Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no idą jak burza idziemy no ja proponuję zajebistą Aczwórkę np rs4 b7 lub s4 b8 wciepnąć do góry :gwizdanie: tylko fajnie jakby w sedanie :polew: :polew: Chce zrobic logo ale w formie jakiegos dobrego zdjecia ze spota z naszymi autkami, jedni juz maja auto wyciagniete z d w logo poprosze Hammera zeby cyknal cos fajnego jak sie ustawimy w czwartek świetny pomysł jakbym nie dojechał to się moją furkę w paincie dorzuci
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Andrzej kurw Ci powiem ta fura Ci od zadku dopiero robota robi :kox: :kox: aaaaaaa i coś mi się rzuciło w oczy alkantara? dobrze myślę? tylko dopiero jak pojechałeś to mi sie przypomniałeś że ostatnio jak furę widziałem to jeszcze miałeś materiałowe stołki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no idą jak burza idziemy no ja proponuję zajebistą Aczwórkę np rs4 b7 lub s4 b8 wciepnąć do góry :gwizdanie: tylko fajnie jakby w sedanie :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: :polew: no byś się w końcu na jakiego spota wybrał :gwizdanie: Mario możesz jak zawsze z tego parkingu wyskoczyć
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no normlanie Synek niereformowalny ale ok.. nie ma problemu mogę poprowadzić stawkę :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulczasz a co masz ze swoim?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good: ja za to uwielbiam gin z tonikiem i cytryną tylko piję to jak soczek i konsekwencje były już tragiczne :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie ja próbuję jeszcze ten smak jakoś osłabić jeszcze... może kiedyś dam radę walić kolorową samą dla siebie :gwizdanie: ale póki co to tylko wódki lubię o ile można powiedzieć że lubię wchodzą po prostu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kurde Arturo bo tu wszyscy nie wiedzą że ja to sobie tak żartuje :gwizdanie: i wezmą mnie za jakiegoś pirata jeszcze a o Tobie i o Twoich prędkościach przelotowych to nawet nie wspominam :kox: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:38_________________________________________________ no poważnie ja same zalety widzę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:39_________________________________________________ tam w Świerklanach można się zatrzymać przed wjazdem na bankę? tzn mi chodzi z tego ronda jak się odbije na A1 to jest tam jakiś placyk po prawej tylko nie pamiętam teraz czy tam są betonowe barierki czy jest możliwość zaparkowania? nie przyglądałem się nigdy- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja też tak myśle i dużo lepiej, raźniej ciekawiej się jedzie na kilka autek dokładnie Arturo świetny pomysł najlepiej się gdzieś umówić Rybnik/Żory żeby wszystkim pasowało - może przy wjeździe na A1 w Świerklanach i faktycznie lepiej zaczekać na wszystkich i podjechać zusammen do kupy tylko kurde na Grześka aż chyba tyle nie damy rady poczekać co?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
to ja lece PS przywitam się za 5minut tak żeby się coś działo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tylko później tak koło 22-23 to lepiej dzwonić bo wtedy to już pewnie na kebabie będziemy a jak nie to na ajeden :polew:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale żeś się rozmarzył :polew: :polew: a w ogóle nieźle z tym spamem lecimy :good:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
powiem Wam że teraz tak myśle że miejscówka w Żorach w Szałasie jest idealna :gwizdanie: łatwy dojazd tzn chyba nikt nie da rady zabłądzić i nie trafić :gwizdanie: wymarzona wręcz... ciepło.. picie jedzenie i... 2pasmówka za oknem na kreskę , na kreski pas startowy jak nic :kox: :kox:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja jadę i nawet pytałem o to wczoraj ale jakoś zbyt energicznej reakcji nie zaobserwowałem :polew: Kiedy, gdzie i kogo pytałeś ja się jako pierwszy określiłem że jadę no Ciebie jeszcze nie było- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale ja pytałem na parkingu w Rybniku jeszcze to może przez ten mróz nie było słychać ... W sumie tylko Wiesiek zareagowal i powiedział że nie bo jedzie do niemiec:gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapowiada się konkretna ekipa na wigilijnym spocie może ze 25furek będzie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja jadę i nawet pytałem o to wczoraj ale jakoś zbyt energicznej reakcji nie zaobserwowałem :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry ale tu cisza :gwizdanie: chyba się nom wszyscy goście przenieśli [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 09:56_________________________________________________a jednak są- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
aleście naspamowali... kuuuuu spam nadrobiony ida spać :zemdlal: :zemdlal:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a ja właśnie z bratem zrobiłem skromnie pół ballantinesa z colą :gwizdanie: bo rano do roboty wolę ballantinesa od Jasia Wędrowniczka ale i tak jeszcze mieszam z colą bo samo mi to nie wchodzi- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no toś teraz pojechoł Hammer- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
hahahahahaha i ja też dzięki za pierwszego spota żorskiego :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ja już w domu dzięki za spota i... wigilijno wieczerza no coś w tym jest może się nikomu w chałpie nie chce chajcować - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81