Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
Krolu nie rob nie rob tego.. to diametralnie zmieni Twoje zycie ja muszę się przekonać na własnej skórze :kox: szalec to szalec co to wez lepiej szukaj kilku naraz :evil: :evil: ale lepiej pomysl o tym koncie na fotce :gwizdanie: :polew:- [B6 AVJ] 1.8T sam gaśnie i dopiero po kilku sekundach można odpalić - 3 błędy
dzieki Gregory dzis jade do mechanika i poprosze go zeby sie temu przyjrzal.. zobaczymy, o tym rozrzadzie mi powiedzieli u Soppy ale chcieli 500za sprawdzenie a mechanik ktory robil rozrzad (wymienial mi juz w roznych autach i zawsze bylo ok pozatym siedzi w temacie i wierze mu ze zle nie ustawil ale to pewnosci nie moge miec) twierdzi ze to od napinacza lancuszka moze byc ten blad rozrzadu ja sie totalnie nie znam a tak od jednego do drugiego jezdzic to troche nie fair a z drugiej strony wymieniac wszystko po kolei nie majac pewnosci [br]Dopisany: 19 Sierpień 2010, 11:07_________________________________________________Koledzy jeszcze cos o czym w sumie zapomnialem.. zapala mi sie co jakis czas pomaranczowa kontrolka z oleju z napisem "sensor" bylem z tym wczesniej u Soppy ale powiedzieli mi ze to od niskiego stanu oleju uwierzylem dolalem z tymze ostatnio zapalila mi sie ta z oznaczeniem "min" wiec ta z napisem sensor pewnie oznacza jednak jakis blad.. jej zapalanie nie jest bezposrednio zwiazane z gasnieciem tzn "sensor" zapala sie hmm moze rzadziej niz raz w tygodniu i dzis dopiero stalo sie to mniej wiecej w tym samym momencie w ktorym auto zgaslo- Spoty Katowice i okolice
Krolu nie rob nie rob tego.. to diametralnie zmieni Twoje zycie- Spoty Katowice i okolice
bijąse?? nie rijana :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Katowice kolejne testowanie zaliczone No Arek widze ze testy pelna para rozumiem ze nosisz sie z zamiarem kupna nowej furki tetetka pewnie fajnie idzie co czekamy na foty rs4 albo rs6- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok super, dzieki Robert.. sprawdze tez czujnik- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie nie wiadomo co jest przyczyna bo komp bledow nie zapamietuje a przygasa mi czasem.. glownie jak temp zewnetrzna jest ok.30st. jak jade to tak jakby zgasnie i sam sie zapali - czesto potem obroty zostaja na ok. 1200 az wylacze i wlacze fure.. a jak zgasnie na jalowym to przez jakies 5-10sek nie moge odpalic:( musze poczekac ta chwile na wylaczonym zaplonie i dopiero odpali heh ciekawe to strasznie ale denerwujace- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
przewyjatkowy ten egzemplarz no a wogole Fly gratki z okazji 100strony kiedy swietujesz jubileusz? :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok dzieki;) a fura widze w ogole jakis s-line'ik jaki tam silnik siedzi? moj kumpel ma tourega 5,0 w dieselku i wymiata ze masakra... jak mi dal sie tym przejechac to jeden wielki dym pieknie to idzie a krowa straszna- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no pieknie a widze testy konkretne byly i szuter sie znalazl nie tam po bulwarach tylko Arek a powiedz mi.. podobno na spocie w rybniku ostatnio byl jakis mega znawca furek golfem podobno jezdzi.. potrzebowalbym namiar na niego musze moja wyleczyc z niewiadomej choroby- Spoty Katowice i okolice
all Seski no to widze pieknie linie trzymasz wiesz jak to jest, ktoś w tym klubie musi być reprezentacyjny :polew: :polew: :polew:- Spoty Katowice i okolice
all Seski no to widze pieknie linie trzymasz- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
