Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. Ta Twoja to jednak musi mieć do Ciebie zaufanie :gwizdanie: Arturo ale w sumie to najwyżej podjedziemy z Hammerem do Ciebie.. masz tam miejsce na parkingu? Chociaż lepiej byłby garaż
  2. jak szersze laczki założe Synki a kiedy zajś fury pucujecie? :gwizdanie: jo wczoraj na szczotach mył ale na tych "delikatnych piankowych" statoilowskich na wodzisławskiej
  3. oooooooooooo to będzie ciekawe mogę kręcić film zza Waszych pleców Arturo chyba im krótsza 1dynka tym większe spalanie chwilowe będzie
  4. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    mam nadz ze nic powaznego
  5. o 1biegu to nie mówie na 2maxa mam ok.42
  6. kurde ale bajer do koła nawet fajne.. w sensie że dla bezpieczenstwa bo bajer jest przekozacki ale żeby dla bajeru to już nie te lata :polew:
  7. http://www.joemonster.org/filmy/40447/Cudem_ocalony ale gość musiał mieć stracha [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 10:36_________________________________________________ no przy przyspieszaniu jak sie butuje to po 30-40 pokazuje ale potem przy maksie to juz tylko ze 25-30 :polew:
  8. dla Ciebie licznik znależć to nie problem do tego potrzebujesz majstra i nic więcej
  9. zaebista zawsze mi się b4ki podobały kiedyś (jak miałem vectre ) to mi się prawie śniła b4 2.0 115km pierwsze audi które chciałem mieć
  10. A ja to http://otomoto.pl/audi-a7-3-0tdi-s-tronic-s-line-demo-C22100209.html Hammer kurde... pasowałoby Ci [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 08:52_________________________________________________ Mervin kur nie lubie pojęcia miasto ale ogolnie teraz mało na spokojną trasę się wybieram i średnie mam 10-11L wieć takie jazdy po Rybniku i często na nie zagrzanym silniku.. A jak się gdzieś wybieram to A1 i A4 a tam wcale mniej niż w "mieście" mi nie bierze tak krótko... przy spokojnej jeździe 7/100... a średnio 10-11/100 przy 200- ok.13/100 a potem do 30
  11. czejś synki
  12. o kurde to Wiesiu co ją na holu zwiozłeś? ;(
  13. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    zaiste :gwizdanie: a i u mnie to samo :gwizdanie:
  14. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    Aleś wymyślił z tym schowkiem... :naughty: Grunt że się odnalazł i nikt go nie zaebał
  15. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
  16. z rana
  17. gadaj/pisz/dzwoń ... jak dla Ciebie ( po znajomości ) 150 € / h :tongue4: spoko to jak zawsze za pierwszą h płacę z góry? ok przelew poleciał [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 17:13_________________________________________________ no włąśnie
  18. seves odpowiedział(a) na keżor temat w Śląskie
    a w ogóle dzięki za wczorajszego spota :gwizdanie: :polew: :polew:
  19. No ze mną nie masz szans :gwizdanie: się wie Robert sprawe zajś mam :gwizdanie:
  20. no ja jestem jednym z nich sam się zdziwiłem że moja tak fajnie na fotkach wyszła bo felgi letnie mam ściachane jak ja pierd na prawym boku na drzwiach przednich i tylnich majster jakiś próbował coś poprawić i kolor już w tych miejsach nie jest tak czarny jak był.. to załatwiam na razie "chwilowo" pastą koloryzującą a ogólnie na wiosnę furka idzie na polerkę :gwizdanie: poza tym przede wszystkim anglik czym ogólnie to się nie chwalę.. ale jak ktoś pyta też nie ukrywam bo po co.. Ci którzy mnie na pw pytają skąd taką furę i za ile wyczaiłem piszę jak jest.. że z Anglii i za 30tysi ale w wątku specjalnie o tym nie pisałem poza tym autko kupowałem okiem i kompem.. widziałem że i na lewych przednich i tylnich drzwiach coś było i na prawym tylnym błotniku też (wszystko tylko część elementów) i jak ja się zdziwiłem jak miałem tą przygodę z kamieniem z asfaltu i rzeczoznawca wyciągnął miernik i mi mówi że musi całe auto sprawdzić sprawdził i wyszło że na całym aucie mam ORI lakier więc widocznie tylko drobne jakieś przytarcia poprawiali i nie malowali całych elementów.. W każdym bądź razie przy zakupie akceptuję takie drobne niedomagania bo nie szukam ideałów
  21. po robocie wiesz co gościu pisze że bezwypadkowe a jednak lewy wydech troche niżej wisi niż prawy ale to trzeba zawsze zobaczyć bo przyczyna mogła być różna.. Trzeba sprawdzić.. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________ Sąsiad ma taką Civic'e od nowości , wg. paździerz straszny i z wyglądu i z wyposażenia i z wnętrza ... niedawno wymieniał sondy lambda bo klękły ( przebieg symboliczny ) i zapłacił coś koło 2 tysi bo nie szło dostać innych niż w ASO Kucza ... aha i 1.8 ( teraz nie pamiętam czy V-tec czy nie ) w benzynie ma Idę skasować inspekcję olejową itp. bo nówka oliwa ( Liqui Moly ) i kpl. filtrów Knecht'a jest zapodany i ja już mam nowy olej zalany na zimę motula zalałem w zeszłym roku kupowałem jeszcze do starego i wziąłem na zapas 0w30 z czyszczeniem smoka i wczoraj potestowane na ajeden :gwizdanie: burza jest
  22. dokładnie, tzn ja tam prawie nikogo nie wożę z tyłu ale fakt że nie mamy np w boczkach tylnych żadnej półeczki i jedynym miejscem gdzie coś można schować jest podłokietnik to jednak troche za mało Akjam jak tak całościowo patrze na Twoją furkę to albo już wyrezałeś wszystko z przodu i bierzesz się za tył z braku innych możliwości albo... albo znalazłeś kierowcę i masz zamiar podróżować na tylnym fotelu i szykujesz sobie tam gniazko :kox:
  23. No no hehe zbieram się spać
  24. Dokładnie tak jak piszesz mówił. [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________Ja chyba teraz uderzę w takie cóś http://otomoto.pl/honda-civic-1-8i-salon-polska-inchcape-m-C21904103.html albo takie cóś http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-invite-1-8-mivtec-C21802767.html :gwizdanie: takie ceny takich młodych aut 2009 za 40tys ojjj chyba się zaczytałem w ogłoszeniach audi tylko audi i audi i audi a tam to ceny są całkiem inne lancer wiadomo.. ale honda też nie brzydka.. co innego city ale ta civic mi się nawet podoba [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:36_________________________________________________ Polak potrafi Honda lepiej wygląda ale jest składana w europie a ja chcę japońca, a żona OOOO. :gwizdanie: Wiesiek przecież taka żona.. taka żona to Skarb prawdziwy [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:38_________________________________________________ Kuna dzwoniłeś do gościa od BEXa niebieskiego?
  25. Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec. No tak chociaż powiem Panu że ciężko powiedzieć czy nowe audi też są tak mało awaryjne. Wiem jedno żadnego nowszego audi niż to co stoi u mnie w garażu (a6 c6) nie będzie bo nie ukrywam że to nie jest już ta niezniszczalna a6 co była kiedyś. A boje się pomyśleć jak będzie się sprawowała ta nowa za 2-3 lata. Kiedyś audi było całe w ocynku teraz są tylko fragmenty... z tego co ostatnio słyszałem na tvn turbo - testowali nową a6 - cała poza dachem jest z alu koleś śmiał się że antenke cb na magnes to tylko na dach nigdzie indziej się nie da przyczepić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.