Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
a ja dzis nie dotre niestety udanego spota
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja sie zastanawiam nad 19" jakby co to moje felgi beda na sprzedaz :gwizdanie: hahaha no w koncu zes wrocil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello SG
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello z rana
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
wlasnie dzwonil Pucek ze dzis imprezke robi :gwizdanie: zbieram sie i zawijam do niego :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
no ja tez nie :gwizdanie: :polew:- Spoty Katowice i okolice
No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie a impreza wiem wiem slyszalem pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac a bo My wiemy że Ty chcesz imprezować po oczach widać że seves to spokojny chłopak :polew: :polew: moje oczy sie zmieniaja po 22 :kox: Obcasiku a skad Ty w ogole wiesz jakie ja mam oczy?- Spoty Katowice i okolice
No Pucek kurde czekam ma mi oddzwonic jak go znajdzie a impreza wiem wiem slyszalem pozalowalem :gwizdanie: ale w sumie to co sie dziwic ze mi nie dal nikt znac:wink4:- [B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: cicho doszły mnie słuchy że Ty też jakieś bixy planujesz czy coś :gwizdanie: efekt jest piekny po porstu a jak cos jest piekne i jest w zasiegu to trzeba to miec albo sie przynajmniej starac zeby to miec- Spoty Katowice i okolice
hahaha no to ladnie szalejesz mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie: tak, biały fartuch i 10 zł za dzień ewentualnie kierownik ruchu na parkingu :polew: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 16:17_________________________________________________ :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: może narodziny dziecka ale nie wiem czy uwierzą w to 3 raz :polew: :polew: a nie wiedzialem ze tu taki cwaniak sie tak blisko czai Kedzior jak bede miec pytanie z prawa pracy to wale prosto do Ciebie :gwizdanie: cos czuje ze masz te mozliwosci wszystkie w paluszku- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to niezle ;( hehe to sie nazywa zdrowe podejscie- Spoty Katowice i okolice
hahaha no to ladnie szalejesz mam nadz ze masz jeszcze jakies "inne" mozliwosci :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie mialem nigdy 18 ale sam chce powoli zmienic... przeskok z 15 na 17 to masakra i teraz mam zimowki na 16' a letnie 17.. slyszalem ze miedzy 17 a 18cali nie ma prawie roznicy.. ale to tylko slyszalem trzebaby to kiedys sprawdzic- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good: [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 13:03_________________________________________________ i co w tym śmiesznego ty nie bierzesz np. po weselu wolnego ? nie no .. zle dobralem ikonki ja biore i przed weselem i po ostatnio bylem w ... czwartek na weselu u Kuzyna- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja no jak sie planuje ostry weekend to i zetke sie planuje :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:shocked: :shocked: Decks Wy tam jakies zawody macie w tym tenneco? kto wiecej nadgodzin w miesiacu/roku zrobi? Trza miec zdrowie kurde tylko sie tam nieprzepracuj :gwizdanie: a et masz zalezne od szerokosci felgi.. ja mam 17 szeroka 7,5 i et35 mam delikatnie schowane ze jakies ok. 1cmm moze by jeszcze weszlo.. najlepiej wez cos +/- takiego jak jak ja mam wtedy jest bezpiecznie.. jak 8calowa 18 z tym samym et znajdziesz to ona wystaje w stosunku do mojej o cwierc cala na zewnatrz wiec z tym samym et albo sie nie zmiesci albo bedzie na moje oko na styk a potem jeszcze zalezy od opony bo ja mam z rantem a na styk to potem kazdy milimetr wazny do tego pytanie czy masz taki sam rozstaw kol jak ja [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 12:37_________________________________________________poza tym jesli o mnie chodzi.. to albo rs6 albo.. rs4 ja mialem kiedys jeszcze takie ala s8 ale na a4 mi sie nie podobaly jak dla mnie najladniejsze do a4 b6/b7 sa rs4 ale to wiadomo... zalezy od gustow :gwizdanie: ale jesli chcesz miec jedyne w swoim rodzaju to na pewno zadne z tych ktore podalem [br]Dopisany: 25 Październik 2010, 12:39_________________________________________________ ty waryjocie Robert zajs wolne? zajs uzet ?- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu uwazaj jak tam klikasz a nie wiesz czasem jak tam moj kabel- [B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
po weekendzie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po weeeeeeekendzie :>- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dlugo jakos hehe w sumie pozno dotarlem bo chyba po 19:30 bylem pogadalismy na forum a potem wybralismy sie jeszcze z Puckiem Gregorym i Guregoru na kebaba no i jakos tam nam zeszlo ze w domu przed 1 bylem :polew: a dzis na 7wyjatkowo do roboty Udanej zabawy i zaszalej tam ostro [br]Dopisany: 23 Październik 2010, 13:01_________________________________________________ ja juz nie mam sily szukac Andrzej ten jakos z boku jak sie patrzy na furke inaczej mi wyglada bierzemy i koniec kombinowania bede w domu po poludniu bo teraz koncze robote :gwizdanie: to sie zgadamy co do aukcji i sie wybierze co? lece- [B6 AWX] projekt S-Line 2010*PIMP MY RIDE*
biore spojler z klapy taki zart oczywiscie