Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. aha.. czyli faktury jeszcze nie wystawil :decayed: :decayed: liczylismy sie skromnie, bezgotowkowo pizza za piwo Siemian placil sobie sam :gwizdanie:
  2. :> hehe no wiadomo Siemian rajce na pewno masz chodzilo mi wlasnie o to ze ladnie za***rdala jak na serie i porownanie do mojej :polew: serii
  3. nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja Nie no oczywiście oglądać nie byłem bo i po co jak kupić bym i tak nie kupił Pierwsza myśl po dotarciu do ogłoszenia była taka, żeby pojechać, udawać zaintersowanego i przejechać się RS4 ( bo w sumie dawno nie miałem okazji ) ale o poważnych myślach dotyczących kupna takiej furki nie ma mowy [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 11:02_________________________________________________co oczywiście nie zaprzecza że furka jest Cudna dokladnie.. cudna ;( i kiedy mnie bedzie na taka stac nigdy
  4. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    coś Was łączy ?? noooo poryte na punkcie psssssyt moze by sie udalo u mnie to pssst wyrazniejsze wyrezac
  5. ooo Pucek juz stanyl Miron zerknij no tam tylko na Rybnickie i zdementuj kolejny raz plotki
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Jak PISowcy z Kaczyńskim na czele nie skończą z tymi oskarżeniami to jakiś następny niepoczytalny się wk***i i znowu jakaś rzeź będzie! :wallbash: Ludzie powinni się obudzić i coś z tym zrobić! chyba znowu trzeba będzie wybrać "mniejsze zło" i zagłosować na tych z PO i podjechać do babci zabrać dowód osobisty [br] :good: synek, już prawie południe :gwizdanie: taki to pozyje
  7. nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral ja bym rzekł, że nawet ułańska fantazja :decayed:
  8. Siemian w zwiazku z obietnica ktora wczoraj zlozylem, skladam oficjalne podziekowania na Twoje rece za wklad w postaci ogromnej niewyobrazalnej wrecz ilosci czasu wlozony w moja furke (Tolka tez ale to on pewnie bedzie skladal osobne pismo) a przede wszystkim za trud i koszt nerwow zwiazany z montazem popielniczki 2DIN do tunelu 2DIN w moim jakze skromnie wyposazonym autku. Dziękuję :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. nie wiem na ile plany na ile mlodziencza fantazja nie no wiem ze byl temat a nie wiem czy Miron sobie zartowal ze jedzie go obejrzec czy faktycznie sie wybral
  10. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello ales sie Akjam oburzyl prawda taka ze jezdza tacy.. super szoferzy bo przeciez prawy to dla powolnych jest .. denerwuja nas czy wkurw@#$ nas.. a potem sie dziwia ze ktos z bronia lata i strzela :gwizdanie: i mnie oczywiscie tez
  11. hehe czesc Hammer wlasnie to rs4 Miron chcial wziasc i nawet kase zaczal zbierac :gwizdanie: ale cos chyba sprawdzil spalanie i sie poddal :> :polew: [br]Dopisany: 20 Październik 2010, 10:12_________________________________________________ iiiiii jakie furki :kox: :kox: a piekna se Koles ta otoczke wokol Audic przygotowal co to/te audice z czlowiekiem robia :> lambo czy ferrarke to by pewnie w zwyklym trzymal ale audi to nie wypada
  12. nie ma sprawy takie rezanie to czysta przyjemnosc a efekt koncowy... efekt koncowy jest piekny normalnie :good: no ja nie chce nic mowic ale ani kiery ani stolkow tez jeszcze nie oblalismy :gwizdanie: fura serio ladnie zapi.. nawet bez programu wiadomo AVF ma fabrycznie dosc duzy moment ale jedzie serio jakby miala wiecej niz seria
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Pany ja nie wiem czy zdaze dzis doleciec Tolka i mnie czeka troche rezania jak zdazymy to przyjedziemy razem i sie Wam pochwali :gwizdanie: hehe jak nie to next razem
  14. :polew: :polew: z rana :gwizdanie: to wypas no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy jutro kończę w budzie o 16.30, wiec jeśli miałbyś czas moglibyśmy się gdzieś ugadać ok, rzuce Ci namiar na mnie na PW
  15. :polew: :polew: z rana :gwizdanie: to wypas no chce, daj znac kiedy bedziesz w okolicy
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem wtedy cewka kliknij po forum i poszukaj co to moze byc Grzebał coś przy kablach WN albo świecach :gwizdanie: moze filtry wymienial i wlozyl odwrotnie :gwizdanie: albo silnik umyl i woda sie dostala przyczyn moze byc miliony
  17. hello w to przedpoludnie Badboy jak tam fura? zlokalizowales problem?
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a jakies objawy oprocz tego? zapytaj go dokladnie co robil.. filtr moze zapchany.. moze trzepie autem wtedy cewka kliknij po forum i poszukaj co to moze byc
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello :>
  20. w tym tyg nie mamy spota? bo widze dopiero 30? ;( bo na next spota moze uda mi sie przytachac kumpla z Rudy Slaskiej Tolka niezle my wczoraj porezali jego wnetrze a jeszcze domontuje pewna czesc :gwizdanie: i bedzie total wypas
  21. Asz kur chcialem cos se sam zrobic i znowu bania :gwizdanie: dzieki Siemian podjedziemy moze z Tolkiem na 2auta razem z ta podsufitka co? i moze bys mi odsprzedal te lampki bo ty nie masz ich juz gdzie wkladac przy okazji pokaze Ci dekory carbon made in SeveS :polew: dobra koniec OT dzieki jeszcze raz Siemian
  22. hello Synki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.