Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
helo Pany o no ladnie... pieknie... nasteonym razem jak sie cos znajdzie to trza szukac po forum czyj znajomy sprzedaje to sie zaklepie i dopiero potem ruszac w trase :polew: [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 16:26_________________________________________________ No ja mam taki >>> http://www.viaken.pl/sklep.php?lang=pl&kat=5&prodid=103 + VAG-COM 311-2 i 409-1 Robert to ladnie poszaleliscie jak musiales dzis uzeta wykorzystac :polew: jaki masz system w kompie? wiem pytalem wczoraj ale mi wylecialo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Synki sorry ze sie wtrace jaki macie kabel ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek a kiedy to zamowienie robisz? nie zebym poganial tylko z ciekawosci pytam [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 11:18_________________________________________________ o kur faktycznie pieknie pieknie wyglancowana super
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jeszcze tylko 5 dni i znow weekend ps: Badboy to jest ta Audi od Sebastiana z twoich okolic http://www.tvs.pl/informacje/29738/ no za***ista jest, tylko tu w sumie na tym filmiku nie widac tych szczegolow o ktorych opowiadales
-
Spoty Katowice i okolice
Stanley pomysl ze tylko 5dni i weekend i zaraz Ci sie lepiej zrobi
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
ja to zrobiłem bez wyciągania licznika, kostkę wypiąłem od strony bezpieczników :shocked: no ladnie... to niezle zgrabnie tam sie zmiesciles
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Pany w dniu po spocie Arek co do naszego zamowienia to ja poprosze -filtr paliwa mann (8E0 201 511G) (do 1.8T avj - ma 2wejscia i 2wyjscia) 110 zł, -filtr kabiny z węglem aktywnym Mann 80 zł, łącznie 190pln (plus moja czesc wysylki ) dzieki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Pany na mnie czas dzieki jeszcze raz za spota i 3mam tam Robert za to Twoje "pismo" ktore poszlo do Hugo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i oczywiscie jak najbardziej ja tez
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja tez dzieki Pany, spot wypas i... w koncu udalo sie poznac ta czesc ktorej jeszcze nie znalem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja chce ja chce Robert no mi trochwe dzis z pierdami zeszlo a wczoraj pozno wzrocilem oczywsicei dzis juz mnie nic nie zatrzyma i kolo 18 wpadaaaaam na spota :polew: :polew: tymczasem zbieram sie do zobaczenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ba poka poka poka juz sie slinie jak Robert [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:21_________________________________________________ Arek jak tam zawias w ogole? zabierasz sie za to? zeby Ci sie tam nie zecmilo :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:24_________________________________________________lece na plac na chwile z furka jeszcze pokopac troche
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
reszcie piekna jest :good: i biala :slina: masz zajebistego konesera w rodzinie w ogole Arek dzieki wielkie za pomoc przy mojej furce :notworthy:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak mam [br]Dopisany: 09 Październik 2010, 08:58_________________________________________________ poszlo PW done Arek a moglbym do Ciebie podjechac? bylby problem? wyjmakiem tylko bym sprzeta wyjal i by sie zobaczylo czemu nie chce zaskoczyc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a no kurde chcialem serio zdazyc... ale caly tunel wymienialismy ramke klimatronik na wezszy i to takie cos co nad klimatronikiem jest :> jeszcze mialem przez poprzedniego goscia parrota zamontowanego i to wywalilem bo fabrycznego bluetootha wsadze... jak ktos chce to mam na sprzedaz no i kurde zeszly prawie 4godziny Arek co to chcesz kupic na allegro? moge Ci kupic masz moze wyjmaki do swojego radia? musze juz wyjac kurde to co wczoraj wsadzilem bo cos zle wskoczylo i z prawej mi wystaje
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello Pany kurde ale zaluje ze jednak tam do Was nie dotarlem wczoraj ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:hi:czesc chlopaki kuuurde ale szkoda ze mi sie to tak wczoraj poprzekladalo i przeciagnelo nam sie prawie do 22 walczylismy ale za to bajer jest mam nadz ze spot sie udal jak i jazda tam i nazot Arek jak cos to wal tez mam konto na all... a nawet 2 hahaha
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Jaka sensowna prowokacja z Twojej strony nie no w sumie cos tam mi Qri na spocie wspominal ale wlasnie nic konkretnego nie padlo.. ja bym wolal zeby domodzil Mambe chociaz zdaje sobie sprawe ze koszt nie bedzie adekwatny do przyrostu ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok chlopaki ja lece do garazu do wieczora
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok, przekaze a co to za mody :?: hehe a no nie zauwazylem jak sie zjawiles mody wnetrza mam nadz ze jeszcze dzis zobaczycie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pieknie pikenie szybki zrobione
-
[B6 AVJ] Czarna mamba Q @ GT28RS
Qri nie chce nic mowic ale cos Ci tu watek sie ostatnio fest rozwinal na poszlakach pogloskach i pomowieniach a zadnych konkretow nie zdradzasz:polew: :polew: zakuj motor przynajmniej sprawisz ze Poziek znow do b6 wroci :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde wlasnie mi Tolek dzwonil ze do mnie jedzie... bo umawialem sie z nim na mody w mojej malej w niedziele a ze mam wszystkie graty to go prosilem predzej predzej i mi dzwoni wlasnie ze jest w drodze :kox: ciesze sie za***iście ale kurde nie dam rady jednak dzis z Wami zajs na tego spota jechac mam nadz ze sie predko uporamy i dolecimy do SG do 20 bede dzwonil do Arka powiedzcie mu prosze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehe tylko badzcie cierpliwi bo my z Rybnika dopiero kolo 18:40 wylecimy to tak na lekko po 19 sie stawimy :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 16:56_________________________________________________no Bulik to i ja sie do gratkow dolaczam niech sie chowa teraz rozumiem cos takiego awatara tu mial zapodanego :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe czemu piszesz ze srednio? oprocz programu chyba nic wiecej nie robiles? :gwizdanie: Taaa moglismy sie lepiej na 18:30 umowic bo znajac zycie i tak sie ktos spozni hahaha a Arek jak juz pisal ze 18:40 to bedzie 18:40 w ogole