Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja jestem za jakims sparingiem teraz leca w kime 3mcie sie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
założę się że lepiej zagrała by nawet reprezentacja "A4-Klub Polska - Rybnik" niż te okurwieńce hahahahah :polew: dobre Robert
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: ja nawet nie ogladam :gwizdanie: pewnie mecza ale i tak mam nadz ze wygramy
-
Spoty Katowice i okolice
no Stanley Was nie bylo.. nudy to 30min pomarzlismy i do domow :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Pany no Arek pieknie mu ten golfik smiga z 10razy te filmiki wlasnie ogladalem .. masakra jakas jak to wyrywa.. ogien z d*py i rury :evil:
-
[B6 AVF] A4 toLka, czarny BEBOK, S-LINE Interior! EIBACH -30mm, 321mm, 166,9 KM
a ja powiem tylko ze niezle mody sie szykuja :gwizdanie: modki czy modeczki to to na pewno nie beda :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zbieram sie moze mi sie uda Wieska zastac, a potem na Katowice na spota cisne
-
Spoty Katowice i okolice
zbieram sie pomalu bo musze jeszcze pare spraw po drodze zalatwic Akjam z gory dzieki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
WSTD Wyższa Szkoła Terowania Dachów [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:42_________________________________________________ Znam kogoś kto ma świra na punkcie kanarków hahahahhahahahhah a teraz uczy sie liczyc wiela tery na 10m2 papy potrzebuje [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:58_________________________________________________Decks a co Twojej na urodziny chcesz Arę kupic ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Badboy a co robimy z tym szpojlerem ? kurde nie wiem właśnie pisałem jeszcze z : http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163683.msg1884490#msg1884490 i on pisał że nie warto oszczędzać, za swoją dokładkę dał niby 300zł... i pasowała idealnie. już sam nie wiem ktoś musiałby kupić ją jako 1 i sprawdzić :gwizdanie: no wlasnie :gwizdanie: hehe nie no zamowimy jak juz bedziemy pewni ze ktos kupil i byla idealna [br]Dopisany: 12 Październik 2010, 16:15_________________________________________________ a co Ty tam w ogole studiujesz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Badboy a co robimy z tym szpojlerem ?
-
Spoty Katowice i okolice
co tam chudy ? ahhh , wkońcu moge to do kogoś powiedzieć :polew: a co brakowalo Ci tego :> Grubas sie odezwal :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
ostro teraz atakuje , 3maj sie Grisza i szybkiego wyleczenia
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam powiedz mi.. masz zmieniare w swoim? a bedziesz na spocie? :gwizdanie: bo wiesz co jakby to nie byl problem chetnie bym podejrzal jak ja masz podlaczona... bo nie mialem w sumie nigdy z nia problemu (byla fabrycznie z radiem) a teraz podlaczylismy ja i jest non stop na niej zasilanie a poza tym swiszczy i szuszczy mi jak z plytki slucham
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam powiedz mi.. masz zmieniare w swoim?
-
Spoty Katowice i okolice
no to ma Koles szczescie a naprawia pewnie bezgotowkowo bo ma dobre AC
-
Spoty Katowice i okolice
w nazajutrz po wigilii spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana z roboty
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek no ladna ladna ta Twoja waska maszyna i zadbany i przebieg malutki Arek i ja tez dzieki za zamowienie :notworthy: az mi Cie szkoda jak pomysle ze do roboty sie zbierasz tymczasem zbieram sie chlopaki Robert a Ty jutro juz chyba uzeta nie bierzesz? :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Teraz dopiero to przeczytałem bo byłem na dworze z Wieśkiem - logi robiliśmy (już niestety po ) ale możemy kiedyś się dogadać i sprawdzimy , nie ma problemu nie ma sprawy Robert mam nadz ze logi sie udaly Robert i Wiesiek robiacy logi hmm musialo byc co najmniej ciekawie :polew: a w ogole jak napisal Badboy grunt zescie nie musieli dmuchac :polew: :polew: [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 20:49_________________________________________________ :notworthy: dzieki Wiesiek jak moge to jutro bym podjechal, zgadamy sie na pw
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z tego co opowiadales nie dziwne ze zmeczony H4mm3R nawet nie wiedzialem ze tyle fot poszlo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o ku#$% Arek ja pier no serio pieknie to brzmi i zapier szybko sie zbiera prawdziwy koks [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 17:47_________________________________________________ no teraz juz bedziemy wiedziec
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chopy a moze robiymy sciepa http://motoallegro.pl/colt-4x4-300koni-jedyny-na-allegro-szybki-i-zwinny-i1251940751.html
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
XP iiiiiiiiiiiijjjjjaaaaaaaaa o ktorej te logi robicie? robicie w ogole? mam vaga 908 i kabel tylko mi nie funguje na moim kompie bo o sterowniki sie pluje looknalbys czy da sie odpalic na Twoim? [br]Dopisany: 11 Październik 2010, 16:49_________________________________________________ no to Arek nie zazdroszcze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Blant kurde cos chcialem Cie pytac i nie pamietam o co