Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. no idą jak burza idziemy no ja proponuję zajebistą Aczwórkę np rs4 b7 lub s4 b8 wciepnąć do góry :gwizdanie: tylko fajnie jakby w sedanie :polew: :polew: Chce zrobic logo ale w formie jakiegos dobrego zdjecia ze spota z naszymi autkami, jedni juz maja auto wyciagniete z d w logo poprosze Hammera zeby cyknal cos fajnego jak sie ustawimy w czwartek świetny pomysł jakbym nie dojechał to się moją furkę w paincie dorzuci
  2. dobry Andrzej kurw Ci powiem ta fura Ci od zadku dopiero robota robi :kox: :kox: aaaaaaa i coś mi się rzuciło w oczy alkantara? dobrze myślę? tylko dopiero jak pojechałeś to mi sie przypomniałeś że ostatnio jak furę widziałem to jeszcze miałeś materiałowe stołki
  3. no idą jak burza idziemy no ja proponuję zajebistą Aczwórkę np rs4 b7 lub s4 b8 wciepnąć do góry :gwizdanie: tylko fajnie jakby w sedanie :polew: :polew:
  4. :polew: :polew: no byś się w końcu na jakiego spota wybrał :gwizdanie: Mario możesz jak zawsze z tego parkingu wyskoczyć
  5. no normlanie Synek niereformowalny ale ok.. nie ma problemu mogę poprowadzić stawkę :polew: :polew:
  6. Bulczasz a co masz ze swoim?
  7. :good: ja za to uwielbiam gin z tonikiem i cytryną tylko piję to jak soczek i konsekwencje były już tragiczne :polew:
  8. no właśnie ja próbuję jeszcze ten smak jakoś osłabić jeszcze... może kiedyś dam radę walić kolorową samą dla siebie :gwizdanie: ale póki co to tylko wódki lubię o ile można powiedzieć że lubię wchodzą po prostu
  9. kurde Arturo bo tu wszyscy nie wiedzą że ja to sobie tak żartuje :gwizdanie: i wezmą mnie za jakiegoś pirata jeszcze a o Tobie i o Twoich prędkościach przelotowych to nawet nie wspominam :kox: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:38_________________________________________________ no poważnie ja same zalety widzę [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 11:39_________________________________________________ tam w Świerklanach można się zatrzymać przed wjazdem na bankę? tzn mi chodzi z tego ronda jak się odbije na A1 to jest tam jakiś placyk po prawej tylko nie pamiętam teraz czy tam są betonowe barierki czy jest możliwość zaparkowania? nie przyglądałem się nigdy
  10. ja też tak myśle i dużo lepiej, raźniej ciekawiej się jedzie na kilka autek dokładnie Arturo świetny pomysł najlepiej się gdzieś umówić Rybnik/Żory żeby wszystkim pasowało - może przy wjeździe na A1 w Świerklanach i faktycznie lepiej zaczekać na wszystkich i podjechać zusammen do kupy tylko kurde na Grześka aż chyba tyle nie damy rady poczekać co?
  11. to ja lece PS przywitam się za 5minut tak żeby się coś działo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  12. tylko później tak koło 22-23 to lepiej dzwonić bo wtedy to już pewnie na kebabie będziemy a jak nie to na ajeden :polew:
  13. ale żeś się rozmarzył :polew: :polew: a w ogóle nieźle z tym spamem lecimy :good:
  14. powiem Wam że teraz tak myśle że miejscówka w Żorach w Szałasie jest idealna :gwizdanie: łatwy dojazd tzn chyba nikt nie da rady zabłądzić i nie trafić :gwizdanie: wymarzona wręcz... ciepło.. picie jedzenie i... 2pasmówka za oknem na kreskę , na kreski pas startowy jak nic :kox: :kox:
  15. ja jadę i nawet pytałem o to wczoraj ale jakoś zbyt energicznej reakcji nie zaobserwowałem :polew: Kiedy, gdzie i kogo pytałeś ja się jako pierwszy określiłem że jadę no Ciebie jeszcze nie było
  16. ale ja pytałem na parkingu w Rybniku jeszcze to może przez ten mróz nie było słychać ... W sumie tylko Wiesiek zareagowal i powiedział że nie bo jedzie do niemiec:gwizdanie:
  17. zapowiada się konkretna ekipa na wigilijnym spocie może ze 25furek będzie
  18. ja jadę i nawet pytałem o to wczoraj ale jakoś zbyt energicznej reakcji nie zaobserwowałem :polew:
  19. dobry ale tu cisza :gwizdanie: chyba się nom wszyscy goście przenieśli [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 09:56_________________________________________________a jednak są
  20. aleście naspamowali... kuuuuu spam nadrobiony ida spać :zemdlal: :zemdlal:
  21. a ja właśnie z bratem zrobiłem skromnie pół ballantinesa z colą :gwizdanie: bo rano do roboty wolę ballantinesa od Jasia Wędrowniczka ale i tak jeszcze mieszam z colą bo samo mi to nie wchodzi
  22. no toś teraz pojechoł Hammer
  23. hahahahahaha i ja też dzięki za pierwszego spota żorskiego :polew: :polew:
  24. i ja już w domu dzięki za spota i... wigilijno wieczerza no coś w tym jest może się nikomu w chałpie nie chce chajcować

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.