Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
a ja sie zbieram poamlu [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:48_________________________________________________co do pol-bra.. w setach 0-1 a teraz wyrownane w miare 13-16 jak ktos ma Nke to 180kanal a na cyfrze tez podobno gdzies leci na jakims kanale ja na N na rai sport 2 ogladam :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jesli ktos ma N'ke to niech wlaczy rai sport 2 "180 kanal" [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2010, 21:40_________________________________________________ widzialem szczegolnie ta z lewej a nie wiem gdzie sie chowaja te piekne Polki
-
Spoty Katowice i okolice
hehe:) powiem Wam ze wyglup naszej Mołkównej to sie traci przy tych wyborach miss
-
Spoty Katowice i okolice
hello Synki Diman koooope lat w ogole
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
no dokladnie to musisz juz sam zdecydowac.. zawsze lepiej miec w policjancie kumpla a co najmniej "nie wroga" niz wroga bo a anuz po jakies akcji namierzy Cie akurat za kilka tyg za cos duuuzo wiekszego.. lepiej zeby Cie pamietal wtedy z dobrej strony
-
[B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
Siemian, przeciez to z poczatku wrzesnia co chwila komus fure pozyczasz - sluzbowa jest i nie masz pojecia kto tego dnia o tej godzinie mogl jechac :gwizdanie: i UWAGA!!! nie masz za to ani punktow ani zadnego mandatu! Żadnego mandatu! Ani kasy ani punktow!!! http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/407251,fotoradary_nieczytelne_zdjecie_wyklucza_mandat.html to oczywiscie dla mnie tylko teoria no i przedw wszystkim jak napisal Wojtek_A4 foto na komisariacie rowniez musi byc niewyrazne w kazdym razie trzymam
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Kolego nie wiem czy dobrze rozumiesz.. a moze ja sie myle.. Mi sie wydaje ze Marek te fale mial przed chipem, a Aligator poprawil mu je na 2ladne plynne linie;) z Twojego postu wnioskuje jakby Aligator zrobil fale i poprawil je na plynne :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
haah no dokladnie, jak raz w miesiacu ktos bedzie nowej fury szukal to raz dwa SK i SG dogonimy ufff.. to jak do tego doszło? debil wymusil mi pierwszenstwo z podporzadkowanej nosz kur trzeba miec normlanie oczy w duuuu.. Arek dobrze ze wszystko ok mam nadz ze na kraweznik nie prowadzil borsztajn ;( jestem za, potrzebowalbym filtr paliwa do mojej, jednoczesnie mam do sprzedania nowy filtr mana do 1,8T z 2wejscami i 1wyjsciem
-
Spoty Katowice i okolice
i po co się witacie jak się dopiero co w domu widzieliście... :gwizdanie: :polew: dobre
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rańca Tak, muszę kupić olej i filtry tylko nie wiem czy od tego gościa z forum czy normalnie w sklepie. ja bralem z allegro ale poza allegro z gdanska z jakies hurtowni motula wzialem 10litrow od razu i filtry oleju i paliwa no i paliwa kazalem gosciowi sprawdzic czy ma po 2wejscia i wyjscia bo wiem ze z tym problem jest (bo intercars to tez pomylili) a gosc poszedl sprawdzil ze sluchawka przy uchu nawet i mowi do mnie "tak ma po 2" i co? przyszedl 2 i 1 ech tacy ludzie.. ja oczywiscie zawiozlem do mechanika wszystko i wyjeb paragon a oni zwrot tylko z paragonem heh
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek bedziesz zamawial filtry i olej? chetnie bym sie podpial pod zamowienie bo filtr paliwa bym potrzebowal
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nareszcie hmm Chlopaki a co myslicie zeby dzis lub jutro zrobic spota na placu u Wieska? :gwizdanie: :polew:
-
[ALL B6] Który silnik benzynowy wybrać?
Kolego nie bede wyjatkiem 1,8T po pierwsze bo sam szukalem i dlugo sie zastanawialem po drugie trwalosc jak kadzy potwierdzi 3 spalanie 7L jak najbardziej osiagalne jesli nie bedziesz wykorzystywal mozliwosci motoru a to uwierz mi kusi strasznie :gwizdanie: 4 kiedy juz sie oswoisz z moca jesli kupisz np 1,8T 150km i stwierdzisz jak w tej chwili ze jest slaby, robisz chipa za drobne pieniadze i masz zupelnie nowa furke
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ja bym powiedzial ze masz normalne wyniki a ja bym dodal ze z chipem z tego co wiem to jest roznie bo generalnie i tak od nogi wszystko zalezy a chip z reguly raczej kusi zeby jednak troszke bardziej podeptac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to i ja czapke zdejme
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha a ja ide spac :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
w ogole wracalismy se z Puckiem a tu niespodziewanie dojechalismy do jakiegos amerykanskiego "anglika" na bordowych felgach :polew: sie nas uczepil i przelecielismy razem do gliwic z Glinkiem
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki za spota chlopaki i Krolu jeszcze raz wielkie dzieki za logi
-
Spoty Katowice i okolice
chlopaki do zobaczenia
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek a to potrzebujesz byle jaka tarcze czy z a4?
-
Spoty Katowice i okolice
no co Ty gadasz... jeszcze tylko dzisiaj, środa, czwartek, piątek i weekend ta... ja już mam dość a tu jeszcze tyle dni pracy kuźwa trza się było uczyć wtedy bym wiedział co skreślić w lotka żeby trafić 6tkę :polew: :polew: komo karanocze kom tu de fiesta soj tu kompetensja lalalalalala :polew: a tam zeby w totka skreslic to starczy ze przerobisz rachunek prawdopodobienstwa:P zacznij goglowac:P jakas wikipedia i... i jestes milioner :polew: :polew:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
hahahahaha swietny wynik grunt ze sie w 30miescisz ale Fly pewnie to liczysz dla ruchu miejskiego tj korek i but od swiatel do swiatel co
-
Spoty Katowice i okolice
siema Kokietko helloł Adrenalina co to masz za gifa? hehehehe zebys byla taka grozna? to chyba nie o Tobie ten nick zobowiązuje a no fakt... jest jest groznie
-
Spoty Katowice i okolice
helloł Adrenalina co to masz za gifa? hehehehe zebys byla taka grozna? to chyba nie o Tobie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja mam II zmiane uuu szkoda