to niech Cie trafi kolego jesli chcesz sie dowiedziec dokladniej ile pali moja furka przy jakiej jezdzie to przejrzyj strone wczesniej, w tym przypadku byla mowa o bardzo bardzo spokojnej jezdzie! rozumiem ze sam nie masz komputera skoro sie oburzasz jakies 5lat jezdzilem passatami z komputerem i zawsze srednie spalanie wg komputera i baku roznilo sie o max 0,2L/100.. zawsze nie mowimy o spalaniu chwilowym!!! tylko srednim :gwizdanie:- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Proszę Cię, to nie Polonez albo duży Fiat no to bylo podane tylko w formie ciekawostki bo sam z ciekawosci sie tak przejechalem do ilu mozna zejsc:) a ze duzo jezdze to czasem mam rozne pomysly i wyszlo 5,3 na komputerze ale tak jak napisalem wczesniej- tak sie nie da przynajmniej ja tak nie potrafie na codzien dzis np w 12 sie nawet nie zmiescilem ale to tak jest jak sie autostradkami lata- Spoty Katowice i okolice
tez podziekowal i po spociku pojedli popili i pojezdzili QRI no ladnie ladnie tym smigasz :gwizdanie:- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
nie rozumiem, czyli przez pelny fis auto ma palic mniej? no dokladnie Kolego;) oczywiscie chodzi tylko o to ze majac pelny FIS kontrolujesz na biezaco spalanie i wiesz ile auto pali przy jakiej nodze, ja zawsze na jedynce i dwojce pelnym butem jezdzilem, nawet kiedy mi sie nie speszylo;) a teraz kiedy mi sie nie spieszy po prostu jade lekka noga;) w dieslu jest inaczej bo tam mozesz fure butowac i nie ma to az tak wielkiego przelozenia na spalanie jak w benzynie a dopiero turbo benzynie- Spoty Katowice i okolice
ok nie ma sprawy ja i tak wpadne jak juz sie wybieram to next razem mi pologujesz ok? jak OKO przywiezie kabel może damy radę ok, jakby sie udalo to wypas ja sie zbieram pomallu- Spoty Katowice i okolice
Krolu powaznie?[br]Dopisany: 17 Sierpień 2010, 17:54_________________________________________________ ok nie ma sprawy ja i tak wpadne jak juz sie wybieram to next razem mi pologujesz ok?- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
wiem wiem, dlatego napisalem ze to Ciebie nie dotyczy ale pytam z ciekawosci bo byc moze sie orientowales i wiesz czy licza potem jakos ta roznice i trzeba doplacac.. czy to jest np do kilku lat a potem przepada i jak to wyglada..- [B7 Blb] Siemianowe Audi. Black Mat Project. Nowy Silnik ;-P
ach nic sie nie przejmuj te niemieckie samochody tak maja- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Fly a powiedz mi, znaczy to konkretnie Ciebie nie dotyczy ale przypuscmy ze masz sprowadzone i zarejestrowane auto z silnikiem do 2.0 i potem wsadzasz silnik wiekszy niz 2.0.. co wtedy z akcyza? bo w momencie rejestracji placisz te 3% jakos bo silnik maly.. a co powiem jakby chciec wrzucic wiekszy- [B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
dokladnie... mialem sporo szczescia. na takiej eSie jak moja mozna ladnie zarobic, ale trafic taka w tych pieniadzach praktycznie "pod domem" [bo kupilem ja praktycznie w Warszawie] to jak igla w stogu siana. No powiem Ci Fly -pewnie nie jestem wyjatkiem - ale sie tu zaczytalem w tym Twoim watku konkretnie :> po pierwsze to masz jaja ze sie za to wziales ale po drugie dobra glowe udalo Ci sie zarobic bo sie niepotrzebnie nie napalales na pierwsza lepsza oferte tylko dosc dlugo zwlekales i szukales "odpowiedniego" dawcy wielkie gratki za pomysl i zaparcie w realizacji oby zadne nieprzewidziane problemy nie wyskoczyly- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no jakby nie bylo z knurowa do kat masz idealnie przez rybnik po drodze - Spoty Katowice i okolice