Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. kurde eSe sam kiedys szukalem, ale w koncu jakos sie poddalem Pucek powiedz mi lepiej co tak ostatnio polubiles ikonke co oczami przewraca
  2. grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie 3maj sie Robert ja tez sie zbieram pomalu wiesz... Tenneco to rodzinna firma, brat brygadzista, kuzyn kierownik, drugi kuzyn majster, sasiad brygadzista takze wiesz jest sie gdzie obracac[br]Dopisany: 14 Październik 2010, 22:14_________________________________________________o znizkach na tlumiki nie wspominajac :polew: :polew:
  3. grunt to przyjazne szefostwo i porzadna atmosfera w robocie 3maj sie Robert ja tez sie zbieram pomalu
  4. Decks Ty tam lepiej pomysl o podrozy na mazowsze co jakis czas a nie tylko praca praca :gwizdanie:
  5. Jestem w drodze w drodze :?: no pieknie ta technika do przodu poszla :polew: nie no sam w pl w drodze neta uzywam ale za granica mnie nie stac :polew: :polew: :polew: a co do fury... Pucka pytalem bo skoro pracuje 16h dziennie to chyba na cos oszczedza a ze Qri sprzedaje :gwizdanie: jest okazja za 50k kupic porzadnie zmodzona fure tylko skad ta kasa
  6. no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz no chyba ze sie nim PIP zainteresuje :polew:
  7. no pieknie ale Decks przy tym tempie nadgodzi za 5lat eR8 dorwiesz
  8. Gregory [br]Dopisany: 14 Październik 2010, 21:28_________________________________________________ bo pracuję na dwie zmiany no wlasnie pierwsze slysze cos mi sie nic nie chwaliles rozumiem ze niebawem fure zmieniasz
  9. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    :shocked: jak dobrze ze sa tez tacy dzieki temu seryjne tym bardziej wygladaja pieknie
  10. Pany Pucek co sie zajs od spota migasz?
  11. :> wypas o tej porze Wiesiek ? :doh1:
  12. Możesz ok lece
  13. Wiesiek moge teraz do Ciebie podjechac ?
  14. w zeszlym roku odpalala na dotyk nawet przy -30 i jest tak do tej pory Arek Ty masz ta fure bezobslugowa :> pieknie pieknie zes ja wyszukal
  15. Uważaj żebyś z krzesła nie spadł no na szczescie na lezaco lekko sie kimnalem Ja też dzisiaj jakiś przymulony jestem ... chyba taka pogoda no cos chyba wisi w lufcie :gwizdanie:
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie wszyscy tutaj ale wiemy- szybko, a chcialoby sie dluzej :gwizdanie: hahaha no dokladnie tak to w wiekszosci przypadkow wlasnie jest :polew:
  17. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    bez strachu! wiekszosc podjechala sama ten pierwszy raz... wpadasz przywitasz sie grzecznie pogadasz.. przyjedziesz znow i juz bedziesz wszystkich znal nie no powaznie sam pierwszy raz podjechalem wlasnie do katowic i ... zdziwisz sie wszyscy "ciepli" i mili hahaha
  18. nie spimy ale prawie hahaha drzemlem sie przy kompie :gwizdanie: klikam klikam i.. odpadlem
  19. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    może i ktoś jest a co, tylko Siemianowice Cię satysfakcjonują ? nie ale miałbym z kim podjechać na spot do katowic,w sumie jeszcze nie byłem i mnie ciekawi i bardzo dobrze ze Cie ciekawi bo jest masakrycznie za***iście
  20. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    to ja dzisiaj pociągne prosto z cycka hahahahhaah :polew: udanej zabawy
  21. nie, tylko gumowe listwy drzwiowe do B5 oraz guziki do kluczyka mam dla was to zalegle foto na ktorych widac rozne szczegoly http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d5fac2387d5d6dd3.html za***iście dopracowana faktycznie nawet napisy na tarczach :polew:
  22. Qri ile zaspiewasz za Czarnule? moze byc na PW
  23. czesc Panowie
  24. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stanley matematycznie rzecz biorac hmm w sumie to dzis pol dnia minie i bedzie z gorki :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:50_________________________________________________

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.