Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
hello Pany w ten przejeb* dzien [br]Dopisany: 26 Sierpień 2010, 09:34_________________________________________________ hehe Kedzior
-
Spoty Katowice i okolice
stanley to że ci piszę na gg, że chce wszystkich wyc**jać i sprzedać ledy na metry jako ledy z S6 to nie znaczy, że masz to wklejać na forum :doh1: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 13:26_________________________________________________ to ja na niego tylko siadłem i mnie wzięło ku***a , ale to było nieostrożne , pewnie teraz pójde na prawko , potem kupie motor i sie zabije ;( dzięki Seves hahahahha co zlego to nie ja :kox: Wiesz Keżor jakby Ci przeszlo to sie odezwij przewioze Cie :polew: tylko pluj za wczasu we wszystkie strony nie gadaj takich glupot
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no czesc Panienko cos tak nie przedstawil nam Damy wczoraj :naughty:
-
Spoty Katowice i okolice
hahaha Miszka masz racje ja na niego zachorowalem pare lat temu.. z rok szukalem a podobal mi sie bo byl w odopowiedniej polce cenowej :polew: :polew: wiem wiem Adam dokladnie o czym mowisz mnie tak samo wzielo kiedys.. taka choroba zarazliwa :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
hmm ale to zawsze przy okazji mozesz zmodowac zderzak wyrezasz wydech jakis dyfuzor czy cos :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: ku***a życie :polew: :polew: mam tak często pod blokiem Stanley a jak tam zderzaki, ja mam cale obczaskane tak kupilem i wlasnie przez parkowanie u mojej pod blokeiem nic z tym nie robie ale ciagle obiecuje sobie ze kiedys cos z tym zrobie :gwizdanie:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 11:20_________________________________________________ Bulczas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z powazaniem
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
hehe nie ma sprawy Diman pochwal sie tylko co tam Kasi swojej opowiedziales PS. Piekna fote masz w galerrii :gwizdanie: talib no wiesz jak jest nie pamietam :gwizdanie: fakt faktem sie z Mironem nie scigalismy tylko dostojnie przemierzylismy trase ze stosunkowo wysoką predkoscia :kox: jak o konkrety chodzi to 250 nie przekroczylismy :polew: [br]Dopisany: 25 Sierpień 2010, 00:14_________________________________________________ Diman kurde a w ogole nie wiem czy wiesz ale do domu w deszczu dojezdzalem przed Rybnikiem mnie drapnal ale spoko spoko na szczescie taka wieksza mżawka 3majcie sie spadam spac
-
Spoty Katowice i okolice
nie no wciagnal mnie filmik strasznie, przekozaki :kox: no Miron jeszcze raz dzieki ladnie sie szlo chociaz jakos wyjatkowo tloczno bylo poza tym jakbys zmienil zdanie to wiesz gdzie uderzyc ja tam kask jakis znajde :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: Krolu nie ma sprawy, szkoda ze tylko tak sie mogles nacieszyc
-
Spoty Katowice i okolice
http://allegro.pl/velorex-jawa-250-okazja-1961-rok-i1193989405.html hahaha nie no ten to w porownaniu do mojego to jest w suuuper stanie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron dzieki za jazde Gliwice
-
Spoty Katowice i okolice
po spocie ale sie bawia chlopaki ale ghost rider jest czarny hahaha:) jest mnostwo filmikow m.in uppsala run kilka czesci jak na czas ze sztokholmu chyba do uppsala wlasnie jezdzi i pobija swoj czas sa przecinaki ale oni przeciez lamia prawo :evil:
- Spoty Katowice i okolice
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 165PS CARACTERE front S4 back MIX
pieeeknie wyglada z tym zderzakiem z bliska widac niestety roznice w strukturze grilla i kluju to kluje ale tylko z bliska powiedz mi lepiej jak te kratki wyrezales skoro nie byly ze zderzakiem - dokupiles taki material z metra? czy na wymiar do tego zderzaka? powiem Ci ze wg mnie w bardzo dobrym kierunku z modami idziesz choc te tylne lampki to kwestia gustu tak samo jak pelna dokladka tylna pomalowana (wg mnie obowiazkowo trzeba zostawic na spodzie ciemna czesc +/- tam gdzie inne wersje maja rury wydechowe - tak pomiedzy rurami)
-
[ALL B5] Nowe czy używki?
wszystkie opony 17cali 225/45 a ja zdecydowanie nie polecam opon Wanli .. skusilem sie kiedys oczywiscie na nowe na alledrogo bo ladnie opisano ze na licencji dunlop (model s1088 opony deszczowe bieznik identyczny jak w dunlop chyba sp9000) ze super ze wypas ze gwarancja i... opony takie glosne ze masakra huczalo w furze jakby wszystkie lozyska poszly opony byly nowe! za to polecam roadstone / nexen N3000 jezdzilo mi sie na nich cicho i super choc nie wiem jaka byla ich droga hamowania bo w normalnych warunkach nie da sie tego sprawdzic teraz jezdze na uzywanych bridgestone potenza i jestem super zadowolony (znajomy wozi motory i opony z niemiec i tylko z niemiec powiedzial ze ma komplet w idealnym stanie i faktycznie min. 6mm bieznika).. wyszedlem z zalozenia ze kiedy kupuje nowe auto (oczywiscie uzywane ) to wymieniam rozrzad filrty olej i.. i nic wiecej;) opon przeciez nie wymieniam tylko jezdze na tych na ktorych kupuje auto az sie zetra :gwizdanie: nie bylo mi dane kupic dla siebie nowego auta a kilka aut juz kupowalem
-
Spoty Katowice i okolice
no trenuje juz dluzszy czas na kumplach z roboty :gwizdanie: i jak Ci tam idzie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
hahaha no Diman Ty juz lepiej trenuj... Cierpliwosc trenuj- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no nie wiem Robert jak zes to opanowal ale jesli w pojedynke to uklony w Twoja strone ja niestety znow odpadam w ten weekend w sobote kawalerski kuzyna, a z niedzieli na poniedzialek na chorwacje uderzam- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Stanley loozik jeszcze tylko 5dni i weekend w wodzislawiu? no zesz pieknie hmm z drugiej strony nie musze sie martwic bo pod latarnia bezpiecznie czy cos :gwizdanie: ale od kiedy mialem passata czy teraz audi obowiazkowo ubezp od kradziezy biore takie czasy- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no witamy ze slonecznego slaska u nas pieeekna pogoda wlasnie sie gdzies nad wode trza wybrac milego udanego i goracego wypoczynku- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
zgadzam sie z Toba Hosse88 bo pojecie "trasa" kiedy jedziesz 70-80km/h i nie zatrzymujesz sie a trasa kiedy lecisz autostrada 160-200km/h i w dodatku zwalniasz i przyspieszasz to baaardzo rozne pojecia tak samo "miasto" kiedy stoisz w korku i ciagle swiatla hamowanie i ruszanie przyspieszanie a miasto kiedy po prostu wolniej te 40-50km/h przebijasz sie przez centrum.. kazdy w innych warunkach sprawdza, dlatego dla mnie wazne sa te skrajne wartosci a wszystko pomiedzy zalezy juz po prostu od dnia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ma tam pod 200konikow przed soba :polew: :polew: - Spoty Katowice i okolice