Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
aaaha to ja nie jadę a to do ktorej masz ta nocke?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ze samiutkiego rana wlasnie kolo 7 u Gregora.. jade z tata :gwizdanie: :polew: i Tolkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pytaj tak jak obstawiałem? porażka? tak jest... ale jutro z Gregorym chce jechac sprawdzic ja "pod wzglegem technicznym " szkoda ze do roboty idziesz ;( zaniedbana w srodku fest... jak na 5letnie auto to moja przy niej jak nowka z salonu wygladala ale jak sie okaze ze jedzie bardzo dobrze bo w sumie na tym silniku mi tam najbardziej zalezy :gwizdanie: to ja wezme jutro i sie dopasi ja na glanc potem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie pytaj
-
Spoty Katowice i okolice
w sumie milczalem bo co to takiego ale ostatnio po spocie w SG smigam se na rybnik i kolo minimala bylego se na lewy wskoczylem.. spokojnie wyprzedilem na prawy znowu na lewy.. na prawy i tak se z 5-6 autek wyprzedzilem podjezdzam na swiatla co na banke jest zjazd czerwone i na lewy za pierwszego.. bach zielone poszedlem ostro ile moja byla ;( potrafila i ogien 1 2 3 ale widze ze cos tam duze rozpedzone lewym napiera i nie umie doleciec :gwizdanie: jasno tam wiec widze paly ducato zjechalem na prawy i grzecznie 80km/h i tak se smigaja po zderzaku za mna smigaja i bach niebieskie wiec cieplo mi sie zrobilo wiadomo zjechalem za slupkami na prawy wyszlo dwoch na raz podchodzi jeden zaglada i zaczyna sie drzec serio wrzeszczal ze jak tak bede szalec to inaczej ze mna bedzie rozmawiac i ze jak kogos zabije i cos i takich jakichs wielu slow uzyl ale potem juz nie wiem co gadal bo go przestalem sluchac powrzeszczal i... nawet papierow nie wzial nic ani moich ani z auta! powiedzial co mial powiedziec i cos tam w stylu zeby to bylo ostatni raz hehe taka to byla historia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oczywiscie w tej jurorce jest przekonkretnie wypasiona z twarzy... slodziutka mmmmm poza tym po twarzy wnioskuje ze ma super figurke :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zakochalem sie znowu :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany ja bym sie do BT wybral yno ze jo mom slabo glowa teraz :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Synki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurw@#$ ale bym lał tego "tancerza" ja pierd no norlanie by koles lezal i skomlal.... a ruscy to niezla ustawke se na weselu zrobili hehe ten w krate napierdziela raz jednego raz drugiego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no bo nie umię tego sam wypić :gwizdanie: i jeszcze zostało :> to sie akurat nie dziwie ze nie umiesz caly rok z Twoich studiow przez rok by chyba nie dal rady :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja mam kabel i plytke.. tylko u mnie to nie ruszylo.. pododbno przez sterowniki... i Krolu mi go mial sprawdzic u siebie tylko ze mu bateria padla w kompie i nie byl w stanie heh wiec chyba juz z 2miechy mam kabel ktory jeszcze nie ruszyl a teraz w ogole bez fury jestem przeciez to blok od Blant'a Arek miałeś tego nie mówić to miała być niespodzianka bo chciałem was zaprosić taaaa niespodzianka :gwizdanie: ... zdjecie bylo w sierpniu zrobione i od sierpnia ta niespodzianke planujesz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek nie mam.. dzis bylem ogladac ale nie bardzo ta co sie na nia napialilem tak ;( i poki co nie wiem jeszcze... moze pojade jeszcze ja jutro dokladnie zlustrowac z kompem i wszystkim i sprobuje jeszcze zejsc z ceny.. a co tam masz cos ciekawego na oku? tak najlepiej do40tysi.. Robert ja mam 908 tylko z moja vista nie chce sie polaczyc i do konca nie wiem czy on w ogole dziala kupilm go a nigdy nie uzylem bo wlasnie chcialem go przetestowac z xp
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na pewno specjalnie "uciekłeś" na chwilę :gwizdanie: tez tak mysle :gwizdanie: hehe nie nie jakos z furami tak szperalem szukalem az zasnalem i sie przebudzilem napisalem i po paru sekundach mnie scielo znowu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i kto to mowi jak ja to kocham pieeekne...[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 23:25_________________________________________________oszz kur 200strona
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no stresik mam heh bede na kole zasuwac w zaspach
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
juz poszla :?: w sumie nie wiem czy mam ci pogratulowac czy wspolczuc....... :gwizdanie: no szybko heh sam sie zdziwilem.. ale wypas byl dobry cene dobra dalem.. a Kolesiowi w ogole nie przeszkadzalo ze anglik posprawdzali ze super zrobione i byl bardzo bardzo zadowolony a ja.. niby sie ciesze... ale jednak jakos tak dziwnie.. kurde moja furke sprzedalem ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
moja sprzedana..[br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 20:40_________________________________________________ ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
my tu do 200 dobijamy pomalu ale trzaby na Arka poczekac co to bedzie jak wskoczy na forum a tu 200 przebite :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew: :polew: hahaha dupne najbardziej mi sie dach podoba [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 13:34_________________________________________________ bedzie na plus ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
albo skłonność
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale żeś doj**ał ... Wiesiek , Arek , Ty może i tak ale nie ja hahaha no ja mam anglika wiec wiesz :polew: w dodatku kupilem go na odleglosc bo od Narzeczonego siostry ale wczesniej faktycznie passata trafilem ideal choc kupowalem Niemca to juz w PL po delikatnej stluczce- zderzak lampa.. [br]Dopisany: 05 Listopad 2010, 10:44_________________________________________________ milej tam
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: ale przynajmniej do brata dzwoni zeby ja do sklepu zawieźć :polew: nie no dzisiaj koleżanke z grupy bede wiózł wiec autko musi wygladac ach te d*py jak one na nas wplywaja :kox: żeby CI siedzeń nie umazała zebys se siedzen nie umazal :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
cos tu zajs cicho
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi się zdarzyło :good: :good: