Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja też postaram się być na pierwszym spocie no i oczywiście w piątek jak było ustalone wyjazd ze świerklan a spam nieźle leci w sumie niedużo brakuje żeby ta setka pękła przed czwartkiem tylko trzaby się postarać słuszna uwaga i świetny pomyłs :good: :good:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
przyjedziesz coupetą :kox: :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie wnikam udanej zabawy :gwizdanie: :kox: :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry mąż a bawi Was jeszcze scrable rozbierane? :gwizdanie: bo w zwykłe chyba nie grocie to dopiero jazda o uuuurrrrrrwaaaaa Blant nie zazdroszcze tym bardziej że Cie wydymali ;( masakra - kumpel tak miał kiedyś kobieta dzwoniła na pały ale na komórkę nie 112 i się okazało że wprawdzie policjant ale jej kolega przyjechał bo coś jak jeden stał z nim to drugi z laską poszli na bok i potem to już było że jego wina z d*py się wzięła [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 21:19_________________________________________________ ja też się zbieram wpadne później- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Nooo ale kilka k ojro będzie kosztował o klawiaturze laserowej słyszałem ale z hologramem chyba przesadzili Kurde Synki ale się dym zrobił na tych Żorskich- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Diman dopisz jeszcze może od jakiej ulicy wjechać tam na parking ja wiem tylko żeby Grzesiek trafił a Grześ jak juz wjedziesz na parking podziemny to od razu pierwsza w prawo i tam chyba będziemy :gwizdanie: jak się pomieścimy :polew: :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
czejs Diman- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ojjjjj Danielu nie chcę nic mówić i byłem faktycznie bezstronny ale Twoja wypowiedź brzmiała inaczej jedni już mają (tzn że konkretni jedni :gwizdanie: ) i ja napisałem że jeśli jeśli jeśli myślałeś o rybnickich to.... to i to.. Ty tego o którym wątku myślałeś do teraz nie potwierdziłeś a i nie zaprzeczyłeś jak się chłopaki oburzyli... i faktycznie nikt z Rybnika nie napisał i dalej nie pisze o tym że nie chcą się odwiedzać... o rozłące jakieś tylko Ty piszesz :gwizdanie: i to mnie martwi bo albo źle czytasz albo chcesz źle odbierać co oni piszą.. a mi to nie pasuje bo wolę jak ekipa pozostanie w składzie jaki jest a nie że będzie się dzielić- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie potrafisz czytać ze zrozumieniem ,czy ktoś napisał że nie chce przyjechać do Żor dokładnie ja nic takiego nie wyczytałem, a Daniel trochę z osądem przesadził tylko próbuję dać do zrozumienia kto co i jak mógł odebrać- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Przemo ta kłótnia jest bardziej złożona więc można jej tak bezpośrednio z samych słów nie zrozumieć ale dogadaja się chłopaki ... dogadamy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i chłopaki na konkretną uwagę mogli tak zareagować.. Myślę że to o to chodzi z klepaniem michy a nie o to że wątek żorski zaistniał więc spróbujcie się nawzajem zrozumieć a nie tu jakieś rozłąki i kłotnie wszczynać- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Nie no chłopaki kuuuu nie nadążam :gwizdanie: ależ się gorąco zrobiło Daniel poważnie jeśli pisałeś o tym logo z dup_y wziętym z myślą o rybnickich to trochę niesmacznie ja tego kurde wczoraj nie skumałem więc tym bardziej jeśli to prawda to Ty zacząłeś wyzywanie.. bo przecież jeśli Ci się logo nie podoba to mogłeś podpowiedzieć chłopakom co mogliby wrzucić a teraz pokazywać jakie to logo nie będzie za***iste w porównaniu do rybnickich to już jest konkretna uwaga do konkretnych ludzi :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Lepij , yno żić obszczypano o kuuu_rwa aleś doebał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no ja myślę że nic się nie zmienia i będzie jak było tylko 1spot więcej przybył za to będziemy się widywali częściej i jedni do drugich będą przyjeżdzać- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przyjedziesz do mnie ,a potem będziesz za mną jechał to tak po krótce szkic dojazdu Przemo tylko nie wiem czy masz już stabilizatory z rs4, jak nie to umawiaj się na predko na jutro na wymianę - w środę zrób testy i jesteś gotowy żeby jechać za Arturoo :kox: :kox:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dziś byda próbować :tongue4: dobry Andrzej kurw Ci powiem ta fura Ci od zadku dopiero robota robi :kox: :kox: aaaaaaa i coś mi się rzuciło w oczy alkantara? dobrze myślę? tylko dopiero jak pojechałeś to mi sie przypomniałeś że ostatnio jak furę widziałem to jeszcze miałeś materiałowe stołki Seves tak to jest jak sie kolegi olewa zawsze możesz wpaś na kawa :gwizdanie: no kurde serio dawno Cie nie widziałem a dopiero jak żeś wyjeżdzał (i otworzył fura co się światło zapaliło) to tak na serio i na prędko się jej przyjrzałem no wiecie jak jest... ja jestem za :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 19:44_________________________________________________ Mowa dokładnie, a teraz nawet cena podobna- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: jak tam zdrówko Robert? lepiej?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Synki- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie spuszczam zalałem tylko do pełna i stoi nawet akku nie odpinam spoko jak Cie wezmą za wariata to im powiedz że to normlane- jak kupujesz moto na zimę to w każdej plusowej i suchej chwili trzeba się wybrać na przejażdzkę- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulczasz a co masz ze swoim? Nie jedzie Wcale :gwizdanie: a co za zimno mu ?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie i się nie zdzwię jak w czwartek będą ludzie czekali przy wjeździe na A1 :polew: :polew: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 14:04_________________________________________________ o kurde faktycznie sorki na szybko w robocie czytam i tak wychodzi :embarrassed: ale Mario na Gliwickich się przy A1 umawiał na spota czwartkowego- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Synki tu ludzie czytają o A1 bo my się na Gliwice szykujemy i oni myślą że z ta A1 to się na spota żorskiego wybieramy Mario nawet nie załapał :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fakt ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :gwizdanie: Ja tez tak sie staram ustawiac żeby tam zawitac i podjechac z nimi kolumna od A1 Mario to czekaj tam tak na 15 jak będziemy dojeżdzać to zadzwonimy tylko Ty nie dzwoń bo my będziemy prowadzić i to niebezpieczne.. czekaj po prostu aż przyjedziemy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tez tak sie staram ustawiac żeby tam zawitac i podjechac z nimi kolumna od A1 Mario kolumną to my jedziemy na spota wigilijnego do Gliwic [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 13:11_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew: - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81