Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a w 2turze jak dla mnie AF [br]Dopisany: 23 Listopad 2010, 12:31_________________________________________________ nigdy w życiu zaraz kropka przygarnę :polew: :polew: :polew: no jakos nie widze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i tak Ci powiem Angry jakis sie potulny i lagodny zrobil
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A czy ktoś tu coś wspominał o antypatiach do innych nacji :?: Dla mnie każdy jest dobry na starcie a co potem no to już jego własna zasługa. no dokladnie Angry to ze ktos jest gorol czy nie to jesli o mnie chodzi nic nie zmienia zartujemy to zartujemy jesli chodzi o inne tolerancje to nie wiem :> :> :> :> :> :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no chyba jest jak piszesz, to jakim kto jest nauczycielem zalezy glownie od ucznia :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok? z za buga a jak :polew: a nie slychac akcyntu
-
Spoty Katowice i okolice
Stan ja kupilem taki zasilacz samochodowy z roznymi koncowkami i w media 50pln jakos kosztowal.. ale w moim nie mam niestety do wszystkich kompow koncowek... wiecej nie moge powiedziec.. przetwornica wiadomo kazdy sprzet podlaczysz..
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe a skad zes w koncu je? no bo jak nie hanys? serio krojcok?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nowy Tom77 to on czesci tez ma? tego nie wiedzialem myslalem ze filtry oleje itp ale ja jestem jak nowy :gwizdanie: ja Ci mogę pochytać ori części w kosmicznych cenach :polew: :polew: to akurat swietnie potrafie robic sam osobiscie
-
Spoty Katowice i okolice
hello Diman
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mów za siebie Ja jo zapomnioł tyś nima hanys :polew: :polew: coooooo? angry to gorol? to juz wiym skad mo taki tupet :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert twierdzi ze jest przedelikatny i przegentelmenski co w sumie jak dla mnie jest prawda nawet wie jak ktoredy i w jakich okolicznosciach wyslac Kobiecie kwiaty :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kaśka moze w koncu ktorys z nas trafi :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ooooo i nawet Wilma jest :>
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- Spoty Katowice i okolice
a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie: czyli jeszcze jest jakaś szansa no ja sie ludze- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jak nowy Tom77 to on czesci tez ma? tego nie wiedzialem myslalem ze filtry oleje itp ale ja jestem jak nowy :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
a mnie Wam powiem Chlopaki hmm i Kobiety nie bedzie na 99,999999999999999999999999999999999999999999999999999% no chyba ze mi zdazy dzis jeszcze auto naprawic a dopiero dzis ma zaczac tam zagldac :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja tez w robocie i tak niby siedze przy kompie ale raz mam czas pisac raz nie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na noc na noc do rana w sensie ze do tej 10 nie zostaniemy :> impreza oczywiscie na 100% bedziemy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czesc Synki- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek to bierzemy dwa koryta :?: nr 2 i 3. mozesz tam zadzwonic i juz je zamowic (mysle ze na 19:00 bedzie ok) na sobote i zapytac czy jest to z przywozem czy trzeba samemu podjechac :?: dzisiaj bede wiedzial na 100% ale spanie oczywiscie jest i domek trzeba w niedziele o 10:00 opuscic. wiec kto chce moze zostac na noc wypas :good: ja jeszcze nie wiem czy zostaniemy.. raczej sie bedziemy zbierac bo moja ma szkole w niedziele Wiesiek a w ogole hellol :>- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spioch :> ja yhymm wiesz już co z autem? :gwizdanie: nic nie wiem stoi od zeszlego wtorku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spioch :> - Spoty Katowice i okolice