Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello
  2. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ach tyn Robert [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 11:36_________________________________________________ i jak tam autko :?: wiadomo cos :?: nadrabiom spam a zaroz do kosciola leca Arek autko nie wiadomo kurde przejechal sie nim i powiedzial ze musi to rozebrac... i tak czeka
  3. hello w niedzielny poranek
  4. musisz zobaczyc, ale przede wszystkim nie napalaj sie, -w przebieg bym nie wierzyl -gosc nie pisze ze bezwypadkowy czyli pytanie jak byl wypadkowy.. no i fotki niestety niewyrazne ale sam jak sprzedawalem mialem gorsze nie dlatego ze chcialem cos ukryc tylko dlatego ze dupiate miejsce na foty znalazlem
  5. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a to nic nie wiesz? bo ja tez :polew: wiem tylko ze.. sprzeglo.. cos syplo a wiecej bedzie wiadomo jak rozbiora i tak czeka ;(
  6. :> ale jesli masz zamiar dopiero szukac takiego autka to mi sie wydaje ze dluga droga Cie czeka wg mnie jesli chcesz 1.8T to szukaj po prostu 1.8T a jesli bedzie dobry stan i cena odpowiednia to bierz.. ale to moje zdanie, bo zadbany "wyjatkowy egzemplarz" typu wlasnie wersja 180km bedzie duzo drozszy od odpowiednikow w zwyklej serii chyba ze sprzedajacy nie wie co sprzedaje
  7. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Hello Pany za ten Wasz spam nawet sie nie zabieram bo bym do rana chyba siedzial :gwizdanie: kooope lat :>
  8. kaj to lecisz Wiesiek?
  9. hello Chlopaki udanego spota tam ja niestety jakby to ujac... bez auta jestem :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 19:02_________________________________________________ a co Ty taki wesoły? spam nadrobiony, troche tego byyylo Pucek a tak od razu ze wesolo... chcialem sie milo po prostu przywitac ale humor mam dobry generalnie tyle mnie ostatnio trafilo ze mnie to juz je.bie :gwizdanie: a roboty masa ostatnio to sie nawet nie dalem rady odzywac
  10. Hello Synki mam 2 bilety na teraz.. na dzis na 19 do TZR na golo i wesolo http://www.teatrbajka.pl/repertuar/golo_i_wesolo http://rybnik.naszemiasto.pl/imprezy/192560,golo-i-wesolo-konkurs,id,t.html oddam za nic doslownie za darmo zmarnuja sie kurde jedyne co to musicie do mnie podjechac.. a jak co to podjade gdzies w Wasza strone [br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 17:58_________________________________________________ Arek no ja ide oczywiscie jak najbardziej ja + "os. tow." dzieki za pamiec chlopaki w ogole :notworthy: ale Arek za te jakies teksty zwatpienia ze sie do Was nie przyznaje to :baseball: no a jakby nie bylo jestem bez fury.. cos w sprzegle sie syplo i nie wiadomo jeszcze co.. mechanik musi rozebrac to bedzie wiadomo.. wiec dalej jestem w d*pie ostatnio latalem busem sprinterem i musialem w nim wydech zamontowac bo jadac po a4 wjechalismy w dupna kaluze cos jeblo walnelo i auto zaczelo glosno isc... okazalo sie- u tlumikowcow ze... nie ma calego wydechu :gwizdanie: kata tlumika i rury no i dzis w koncu mi sie udalo to zalatwic no to w skrocie co sie u mnie dzieje pech kur jakis mnie dopadl ostatnio :gwizdanie: wiec prosze mi tu we mnie nie watpic
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak nie... laski sa lepsze, samochód to tylko dodatek do szczęścia, Laski nie są takie zimne, nie trzeba je nagrzewać tak jak turbine Mam dalej wymieniać :> :good: :good: a ile Wy przyjemnosci potraficie dac tego na pewno nie wymienisz bo to jest niepoliczalne :polew: :polew: :polew: szczególnie po dobrej wypłacie :polew: :polew:
  12. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak nie... laski sa lepsze, samochód to tylko dodatek do szczęścia, Laski nie są takie zimne, nie trzeba je nagrzewać tak jak turbine Mam dalej wymieniać :> :good: :good: a ile Wy przyjemnosci potraficie dac tego na pewno nie wymienisz bo to jest niepoliczalne :polew: :polew: :polew:
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :> kurde a kaj Tys mandat jeszcze wczoraj dostal? jakbys mi powiedzial o mandacie to po tym jak zobaczylem jak Ci zderzak odpada chyba bym Ci fury nie dal przy Twoim wczorajszym szczesciu :polew: lepiej tam trzymajcie kciuki zeby mnie to tanio wyszlo :>
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello Synki i Kobiety [br]Dopisany: 17 Listopad 2010, 09:58_________________________________________________ Pucek nic sie nie martw, przeciez polowe kosztow pokryje w koncu to moje padlo nie :gwizdanie: :polew: :polew: nie no olej temat zobaczymy co mechanik powie jak go obejrzy heh ja mam loooz tak to jest jak sie w kims/czyms zakochasz nie zawsze bedzie kolorowo ;(
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    heloł
  16. czesc Synki, dzieki za spota no Wiesiek teraz to juz moga w trasa spokojnie smigac na pewno nic sie juz nie stanie
  17. nie chce nic gadac ale tam przy tej maturze to mnie zagial dobrych pare razy :polew: :polew:
  18. ojciec mnie obudzil z bulkami przyjechal ;([br]Dopisany: 13 Listopad 2010, 08:56_________________________________________________ Co za nastawienie, jakbyś wesele brał dobre nastawienie do imprezy to postawa wtedy czlowiek sie lepiej bawi :kox: i szybciej konczy :gwizdanie: nie no mysle ze damy rady ja to chyba bede musial "ciulac" przy kieliszku :gwizdanie:
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello
  20. trudno okreslic, jak o 18:00 zaczna to o 24:00 pewnie beda juz kieta :> no juz na ostatnim spocie o tym mowilismy i nie wiem czemu teraz umawiacie sie na wodke Seves na nastepny spot weź brata ze soba :gwizdanie:
  21. no byl dzis czy wczoraj ale na chwile yno i sie predko cos stracil
  22. dobra Synki zbieram sie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.