodzona i moze sie to objawiac tak jak Ty masz ze raz silnik pracuje prawidlowo a raz na 3gary.. w avj nie masz problemu i mozesz spokojnie kazda cewke wyjac wiec na pracujacym na 3cylindrach wyjmuj po kolei cewki i zobaczysz ktory cylinder nie pali- potem zamien cewki miejscami (miss cylinder z prawidlowym) i sprawdzisz jak bedzie.. czy zle bedzie pracowal cylinder ze zla cewka czy zly cylinder z dobra cewka.. wtedy moze byc jeszcze swieca.. dopiero potem zaglebiaj sie w temat powazniejszych napraw.. PS poza tym jesli chcesz mam jedna cewke do avj nowa oryginal z aso - zostala mi po sprzedanej furce a do mojej nowej sa inne
-
Spoty Katowice i okolice
lepiej napisz ile razy dzisiaj auto wyciskałeś żeby ruszyć Ani razu, ale mieli nawet na czwartym biegu :kox: :kox: :kox: ja yhymm [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:51_________________________________________________ to zależy gdzie i w jakim wariancie :gwizdanie: w pzu a warta podobno najtansza..
-
[INNE] Passat po kolizji co zrobić?
Kolego sam musisz zadac sobie pytanie.. czy masz miejsce zeby go trzymac.. czy potrafisz wszystko rozebrac i czy masz czas tym sie bawic.. moja fura- tez passat kilka lat temu wygladala prawie identycznie- troche bardziej slupek i dach mialem pogiety jesli zaczniesz rozbierac na pewno zostana Ci czesci ktore musisz trzymac bedzie Ci szkoda wyrzucic i beda Ci zagracac.. takie moje zdanie.. jesli masz wolna przestrzen czas i checi to mozesz sie bawic w rozbieranie
-
[ALL] Szkoda całkowita z OC sprawcy
na moim przykladzie... pzu szkoda calkowita.. po pierwsze wyceniaja rynkowa wartosc samochodu- oczywiscie zanizona po drugie wyceniaja wartosc wraku- mi konkretnie wycenili ja za posrednictwem aukcji (do tych aukcji przystepuja firmy ktore maja z TU podpisana umowe) - najwyzsza cena ktora zaoferuje dana firma w "wirtualnej aukcji" Twojego samochodu (wraku) to wartosc wraku.. TU odejmuje od wartosci rynkowej wartoc wraku i wyplacaja na konto roznice.. wrak firma ktora wygrala ich aukcje ma obowiazek od Ciebie odkupic do 30dni, po cenie ktora zaoferowali (w tym wypadku wartosc wraku) ale Ty nie musisz im tego wraku sprzedac.. mozesz albo go sobie naprawic, albo sprzedac drozej.. mi akurat sie udalo sprzedac wrak 5tys drozej niz oni mi zaoferowali i tylko dlatego wyszedlem +/- na zero bo o tyle zanizyli mi wartosc rynkowa auta fura to passat b5FL 2002 1.9TDI 130 a cala sprawa byla 3lata temu
-
Spoty Katowice i okolice
:kox: :kox: ogien co :> to postoje z boku za jakas bariera hahaha i jak skonczycie posmigam sam dzis sie dowiadywalem, zgadnij ile za pakiet oc+ac chca ode mnie?
-
Spoty Katowice i okolice
mięczaki :naughty: Bytom się zapada w dół co roku o kilka metrów, więc do roboty mam z górki a do domu pod górkę a ja nie mam wyjścia jeszcze przez 2 dni a metry w robocie trzeba robić hehehehehhehehe :good: [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:23_________________________________________________ Seves, nie rozdrabinaj się, wpadaj jutro - pojedzimy poślizgać się na dolinę nie no chyba przyjade znaczy postaram sie
-
Spoty Katowice i okolice
Co tam seves z furą? Akjam no jezdze jezdze ale dalej po zlej stronie bo gosc od przerobki zawalony poki co a tak w ogole sie zastanawiam czy mnie stac zeby Was jutro odwiedzic :polew: :polew: pflu pflu [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 17:16_________________________________________________ Krolu u Was chyba super plasko bo u mnie nikt na letnich ani slabych zimowych dzis w ciagu dnia nie mialby szans
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Skąd wiedziałeś :?: chwalił się na PW no to je chwolno żić (hmm czy rzić ) wszystko musi wypaplac
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a sponiewierałeś się? Pucek uwierzysz czy nie ale nic a nic nic sie nie sponiewieralem bo nic nie pilem heh kierowca bo bylem z moja :gwizdanie: Trza było jednak wpaść, dzwoniłem do Gregora, my tez po lekku aż spawałem :decayed: no impreza nam się mega udała - szkoda że reszta jednak do Gwara nie wpadła Majki - kupuj http://allegro.pl/tapicerka-skorzana-skora-audi-a4-8e0-i1340675458.html[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 16:51_________________________________________________Majki nie wiem jak to możliwe ale mi totalnie nic nie było - nawet wychodząc z gwara czułem się jakbym nic nie pił. Możemy tak imprezować co tydzień w końcu kredyty są dla ludzi Ja tez nie byłem az tak wstawiony ale 1 kielich mi źle wszedł a jeszcze szybciej wyszedł Po gwarku jeszcze były hot-dogi i dopiero spac. Dzieki za podrzucenie Ewy do domu. A co do tych foteli to jade je w tygodniu zobaczyc na żywo bo nie podobają mi sie cos te zagniecione boki i chyba są troche przybrudzone Majki nie wiem jakie masz wnetrze.. ale widzialem na zywo takie same fotele i mi polaczenie tego czarnego z szarym sie nie podoba lepiej cale czarne, alkantara albo skora+material jak dla mnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dobre popoludnie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak tam w ogole droga powrotna?
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian jutro jednak nie dam rady wyslac bo czekam ciagle na deske :gwizdanie: kurtyny i obie przednie i boczne poduszki juz mam.. jak tylko dojdzie deska to wszystko wysylam :> :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pracuje do 19:00 :gwizdanie: Arek to w takim razie... przyjemnej nocki Wam zycze [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:17_________________________________________________ Robert skad neta lapiesz? ja jak mi net padl w neo polaczylem sie na kablu zeby sprawdzic czy to router czy neo.. jak cos moge Ci pozyczyc modem adsl[br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________ Pioter dzieki dzieki przekaze no a ja oczywiscie o tym wiem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: z netem nie tak, Robert wez lepiej sprawdz wszystkie kable czy ktorys nie jest np przeciety :gwizdanie: w ogole Robert
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek a jak tam Twoja? [br]Dopisany: 28 Listopad 2010, 18:35_________________________________________________zbieram sie bede pozniej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
spam nadrobiony, to widze chlopaki ze wczoraj co najmiej 3rozne imprezy wypalily szkoda ze nie dalo rady jednak jakos "do kupy"
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:> ach spam na szybko z kilku dni nadrabialem w ogole wielkie dzieki wszystkim za imprezke szczegolnie nieplanowanym gospodarzom - Robercie i Marzeno :notworthy: Robert pozdrow tam Marzene, no i mam nadz ze zyjesz Synku bo cos widze zes sie dzis jeszcze nie odezwal a to do Ciebie niepodobne :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry wieczor :>
-
Spoty Katowice i okolice
Hello Kato
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki po imprezie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki sorry ze sie nie odzywam ale nie mam czasu ostatnio w kazdym badz razie widzimy sie dzis tylko prosbe mam moglby ktos za mnie kase wylozyc? na zakupy itp... dzieki bardzi i do zobaczenia wieczorem :kox: :kox:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zdecydowanie za dużo Ci bierze [br]Dopisany: 26 Listopad 2010, 10:46_________________________________________________ bajki bajki i jeszcze raz bajki zdecydowanie za dużo Ci bierze ale auto jest na koksie, poza tym jak jeździłem na serii to różnica w spalaniu była tylko w trasie (-2L przy mega eko jeździe) lub po mieście ale w nocy, w korkach spalanie było podobne.... spotkałem się z opiniami że AVF pali ludziom po 7L w mieście w korkach, ale to bajki jak dla mnie... nie ma tu co dyskutowac czy bajki czy nie bajki... Kolega podaje ile mu pali auto to trzeba w to uwierzyc i tyle.. ja jezdze roznymi samochodami w tym kilkunastoma firmowymi ktorych spalanie kontroluje na codzien.. i wiem ze bardzo duzo zalezy od stylu jazdy kierowcy.. a w przypadku forum rowniez od pojecia czym jest miasto a czym trasa.. dla porownania mi passat 1.9 130 2002r skrzynia 6biegow potrafil zejs ponizej 5litrow- minimalnie 4,2l/100km - bardzo wolna trasa zrobiona dla ciekawosci... do 8-10L/100km przy upalaniu.. srednio miescilem sie w 6,5-7L/100
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
jakie chwile slabosci? ja tam pamietam tylko doskonala zabawe :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale tu dzis spokojnie :gwizdanie: haaaaaaloooo weekend spotowy mamy