Treść opublikowana przez seves
-
[ALL] Jakie żarówki H7 i H11 ? Nie chce hid, tylko zwykłe zarówki z efektem xenon?
poprawka dobry HID kosztuje 200-300zł a układ wypadało by dokladnie dobry juz spokojnie mozna kupic w tej cenie.. a jesli masz soczewke to ukladu spryskow nie potrzebujesz tzn dokladnie jak to ujal Kowi "wypadaloby" hehe .. ja poltorej roku jezdzilem w sumie kilka kontroli, 2przeglady + sprawdzanie auta w stacji kontroli przez kupujacego i nikt nigdy sie do braku spryskow nie doczepil nie wspominajac juz o samopoziomowaniu ktorego nikt chyba z rezaczy nie ma.. no poprawka co tysieczny moze samopoziomowanie reza :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wilmo tam u Was sie tez tak mowi czy lapiesz nasze teksty?
-
[ALL] Jakie żarówki H7 i H11 ? Nie chce hid, tylko zwykłe zarówki z efektem xenon?
ja niestety nie pomoge.. chcialem kupic ale sprzedalem b6 i kupilem b7 juz z biksenonem.. klopot mi sie sam rozwiazal.. ale na swiatla mijania polecam hidy- sa trwale i daja bardzo fajny jak dla mnie efekt - mialem je w b6
-
Spoty Katowice i okolice
do Wawy? ale na co? malo tu Dziołch momy? :gwizdanie: dyć napisoł że na spota niestety ani to, ani to. Z roboty mnie tam wykopali. Jakiś nowy produkt mom ogladać i pedzieć, czy fajny Jak mi dobrze poleją, to sie zastanowia, czy fajny hahaha wez se wieeeelki plecak na geschynki :evil: [br]Dopisany: 30 Listopad 2010, 16:54_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
do Wawy? ale na co? malo tu Dziołch momy? :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pitek najlepszego łooooooooooo no Majki powiem Ci szok... pieknie :good: sirocco piekne jest magia :kox:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
..to racja .. jak wracaliśmy z letniego,to prowadziły 2 auta na gwincie.Drogą,którą jechałem na zlot 130-150, wracaliśmy 80,a momentami 40km/h :polew: ..nie wspominając już mijanek studzienek i fałdek na asfalcie :polew: hmm to moze ja nad gwintem pomysle CB sprzedam, zaoszczedze po zastanowieniu.. nie to nie dla mnie jednak :kox:
-
Spoty Katowice i okolice
to bierz się do domu jeszcze chwilka ;( Twarda bądź nie mięTka. Koło zimowe założone to chyba dziś dam radę dojechać. Kto się melduje? Akjam no ja jeszcze nie wiem.. bo w sumie to na jutro do sopy jestem umowiony i nie chce tego znow przekladac :polew: bo ostatnio po pamietnym wtorku bylem na piatek umowiony i musialem przelozyc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to bierz się do domu Basiu a co takiego Cie tak wykonczylo? jakieś paskudne choróbsko mnie dopada... i szarpie tak i szarpie, i chyba nie mam już siły walczyć a bo na pewno bez szala z gola glowa w cienkich szpilach i krotkiej kiecce po miescie latasz to potem tak jest ach ta mlodziez :gwizdanie: a na serio Twój ma racje, lec do domu takas aspiryna fervex czy inne ziolo do lozka i grzac sie do rana hmm chyba ze wolisz tydzien lenistwa no to do lekarza
-
Spoty Katowice i okolice
to bierz się do domu Basiu a co takiego Cie tak wykonczylo?
-
Spoty Katowice i okolice
no nie moge sie Chlopak pochwalil pierwszymi slizgami a tu takie hasla leca :polew: Talib nie martw sie, jak na oske pieknie Ci to smiga nie no zartuje wiem ze kuatro jak dla mnie fajne fajne, a domyslam sie ze taaaaaaakie wielkie kolo zataczales bo bylo duzo sniegu i wolales to na predkosci robic zeby sie nie zakopac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Hammer, jak tam furka? Dziś będę dzwonił kiedy będzie do odbioru bo w tym tyg. ma być no to super :good: wiem cos o tym bo sam ostatnio czekalem i czekalem :decayed: Auto ma dopiero jutro z lakierni wrócić więc może do czwartku, piątku go złożą Tomek juz mi Cie szkoda 3maj sie przerabialem to samo tydzien temu czekalem czekalem i czekalem.. tydzien bez auta a w sumie na 3tygodnie tydzien miec auto to duzo za krotko Heloł po robocie
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no to to jest prawdziwy wynik spalanie w ruchu miejskim 35L/100km dobrze ze masz diesla w ogole wlasnie slucham na tvn24 podobno masakra tam u Was.. powodzenia tam na najblizsze dni zeby tak calkiem OT nie bylo to moja furka w ruchu mieszanym - spokojna jazda + troche startow spod swiatel + wyprzedzanie czasem po 6tys obr srednio ok 10L/100km
-
Spoty Katowice i okolice
dziś odkopywałem fure po 3 dniach postoju na dachu to było z 50 cm śniegu to dobrze ze Ci sie dach nie "zarabowal" kumpel w zeszlym roku byl w zakopcu i zostawil auto pod domem wczasowym pecha mial ze snieg sypal i sypal i lawina z dachu zeszla... szyba przednia poszla ;(
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
uuu no to sie tam kuruj nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo
-
[ALL B6] Problem z czujnikiem płynu spryskiwaczy - już rozwiązany
Kolego tylko pamietaj ze jesli zmostkujesz na wlaczonym zaplonie to kontrolka zgasnie dopiero po kilkunastu sekundach... jesli na wylaczonym zaplonie to po przekreceniu kluczyka powinno od razu zgasnac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Hammer, jak tam furka? Dziś będę dzwonił kiedy będzie do odbioru bo w tym tyg. ma być no to super :good: wiem cos o tym bo sam ostatnio czekalem i czekalem :decayed:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Hammer, jak tam furka?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dzień dobry ale nasulo sniega od wczoraj
-
Spoty Katowice i okolice
Dzień dobry ale nasulo sniega od wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzień dobry ale nasulo sniega od wczoraj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no dokladnie sam mam takie fazy i jak po takiej przerwie sie tu wraca to dopiero dym... pare godzin trza spam nadrabiac :polew: [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:46_________________________________________________Zbieram sie Panowie i Panie Wilmo i .. hmm i Synki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no jak zescie docierali na impreze to wiem, a nie wiem jak sie Wam wracalo znaczy czy z przygodami czy bez
-
Spoty Katowice i okolice
a i ja sie zawijam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
z inwalidami nie gadamy czyt. narciarzami [br]Dopisany: 29 Listopad 2010, 23:32_________________________________________________a na poważnie, idę spać, mam na rano :gwizdanie: ja tez na rano i tez sie zbieram