Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jedna dla Wieśka i jedna dla Sevesa więcej już nie oddam ze tez wczorej musiolech do roboty isc bych o nie powalczyl :gwizdanie: Decks masz u mnie tą naklejkę swoim oddam za free a od tego pajaca to za dychę bym nawet nie oddał angry o co Ci tu chodzilo? [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________ stawiam ze hmm 3stówki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no brawo brawo Panie Doktorze :good:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mnie na ta chwile nie bedzie czekam az mi mechanik zadzwoni i tak czekam i czekam a nie chce mu juz dzwonic bo wiem ze moze sie wkur jak mu znow zadzwonie co tam slychac :wallbash: [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 16:12_________________________________________________ hehe no co zrobisz nadrobimy w weekend
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak ale chyba okna w aucie no stary tu cie zdziwie mylem w domu :gwizdanie: ale serio spojrzenia kobitek na dworze bezcenne :kox: no kurde Diman Chlopie z tej strony Cie nie znalem :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ostatni weekend marca , ja też z moją jadę [br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 15:37_________________________________________________ ja mogę dwie dać gratis hello no Robert jak Wiesiek bierze jedna, a druga Ci zostanie to jestem chetny tylko nie wiem czy dam rade w niedziele podjechac
-
Spoty Katowice i okolice
ja się nie śmieje poważnie, respekt zaczynałeś od kasety a teraz masz RNSa bajer :good: :good: Maxito a chodzi Ci to juz bez problemow? gdzie ta antena w koncu byla?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie zazdroszcze Ci no ja tez chce jechac chociaz nie wiem kiedy to ma byc podobno marzec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Seves jak tam b7 ??? bo jakiś czas mnie tu nie było a napierdalacie z tym spamem zdrowo aaaa teraz widzę podpis:P czyli stoi już na placu ? na placu u mechaniora hahahahahhahahahah no dokladnie :polew: i dalej jej nie ruszyl
-
[ALL B6] Swap silnika
oj Kowi87 bo jakby nie bylo spalanie to wg mnie najwazniejszy czynnik ktory odpowiada za "kase" :gwizdanie: przynajmniej jesli chodzi o 1.9TDI i 1.8T - oba sa malo awaryjne wiec wg mnie nie warto zastanawiac sie nad tym co pada.. bo wszystko zalezy tylko i wylacznie od tego na jaki egzemplarz trafisz a tego chyba Kolega nie zalozy.. mialem passata 1.9TDI 130 i a4 1.8T 150 i rozrzad tez w porownywalnej kasie wymienialem jakos 800pln tu i tu.. oczywiscie z pompa i robocizna Flyer akurat podobno niezle wyszedl nawet finansowo na swapie ale to glownie przez to ze mogl w dobre kasie sprzedac czesci z wypasionej eSy i ze swojego 2,5 ALT pojdzie pewnie za grosze i wg mnie kasa na pewno sie nie zwroci.. poza tym chyba lepiej zamknac ten watek bo do niczego w sprawie swapa chyba tu nie dojdziemy najodpowiedniejsza w tym przypadku bedzie zmiana auta po prostu..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
teraz nie masz wyjścia :> Diman, na sośnicowice się jedzie na lewo przed auchanem...a ja ciągle myślałem że to gdzie indziej ja tam na sosnicowice jezdze przez Rudy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no Synki.. zapisywac sie :> bedzie biba :gwizdanie: :kox:
-
[ALL B6] Swap silnika
nie rozumiem czym sie sugerujesz dochodzac do faktu ze 1.8T bedzie tanszy w utrzymaniu.. Diesel mniej pali wiec bedzie tanszy w utrzymaniu i dosc duzo tanszy;) chyba ze do 1.8T wsadzisz gaz.. jesli 1.8T z gazem to z kolei on bedzie znacznie tanszy w utrzymaniu.. pytanie za ile kupisz dane auto.. Dokladnie tak jak pisze Kolega Luka3s dodatkowo.. jesli dla Ciebie najwazniejsza jest ekonomia (bo ciagle pytasz co bedzie tansze w eksploatacji) to wg mnie wszystko zalezy od tego ile km rocznie masz zamiar robic.. a na to pytanie odpowiesz sobie tylko Ty
-
Spoty Katowice i okolice
:shocked: nie wyrobiles sie na? 11? ja od 6 w robocie siedze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na 02:00 do roboty :gwizdanie: no to przerąbana godzina no co Ty hehe no Pucek ta zmiane ma "opanowana" :>
-
[ALL B6] Swap silnika
Kolego w skrocie.. jesli chcesz zaoszczedzic bo duzo jezdzisz to 1,9TDI , jesli masz kase albo nie duzo km robisz to 1.8T (ja akurat jestem wyjatkiem bo mialem 1.8T a robie 30-40tys rocznie i to tylko na benzynie ) w kazdym badz razie spalanie 1.9TDI to ok 5-8l/100 a 1.8T 7-10L/100 wszystko zalezy od stylu jazdy no i wielkosci miasta i korkow w ktorych stoich oczywiscie gorna granica spalania jest nieokreslona a moce: 1,9TDI samym programem jakies 150-170km (zalezy od wersji silnika jaka kupisz i stanu 100 albo 130KM seria) 1.8T w zasadzie obojetnie czy 150 163 czy USA 170km robia programem na ok 180-190km jesli chcesz modzic bardziej - wymieniasz wtryski, intercooler, wywalasz kata i robisz 200km max z 1.9TDI slyszalem 200km a z 1.8T (fabrycznie 150km) widzialem ponad 300km wszystko zalezy od Ciebie
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe zajs strona kapeluszy na pozegnanie :polew: a tymczasem ja witam z rana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello po swiecie przed weekendem w takie tygodnie to mozna robic- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________tez lece Synki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja sie zbieram Panowie- Spoty Katowice i okolice
ja tez sie zbieram panioeowie- Spoty Katowice i okolice
czyli jak kumulacja to na całego :gwizdanie: urodziny kumpla , impreza a4-klub , mr.X w onyxie coś jeszcze jest fajnego w sobote ? dni otwarte w Queens w Gliwicach :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:shocked: :slina: :slina: no normalnie nowka- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
do znow Cabrio- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja to robilem w kato u takiego szpeca na allegro ma aukcje klucze dorabia - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE