Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. no tak to jest jak na 2etaty lecisz i nie ma jak i gdzie wydawac bedzie na eS lu eReS eee nie prędzej na horneta/bandita ale to też nie szybko jak bedziesz tak daleko daj znac
  2. no tak to jest jak na 2etaty lecisz i nie ma jak i gdzie wydawac bedzie na eS lu eReS
  3. w to sloneczne i gorace popoludnie hmm :mysli: Dla Krola mowisz
  4. Badboy masz tylko 1 klucz? probowales tym drugim? jest jeszcze opcja ze jeden kluczyk masz w stacyjce a drugi w zamku i tam naciskasz... tylko za bardzo nie pamietam co w jakiej kolejnosci sie robi
  5. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello
  6. hello Panowie
  7. Synki lece na tego spota do SG
  8. :banan1: :banan1: :buhaha: :buhaha: :buhaha: Ja weekend jutro do roboty Się Panowie nie boją uuuuuu nie zazdroszcze
  9. hehe uciekl :gwizdanie:
  10. jak bedzie jakas wieksza ekipa to i ja sie zabiore no ja jade na pewno tylko nie wiem jeszcze o ktorej sie zbiore :gwizdanie:
  11. jedzie kto dzis do SG
  12. Stanley bez przesady No Stan bez przesady przegladac historie napraw to kazdy leszcz potrafi Wiesiek bedzie uzupelnial historie serwisowa wstecz do 82roku :polew: :polew: :polew: :polew:
  13. teraz wychodzi jaki ze mnie inteligent http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e707f967dba258eb.html musial zauwazyc
  14. a dzis spot [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:32_________________________________________________ Krolu cos sie nam leniwy zrobil :gwizdanie:
  15. :> http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d39585bac8e691d1.html Arek ja tam raczej do wscibskich nie naleze ale widze ze myslisz nad zmiana furki na... RS4 [br]Dopisany: 15 Październik 2010, 10:21_________________________________________________ no Wiesiek przodowniku :good: :good:
  16. hehe Stan jestes dzis najszczesliwszym czlowiekiem co :polew: dzis sie skonczy poniedzialkowe odliczanie
  17. Wiesiek a Ty w robocie?
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    beret z głowy oooo zesz gdzie tam u Was takie fury sie kreca? :kox:
  19. dobry Dzieki Arek wzajemnie spadam seves w koncu udalo mi sie wyciagnac od jednego z forumowcow jaki dokladnie spojler kupil i jest zadowolony. O dziwo nawet juz do tego sprzedawcy pisalem, ogladalem raz aukcje na niemieckim ebayu i podpadlo mi iz sprzedawca jest z pl a na zdjeciach mial maila napisanego i pisał że ma takie spojlery jeszcze póki co. Będę coś działał w tym kierunku, piszesz się też jak coś ??? Badboy jak mamy pewnosc to biore no oczywiscie zalezy jeszcze jaka cena
  20. kurde eSe sam kiedys szukalem, ale w koncu jakos sie poddalem Pucek powiedz mi lepiej co tak ostatnio polubiles ikonke co oczami przewraca Zostało mu od obserwowania sztygara czy się zbliża, wtedy trzeba robić :polew: :polew: dobre dobra chlopaki na mnie czas z rana trza do roboty ciulac :> hehe Pucek musialem milej nocki
  21. Dzieki Arek wzajemnie spadam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.