Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Kezor co to za quiz powital
  2. Arek no piekny piekny ma byc przeciez slonce i 20st :gwizdanie: Krzyz :polew: dobre dobre;) a chcesz zeby potem Ci mohery pod plotem staly zdrowie Ci powiem okazalo sie ze jednak mam od studiow drastycznie spadla ilosc alkoholu jaka przyjmuje ale tak to jest.. slub w czwartek, piatek male poprawinki a sobota impreza z udzialem NEMIROFA ktorego cale skrzynki zostaly po weselu :gwizdanie:
  3. avantem jak avantem ale FWD rondo 2razy dookola bokiem przeleciec :kox: :kox: to tylko u Siemiana mozliwe
  4. powitał po weekendzie imprez [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2010, 09:25_________________________________________________no ale ściesie sam ostatnio rozpisali :gwizdanie: Wiesiek mam nadz ze poszukiwania
  5. no za***ista chu.. sie zrobila.. u Was tez pada?
  6. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Stanley a co Ci sie w tych hidach nie podobalo?
  7. Dokladnie tak bo inaczej po co zmieniac :good:
  8. Siemian Siemian :naughty: jakbym Cie nie znal w ogole bym o tym nie pomyslal, ale czy Ty czasem nie szykujesz nowego MODA:) hitu :naughty: w postaci błotników RS4? taka tu niby stluczka i bach ksenon i zderzak taka tu mala barierka ...
  9. powodzenia tylko mam nadz ze nie zakladasz ze znajdziesz idealny egzemplarz, moj kolega kiedys szukal mazdy mx3 musiala byc oczywiscie zadbana w swietnym stanie z malym przevbiegiem, nie stara, nie droga, z dobrym wyposazeniem oczywiscie kupil... "tylko" nie droga z malym przebiegiem (ktory to nikt nigdy nie wie jaki jest faktycznie), a co potem w nia kasy ladowal to tylko on wie
  10. hahahha no Pucek zwal jak zwal, moze wlasnie przez brak sexu a nie Panny :polew: bo po co komu Panna jak wystarczy Kolezanka :polew: oczywiscie zart zeby nie bylo a skoro tak to sprobuj pobiegac pocwiczyc cos wieczorkiem :polew:
  11. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    nie no ja potrafię, tylko jest problem co by one mnie chciały :polew: zleci roz dwa :gwizdanie: liczę na to w tym rzecz zbyt często to widzę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. łoooooooooooo to szmat czasu takie 2tygodnie to wiecznosc bez fureczki
  13. hahahahah no chyba sam sobie odpowiedziales na katowickim czego brakuje
  14. a ja mam odwrotnie:P urlop mi sie skonczyl a spalbym i spal i spal;) potrafie to robic idealnie :gwizdanie:
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zleci roz dwa :gwizdanie:
  16. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    hello Pucek co to za mina?
  17. No Kolego nie dziwne ze nie obsluguja piachu i szutru:P szutrowe oponki za to np typowo rajdowe nie sprawdza sie z kolei na asfalcie:P
  18. Moja trasa Polska - Chorwacja - Polska, ok. 8,5L/100km dokladnie tyle samo co do 0,1 pokazywal FIS. Przy 160-180km/h (tempomat 160czyli lekko ponad 150 wg GPS + jazda ja Hungarem i Czechem ) trasa w Chorwacji po lekkich gorkach autostradowych 10,5L/100km.. tankowalem 4razy za kazdym razem do pelna i FIS za kazdym razem podawal dokladnie takie spalanie jak w baku
  19. skąd masz info o takim czymś? ja mialem poprzednio passata b6 i tam przy tempomacie wyswietlana byla w lewym dolnym rogu cyfrowo predkosc na jaka ustawiono tempomat , nie wiem czy o taka cyfrowa predkosc chodzi czy nie :gwizdanie:
  20. oj Siemian szkoda furki, ale faktycznie duzo gorzej sobie to wyobrazalem z tego co pisales dobrze ze tak sie skonczylo kiedy bedziesz mial furke gotowa?
  21. helloł :gwizdanie:
  22. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    z rana i po urlopie w robocie
  23. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    no sie rzesko zrobilo przynajmniej obudzony do roboty docieram

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.