Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Ta Twoja to jednak musi mieć do Ciebie zaufanie :gwizdanie: Arturo ale w sumie to najwyżej podjedziemy z Hammerem do Ciebie.. masz tam miejsce na parkingu? Chociaż lepiej byłby garaż
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak szersze laczki założe Synki a kiedy zajś fury pucujecie? :gwizdanie: jo wczoraj na szczotach mył ale na tych "delikatnych piankowych" statoilowskich na wodzisławskiej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
oooooooooooo to będzie ciekawe mogę kręcić film zza Waszych pleców Arturo chyba im krótsza 1dynka tym większe spalanie chwilowe będzie
-
Spoty Katowice i okolice
mam nadz ze nic powaznego
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o 1biegu to nie mówie na 2maxa mam ok.42
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde ale bajer do koła nawet fajne.. w sensie że dla bezpieczenstwa bo bajer jest przekozacki ale żeby dla bajeru to już nie te lata :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.joemonster.org/filmy/40447/Cudem_ocalony ale gość musiał mieć stracha [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 10:36_________________________________________________ no przy przyspieszaniu jak sie butuje to po 30-40 pokazuje ale potem przy maksie to juz tylko ze 25-30 :polew:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dla Ciebie licznik znależć to nie problem do tego potrzebujesz majstra i nic więcej
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zaebista zawsze mi się b4ki podobały kiedyś (jak miałem vectre ) to mi się prawie śniła b4 2.0 115km pierwsze audi które chciałem mieć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A ja to http://otomoto.pl/audi-a7-3-0tdi-s-tronic-s-line-demo-C22100209.html Hammer kurde... pasowałoby Ci [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 08:52_________________________________________________ Mervin kur nie lubie pojęcia miasto ale ogolnie teraz mało na spokojną trasę się wybieram i średnie mam 10-11L wieć takie jazdy po Rybniku i często na nie zagrzanym silniku.. A jak się gdzieś wybieram to A1 i A4 a tam wcale mniej niż w "mieście" mi nie bierze tak krótko... przy spokojnej jeździe 7/100... a średnio 10-11/100 przy 200- ok.13/100 a potem do 30
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czejś synki
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o kurde to Wiesiu co ją na holu zwiozłeś? ;(
-
Spoty Katowice i okolice
zaiste :gwizdanie: a i u mnie to samo :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Aleś wymyślił z tym schowkiem... :naughty: Grunt że się odnalazł i nikt go nie zaebał
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z rana- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
gadaj/pisz/dzwoń ... jak dla Ciebie ( po znajomości ) 150 € / h :tongue4: spoko to jak zawsze za pierwszą h płacę z góry? ok przelew poleciał [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 17:13_________________________________________________ no włąśnie- Spoty Katowice i okolice
a w ogóle dzięki za wczorajszego spota :gwizdanie: :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No ze mną nie masz szans :gwizdanie: się wie Robert sprawe zajś mam :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ja jestem jednym z nich sam się zdziwiłem że moja tak fajnie na fotkach wyszła bo felgi letnie mam ściachane jak ja pierd na prawym boku na drzwiach przednich i tylnich majster jakiś próbował coś poprawić i kolor już w tych miejsach nie jest tak czarny jak był.. to załatwiam na razie "chwilowo" pastą koloryzującą a ogólnie na wiosnę furka idzie na polerkę :gwizdanie: poza tym przede wszystkim anglik czym ogólnie to się nie chwalę.. ale jak ktoś pyta też nie ukrywam bo po co.. Ci którzy mnie na pw pytają skąd taką furę i za ile wyczaiłem piszę jak jest.. że z Anglii i za 30tysi ale w wątku specjalnie o tym nie pisałem poza tym autko kupowałem okiem i kompem.. widziałem że i na lewych przednich i tylnich drzwiach coś było i na prawym tylnym błotniku też (wszystko tylko część elementów) i jak ja się zdziwiłem jak miałem tą przygodę z kamieniem z asfaltu i rzeczoznawca wyciągnął miernik i mi mówi że musi całe auto sprawdzić sprawdził i wyszło że na całym aucie mam ORI lakier więc widocznie tylko drobne jakieś przytarcia poprawiali i nie malowali całych elementów.. W każdym bądź razie przy zakupie akceptuję takie drobne niedomagania bo nie szukam ideałów- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po robocie wiesz co gościu pisze że bezwypadkowe a jednak lewy wydech troche niżej wisi niż prawy ale to trzeba zawsze zobaczyć bo przyczyna mogła być różna.. Trzeba sprawdzić.. [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 14:47_________________________________________________ Sąsiad ma taką Civic'e od nowości , wg. paździerz straszny i z wyglądu i z wyposażenia i z wnętrza ... niedawno wymieniał sondy lambda bo klękły ( przebieg symboliczny ) i zapłacił coś koło 2 tysi bo nie szło dostać innych niż w ASO Kucza ... aha i 1.8 ( teraz nie pamiętam czy V-tec czy nie ) w benzynie ma Idę skasować inspekcję olejową itp. bo nówka oliwa ( Liqui Moly ) i kpl. filtrów Knecht'a jest zapodany i ja już mam nowy olej zalany na zimę motula zalałem w zeszłym roku kupowałem jeszcze do starego i wziąłem na zapas 0w30 z czyszczeniem smoka i wczoraj potestowane na ajeden :gwizdanie: burza jest- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
dokładnie, tzn ja tam prawie nikogo nie wożę z tyłu ale fakt że nie mamy np w boczkach tylnych żadnej półeczki i jedynym miejscem gdzie coś można schować jest podłokietnik to jednak troche za mało Akjam jak tak całościowo patrze na Twoją furkę to albo już wyrezałeś wszystko z przodu i bierzesz się za tył z braku innych możliwości albo... albo znalazłeś kierowcę i masz zamiar podróżować na tylnym fotelu i szykujesz sobie tam gniazko :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No no hehe zbieram się spać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie tak jak piszesz mówił. [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:27_________________________________________________Ja chyba teraz uderzę w takie cóś http://otomoto.pl/honda-civic-1-8i-salon-polska-inchcape-m-C21904103.html albo takie cóś http://otomoto.pl/mitsubishi-lancer-invite-1-8-mivtec-C21802767.html :gwizdanie: takie ceny takich młodych aut 2009 za 40tys ojjj chyba się zaczytałem w ogłoszeniach audi tylko audi i audi i audi a tam to ceny są całkiem inne lancer wiadomo.. ale honda też nie brzydka.. co innego city ale ta civic mi się nawet podoba [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:36_________________________________________________ Polak potrafi Honda lepiej wygląda ale jest składana w europie a ja chcę japońca, a żona OOOO. :gwizdanie: Wiesiek przecież taka żona.. taka żona to Skarb prawdziwy [br]Dopisany: 13 Grudzień 2011, 23:38_________________________________________________ Kuna dzwoniłeś do gościa od BEXa niebieskiego?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Alfy są ładne mają fajny design masz rację ale tylko ładne i na tym koniec. No tak chociaż powiem Panu że ciężko powiedzieć czy nowe audi też są tak mało awaryjne. Wiem jedno żadnego nowszego audi niż to co stoi u mnie w garażu (a6 c6) nie będzie bo nie ukrywam że to nie jest już ta niezniszczalna a6 co była kiedyś. A boje się pomyśleć jak będzie się sprawowała ta nowa za 2-3 lata. Kiedyś audi było całe w ocynku teraz są tylko fragmenty... z tego co ostatnio słyszałem na tvn turbo - testowali nową a6 - cała poza dachem jest z alu koleś śmiał się że antenke cb na magnes to tylko na dach nigdzie indziej się nie da przyczepić - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście