Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. kto tam sie dzis do Katowic na spota wybiera? moze bysmy razem pojechali?
  2. :polew: :polew: wynagradzaj wynagradzaj juz na zapas tez jej sie cos nalezy a w koncu Wiesiek cos czuje ze przez najblizsze dni bedziesz baaaardzo zajety nowym nabytkiem
  3. no Wiesiek gratulacje piekna :> a jak tam w domu przyjeto kombika? tylko poinformuj wszystkich ktorzy beda nia jezdzic zeby gafy na tankstelli nie zrobili bo moj kumpel tak niestety benzynki do sluzbowego nalal
  4. :gwizdanie:
  5. Kolego a sprawdz jeszcze przy okazji gdzies czy ktores kolo Ci nie hamuje? jadac i czesto hamujac za ktoryms razem przy dojezdzie do swiatel na plaskiej drodze lekko sie toczac puszczaj pedal na kilka metrow przed zatrzymaniem i zaobserwujesz czy auto delikatnie sie zatrzymuje i np zsuwa lekko do tylu czy tak dosc gwaltownie pod koniec po prostu staje.. moze to byc baaardzo delikatne bo jesli lekko hamuje 1kolo to przy masie calego samochodu bedzie to prawie niezauwazalne.. mialem podobnie ze raz pedal bardziej mekki raz bardziej twardy i nie wiadomo czemu niestety skonczylo sie na wymianie serwo
  6. Koledzy jak to zdiagnozujecie to dajcie znac bo moj kumpel ma to samo w hondzie prelude tyle ze przy predkosci 110km/h z kluczyka mozna skasowac (w trakcie jazdy off i on zaplon na szybko) ale od razu po przekroczeniu tej predkosci wraca.. tez myslalem ze jakis czujnik abs przy kole ale czy to moze byc przyczyna
  7. mi tam 10 i 17 pasuje a lepiej byłoby szybciej :gwizdanie: tzn 10 niedziela 10 idealnie wiem ze moje zdanie to tam sie nie liczy ale ogolnie mi tam bardziej jednak te niedziele pasuja.. bo zawsze to z weekendu sie zdarzy wrocic a sobota to tak zawsze w srodku weekendu wypada
  8. ja znow nie dalem rady ;( a z tego co slyszalem niezle niezle sie spocik udal [br]Dopisany: 26 Wrzesień 2010, 00:01_________________________________________________ wystarczy że mi przelejesz 500 zł :polew: :polew: miron ja ci dam 50 PLN i zrób mi władcę? :naughty: Miron jest jakis cennik ? i daj numer konta od razu
  9. Stan mi to dalej nie funguje
  10. no Arek skoro tak to ja tez bede nie no a na serio to mi ten weekendowy termin w chu nie pasuje a akurat pogoda jest i wypas ale moja mi juz medzi ze ostatni dzien pogody i to i tamto a jutro pada i znow syf heh sie postaram wpasc ale nie obiecuje
  11. no Pucek to ja sie dolaczam zdrowka szczescia i spelniania nawetych tych najskrytszych najlepszego
  12. beda dzialaly ja zmienialem tylko mechanicznie a na vaga podjechalem dopiero nastepnego dnia i wszystko hulalo no oczywiscie poza fisem
  13. :> przegosc mialem troche do czynienia z rowerem ale czegos podobnego w zyciu nie widzialem
  14. oj Arek przeciez nic nie pisalem ze nie pasuja :gwizdanie: ja bym to odlozyl po prostu i zrobil pozniej, bo sa inne mody ktore moglyby byc bardziej zauwazalne ale skoro Badboy chce do konca zrobic przod a dopiero w next sezonie zajmie sie tylem to wypas przod bedzie w tym wydaniu mega
  15. Ku**a umawiam się z facetem, jadę do niego a on mi mówi że przed chwilą sprzedał ,no zabić h**a no co za ch Wiesiek dobrze ze to tylko chalupki
  16. wal śmiało dobrze znasz chlopakow w compsporcie na oczy ich nie widziałem[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:20_________________________________________________ale coś tam o nich słyszałem [br]Dopisany: 24 Wrzesień 2010, 13:21_________________________________________________programy podobno piszą - takie co auta ponoć po tym szybciej jada - ale ile w tym prawdy to jeden ciul wie.......................... :polew: znaczy ze takie placebo
  17. wal śmiało dobrze znasz chlopakow w compsporcie
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Ja dzisiaj mam day off jade za chwile wymieniać tarcze z hamulcami Grisza tylko nie testuj ich tam jednak od tych 200 tak od razu
  19. hello Drogi... Mironie sprawe mam
  20. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    prawie weekend a jutro spot w Rybniku :naughty: :naughty:
  21. a co tam w ogole u Lakigo w wielkim swiecie
  22. ooooooooooo widzisz Gregory teraz tak mysle jak kupowalem auto - sierpien zeszlego roku - to sprzedajacy mowil mi ze byl wymieniany silnik kilka lat temu.. mam gdzies jakas fakture na to.. tylko nie pomyslalem o tym bo w sumie dla mnie rozrzad to rozrzad- a ten blad przeciez mogl byc juz kiedy auto kupowalem bo vagowali mi dopiero ostatnio auto przy problemie z hamulcami to myslisz ze cos ktos zle poskladal no to kur pieknie [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 22:45_________________________________________________ po miesiacu i podrozy do Chorwacji Przed wyjazdem bylem wymienienic olej i filtr oleju i paliwa ale jakims trafem dotarl zly filtr paliwa i mechanik tylko zdjal stary stwierdzil ze ma po 2 wejscia i wyjscia a nowy dotarl z 2wejsciami i 1wyjsciem :gwizdanie: poskladal tylko a ze nie bylo czasu zeby zamowic inny filtr to pojechalem i.... wrocilem bez problemu :> auto juz nie gasnie czyzby samo sie cos naprawilo :gwizdanie: nie wierze "w samo" no ale teraz nic sie nie dzieje
  23. seves odpowiedział(a) na Iron temat w 1.9TDI
    powodem prawdopodobnie bedzie pompa oleju, jesli w Twoim autku wystepuje czasem wystarczy smog wyczyscic czasem tylko wymiana
  24. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    wali ściemę w magro :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 11:38_________________________________________________tak w ogóle Artur, kiedy załatwisz jakieś zniżki na części w tym magro vw/audi? pieknie piknie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.