Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. ramki klubowe przeciez to fura Seves'a a to S4 Nikolasa autko typowo na miasto, przyjemnie za kierownica ale z tylu juz troszke ciasno i jak za ta cene to porazka hahaha no wczoraj znalazlem B7 i musze moja sprzedac lece chlopaki
  2. hello Chłopaki moja furka do sprzedania mam jeszcze na sprzedaż yamahe R6 2002r niebieska oryginalny przebieg 18000km
  3. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    póki nie ma 2++ KM to dalej jest golas w bagazniku woze kat rurke +chip i bedzie pod 200 - taki do wczoraj byl plan ale wczoraj sie pozmienialo hahaha i ja juz tego nie robie
  4. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    chlopaki jak mozecie to wezcie kase dzis na spota :gwizdanie: moja fura na sprzedaz.. w tym tygodniu musze kase zdobyc a kasa.. 25goła.. 30tak jak stoi z pelna skora rns-e, alu 17' rs4 lato do negocjacji PS w silniku nic nigdy nie dlubane.. a potencjal.. jaki ma potencjal to wszyscy wiedza.. Qri takim jezdzi
  5. nie no Miron zadbanych czystych nowych aut to nie dotyczy ja swoim mialem jechac i sie nastawiac bo lakier to mam w bardzo srednim stanie a ze oryginalny to nic z nim nie robie :gwizdanie:
  6. Siemian Ty od dawna powinienes stosowac super nano hiper mega giga ekstra wypas technologie czy jak tam ona sie zwie ze wlewasz specyfik i on Ci wszystko zabezpiecza :polew: molekuly sie lacza i wychodzi zero tarcia w czymkolwiek
  7. hahaha czasem to sie oplaca jechac w tloku na cmentarz
  8. no wlasnie ten odglos silnika czyzby Siemian wstydzil sie klekota :polew: :polew: :polew:
  9. uuuuuuuuuuuu wspolczuje ja zrobie co mam zrobic i do domu współczucia a ja się bycze L4 no a taki to pozyje
  10. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello Kato [br]Dopisany: 02 Listopad 2010, 09:08_________________________________________________Adrenalina fotka miazdzy :good: :good: mam nadz ze Stanowi nie zostaly dziury w klacie po tej sesji :polew:
  11. Wszystkim wszystkim Paniom i Panom
  12. pelna profeska Panowie kawal dobrej roboty :> Siemian widze ze fura do zdjec to pali Ci jeszcze duuuzo wiecej niz przy upalaniu :gwizdanie: 20srednio nono ladnie ladnie nie no piekny filmik ujecie w garazu i zegary koks po prostu :good: [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 22:45_________________________________________________
  13. Robert a wiesz ze takich fajnych juz nie kupisz nawet jakbys zalozyl idealnie te same gumy ale 205 na 16calach to juz nie bedzie to samo ;( ja mialem jeszcze w vectrze fuldy montero 185 na 14calowej feldze i tez najlepsze jakie do tej pory mialem prawda taka ze zimowka na snieg i lod musi byc waska ale ta sama opona na suchym asfalcie szybko sie skonczy ;( i jak zawsze cos za cos [br]Dopisany: 01 Listopad 2010, 19:53_________________________________________________Pany lece cos ostatnio kurde nie mam za duzo czasu na forum
  14. a robiles tak kiedys to wszystko takie proste sie wydaje ale nie zycze tego nikomu z Was .. 3lata temu tak zrobilem zadzwonilem policja przyjechala wszystko niby ok ale po pol roku dalem spokoj i tak kasy nie zobaczylem.. nie oplaca sie dla kilku stowek tego zachodu.. powaznie
  15. no ja tak szczerze jesli bym mial kupowac nowe opony to bylby moj faworyt cena i opinie.. tylko nie doczytalem o tym ze sa "slabe" z drugiej strony tak jak Hammer pisze - towar kupuje x=tysiecy osob a pisza zazwyczaj Ci niezadowoleni.. jesli wszystko jest ok to malo kto o tym pisze..
  16. hahaha ale cena za ursusa nie do negocjacji :polew: Hammer ale ta gwarancja to wiesz :gwizdanie: moj tata raz "rozwalil" opone dunlop sp 01 na dziurze.. pojawila sie bula - opona kupiona w Rybniku- pojechal na gwarancji wyslali i co? "uszkodzenie mechaniczne" gwarancja tego nie obejmuje w sumie nie wiem co maja na mysli Ci ktorzy pisza ze buly sie czesto pojawiaja.. ale jesli jest bula to producent uzna to jako uszkodzenie mechaniczne
  17. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    widze ze Pucek ma wiele odmian
  18. Co zaś rurę ostro przepaliłeś hello hahaha same ozyroki
  19. heeeeeeeeeeelllllllllllloooooooooooooo Synki dzieki za spota :polew: i milo bylo poznac nowe twarze i fury
  20. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    3007 ? :shocked: no to ladnie polecialo :>
  21. hello wreszcie w dzien spota
  22. Seves - jeździ fajnie i zawsze tak będę twierdził ( jeżeli popatrzymy na furkę jak na rodzinne kombi ) bo co do samego zapierdzielania to już dużo lepszymi furami śmigałem ( nie koniecznie droższymi ) poprostu bardziej nadającymi się do ściagania [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 00:06_________________________________________________Dzięki wzystkim za zlota było dziś wyjątkowo mega - mega dużo ferek - trochę ludzi, których dawno u nas nie było, no i mega duża ilość B6 a B5 była wręcz najmniejsza ilość A ślady opon to chyba jeszcze za tydzień będą z czarnego mojego paździocha zbiera sie pieknie :good: :good: Miron.. liczy sie wnetrze ale nie to wnetrze nawet nie zwracalem uwagi zajebioza poprostu :> [br]Dopisany: 30 Październik 2010, 10:53_________________________________________________ a co ty na wschodzie chcesz robic jade do od mojej rodziny do jaroslawia 50km za rzeszowem to szerokosci oldboyu Szerokosci Diman
  23. dal do teraz nie wiem kiedy bylem w wiekszym szoku.. czy wtedy kiedy powiedzial ze mam siadac czy jak na dwojce doj**alem prawdziwy koks :kox: :kox:
  24. Miroooon :notworthy: :notworthy: piekna ta Twoja strzala

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.