Treść opublikowana przez seves
-
Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z
Koledzy prosbe mam i od razu z gory pisze ze przejrzalem pobieznie a wyszukiwalem na milion sposobow i nic nie znalazlem mam juz wszystko wyrezane :> tunel zmieniony rns-e hula pieknie wszystko idealnie dzieki Czaki Siemian i Tolek :notworthy: :notworthy: ale do tego zeby wszystko bylo idealne brakowalo popielniczki 2DIN i stad pytanie.. jak zamontowac popielniczke 2din? wsadzam i wsadzam i nie chce wejsc.. 2din jest szersza w tylnej(niewidocznej) czesci i wyzsza od 1Dinowej ma wiecej wg mnie niepotrzebnych plastikow z tylu w zwiazku z tym.. robil to ktos ostatnio jest na to jakis knif? mam nadz ze nie trzeba demontowac klimatronica bo oddalem wyjmaki kumplowi w piatek dzieki za cierpliwosc i pomoc..
-
Spoty Katowice i okolice
dobre :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no po takim weekendzie Ci sie nalezalo
-
Spoty Katowice i okolice
jakies savy tez mamy w sluzbowym combo i wiem ze odziwo marka nieznana a super sie sprawuja tylko musialbym jutro sprawdzic jaki to model Pucek niestety tych uniroyal nie znam ;( ale jak piszesz ze bokiem nie szlo polatac to musza byc super a na te kurde wypowiedzi ludzi z neta juz od dawna nie patrze kur przed kupnem sprawdzalem firestony winterhawk ze wypas ze miod ze pieknie ze super i 5 jakies oceny dawali a opony masakra
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i zapraszamy na spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oooo Sztomel nas odwiedzil :>
-
Spoty Katowice i okolice
wlasnie Stanley czesto te z wyzszym indeksem predkosci sa drozsze a na duzy snieg i lod sie mniej nadaja bo bieznik maja niby zimowy a jak na nie spojrzysz to taki "autostradowy" raczej niz agresywny.. dlatego jak zawsze.. trzeba wybrac co sie chce ja mam teraz asymetryczne pirelli snowsport i jakos srednio zadowolony jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ty co dwie głowy masz :polew:
-
[ALL] Po wymianie foteli wyskakuje błąd AIRBAG 01218 i nie działą elektr. foteli
no Tolek oby to bylo to ale z objawow i wlasciwie opisu wyglada ze na 100% to ktorys z tamtych bezpiecznikow
-
Spoty Katowice i okolice
debica slyszalem od dawna ze ma dobre opinie.. na nasze warunki dobra jest kur#$@ Talib teraz patrze ze fulda kristall montero 3 juz ma inaczej wygladajacy bieznik wiec jednak sie nie wypowiem bo jej nie znam ta montero1 i montero2 moge Ci polecic idealne sa ale ten nowy bieznik serio nie wiem ;(
-
Spoty Katowice i okolice
Talib smigasz powyzej 200? jak tak i kupisz fuldy montero to musisz pamietac zeby sie ograniczac kleberow krisalp hp bym nie bral - jakies 4lata temu kupilem do sluzbowki i od nowosci padaka jak pytasz o opony to wazny jest ich model bo pewnie sa jakies klebery fajne ale krisalp hp nie kupuj tak samo jak firestone winterhawk (bieznik taka jodelka tez jakies 4lata temu dalem sie skusic- oczywiscie nowe) totalna padaka Aklasa nie potrafila na nowych pod lekka gorke podjechac non stop asr i fura stala w miejscu a ja na juz wtedy starych i zjezdzonych fuldach montero w tym samym miejscu lekkim ch bez najmniejszego problemu vectra wyjezdzalem takze szczerze kazdemu fulde montero moge polecic do tego cena jest "srednio niska"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
po weekendowo
-
Spoty Katowice i okolice
ja mam zimówki barum i juz nigdy nie kupię hello Kato jak nie jezdzicie szybko (znaczy do 200km/k) to fulda montero... swietny bieznik na zime idealny w snieg i lod niestety indeks do 190 mialem je w 2autach i super wypas sobie radzily a w sumie to roznymi autami sluzbowymi jezdze wiec mam porownanie :gwizdanie: nigdy nigdy nie kupilbym kleber krisalp hp jakby sie ktos zastanawial mielismy je w astrze II w firmie !!! chociaz oni co pare lat zmieniaja bieznik wiec tego najnowszego moge nie znac teraz wybieram raczej autostradowe zimowki ktore w sniegu i lodzie juz sobie tak nie radza dlatego trzeba uwazac w gorach
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
uwierzycie albo nie... w srodku juz jest po prostu mega mega mega giga koks jeszcze listwy szczotkowane alu dojda i nie bedzie juz czego poprawiac :good: :good: no oczywiscie moze jakis bluetooth dvd :gwizdanie:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ja ostatnio też nie mogę zejść poniżej 14 w mieście. Ale co tam, tankuję pod korek za €60 i jazda. i ja mam podobnie oczywiscie nie na tym poziomie hahaha jak kupilem nie umialem sie zmiescic w 10/100km, potem zamontowalem fisa, staralem sie ladnie kontrolowac spalanie i spokojnie miescilem sie w 7L/100km a teraz znow srednio +/- wychodzi 10l/100 mniej wiecej pol na pol autostrada (raczej tempomat na160 ->200km/h) i trasa w zabudowanym/poza zabud czyli ok 70-100km/h... srednio z ostatniego tankowania ok.580km rowne 10l/100km (wg fisa 9,6)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po weekendzie
-
Spoty Katowice i okolice
a ja o 5 wylatuje do tolka i lecimy po pare gratow do Czakiego :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No faktycznie Hammer juz nie wladca postow ? :good: :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spokojnej [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 23:14_________________________________________________ jo na pewno ni a to co :?:
-
Spoty Katowice i okolice
tyskie psssst [br]Dopisany: 16 Październik 2010, 23:12_________________________________________________Pucek to jednak sie nigdzie nie wybrales?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to tanio nawet a Robert cos tam kiedys wspominal ze nad jednosladem myslisz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3maj sie tam odpoczynku
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No to Robert niezle tam testy przeprowadzasz trzaby se wurtha kupic a ja sie dzis wzialem za poprawianie czarnych popielniczek i oslony biegow na... carbonowe :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Hhmmmmm....., przeczytałem ostatnie 6 stron i od strony klubowej nie zanosi się raczej na żadną imprezkę, ba choć nawet na jakąś popijawkę też nie. Chyba, że padła mi spostrzegawczość :> Gregory nie wiem jak to czytales przeciez Stan i Adrenalina zapraszali :gwizdanie: :polew: