Treść opublikowana przez seves
-
Spoty Katowice i okolice
ok, wypas moze sie uda
- Spoty Katowice i okolice
-
Spoty Katowice i okolice
Andrzejki ale wiesz jak jest.. kazda okazja dobra bo z 10flaszek kazda ma jakas okazje :> :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobranoc Pani spokojnej nocki o 7:30 z lozka i taaaakie halo ? hahaha z lozka to ja o 5:30 wychodze :polew: 3m sie Decks
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No a nie :?: :!: no zaertowalem z tym gwizdaniem spokojny spokojny udanej nocki jeszcze raz
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No , teraz to nawet mądrze gadasz grunt to sie znieczulic pozniej niech sie dzieje co chce tak...jak się bez kierowcy przyjedzie... to z lodem chyba prędzej? no chyba, że z kierowcą, to chyba będę zmuszona zwrócić honor ps. i tak Ci tego nie zapomnę lod dobry na wszystko nie no Robert to spokojny synek jest :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a za to Robert jaki Ty sam plusy walisz dobrze ze Marzyna juz spi :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry tekst serio dobry :good: :good: no Deck widze ze podpadles :>
-
Spoty Katowice i okolice
Akjam w skrocie impreza w sobote w rybniku i to akurat w dzielnicy tak od strony gliwic
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good: :good: Seves, nie ciesz się tak, bo tym razem wyjątkowo wpadnę sam, nie jak przeważnie z 3 d*pami :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
synku zapomniałeś o Kimś no wlasnie Decks nie zapominaj ze teraz mamy Kobiete w naszym gronie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
spoko sie frela nie nerwuj nie martw pochytosz roz dwa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Czyli wszystko wiesz o nas :gwizdanie: Może i dobrze no normlanie sie czuje jakby Wilma byla z Rybnika :polew: :polew: naszo frela... zna nas lepiej niz my sami :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hehe uwierz ze jestes w owiele lepszej sytuacji niz ja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ooooooooooooooo Decks slyszales, Wilma zlapala klimat nasz klimat mogymy i nawet pogodac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Decks no ja to pare minut wczesniej przerabialem... a teraz wszyscy sie stracili :gwizdanie: i jaaaaaakiii tu spokoj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
[br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:15_________________________________________________Miła Pani i Panowie ja też będę spadać ... za dużo wiadomości mam już w tym wątku :gwizdanie: Do jutra 3m sie Synku [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 22:24_________________________________________________ no wiesz czytanie ze zrozumieniem nie nalezy do oczywistych cech naszego narodu niestety kilka razy zajrzalem do jakis komentarzy pod artykulami na wp i sie zalamalem do jakis ludzie wnioskow potrafia dojsc a raczej nie dojsc
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
udanego tam
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
3m sie Wiesiek
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
wypas :good: :good: i ja tez sie dolaczam do chlopakow- szkoda ze nie dasz rady ;( :> Bardzo dobrze Wilmo w takim razie mamy nadzieje ze zapamietasz Rybnik z dobrej strony a w ogole sie tak zastanawiam czy w ogole zanim na nas trafilas wiedzialas gdzie lezy Rybnik?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jadymy z tym koksem co :?: no i to jeszcze jak
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
I po to m in. "zalewa się robala" [br]Dopisany: 22 Listopad 2010, 21:26_________________________________________________ Naśmiewają się z NAS dziady :?: :!: :baseball: :baseball: nosz kur nie umiem znalezc tej fajnej minki ja? nie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:good: :good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
osz kur... na kolacje tylko skoczylem a tu juz zajs 2strony masakra
-
Spoty Katowice i okolice
no ja juz po zywcu jestem... jednym po lekku.. bo wiecie.. ja nie pije :polew: :polew: