Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: pośmiałeś się, i co lepiej? nie że lepiej przypomniało mi się pare miejsc gdzie jeszcze siedziała :decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
fajnie że się skusiłes i sobie wsiadłeś do środka - jakoś tak głupio mi było że Magda już tyle razy jechała a Ty jeszcze nawet nie siedziałeś :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: nie no dojechałem w sumie dzieki hammerowi który mnie podpuścił wyjątkowo szybko ale jeszcze se kompa podpiąłem do furki i pare rzeczy porobiłem i tak zeszło
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie i knajpka i lokalizacja jest mega udana nie jeden rybnicki spot sie tam kończył
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i na podziekiwania przyszedł czas dzieki synki za spota Miron Tobie specjalne dzięki b8 kurde robi robotę te 600niutów i Hammer Tobie za jazdę :naughty: nosz ja pier_dole kurw nie mozna wiadomosci wyslac napisze rano
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
[br]Dopisany: 29 Grudzień 2011, 16:44_________________________________________________ i ja też dziś dolecę ale spóźnie się tzn tak koło 19:30 powinienem być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
szczęśliwej szychty Pucek a na trasie SG-SR czarna vectra się kręciła ja też spadam
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew: :polew: ja miałem odwrotnie bo w tamtą stronę czekaliśmy na Ciebie.. a powrót to mi pod 12 pokazało chyba właśnie jakoś 11,7-11,8 w Rybniku :> ale to pewnie przez to że grzałem furę na parkingu
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dzięki Synki za jazdę i cały wieczór
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a i ja jeszcze raz dla tych co byli i dla wszystkich pozostalych Zdrowych Wesołych Świąt
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good: :good: Tak grzeja sie TDi, co prawda twój dość długo ale tak jest. my w firmie mamy parę opli i zafira 1.9diesel nie ma w ogóle wskaźnika temp a ople combo 1.3cdti mają wskaźniki i jeśli temperatura jest na minusie tak z -5 , -10 i mniej to nigdy nie osiągają 90st :gwizdanie: nigdy! oba (mamy 2) odstawiłem do opla fijałk że coś jest nie tak i że coś jest zj** bo te autka jak było z -15 to im nie drgnęły wskazówki - minimalnie dosłownie się podnosiły z 3mm i to przy ostrzejszej jeździe z małymi prędkościami... sprawdzili i oddali mówiąc "ten typ tak ma i to tak ma być" więc nie wnikam jak teraz te auta robią (szczególnie że nie montują w ogóle wskaźnika temp) ale przypuszczam że to jest dla tych silników szkodliwe ale to tylko ople
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dzięki Pany za spota było oczywiście zaebiscie [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 23:17_________________________________________________ nie przesadzaj :gwizdanie:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
moja też ujeb-ana że szok ale nic z tym nie zrobimy Ale nie tak jak moja Udanego spota no Wiesiu pozdrów tam Deutschlandów lekko przesunięty termin wyjazdu no i zbieram się już 2gi raz wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
będę z bratem zbieram się
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
moja też ujeb-ana że szok ale nic z tym nie zrobimy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Dokładnie :polew: Byle zderzak cały reszta tam uj :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i był cały :good: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 17:03_________________________________________________zbieram się
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
noooooo dokładnie Adaśko z Tolkiem widziani 21.12 wieczorem w Adaśkowym garażu a potem jeszcze Tolek pod swoim blokiem :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja też i ciuchów i nawet butów kupuję ale jeśli znam dokładny rodzaj np pumy (długość wkładki to jedno rozmiar drugie a tak na prawdę ja np mam wąską stopę i noszę rozmiary od 43-45 :gwizdanie: poważnie ) i wolę przymierzyć - jest pewniej i szybciej wbrew pozorom bo nie klikam nie wertuje i nie szukam w kółko i się nie zastanawiam - widzę i wiem czy chcę kupić czy nie a np bezrękawników to przymierzyłem wczoraj 6 wszystkie czarne S/M i tylko 1pasował reszta wisiała albo za ciasne spodnie mają różne firmy ten sam rozmiar a na d_upie zupełnie inaczej więc na allegro kupuję tylko ten model spodni który już mam w domu hehe To aby na pewno ty nie twoja laska tam pisze bo jak tak czytam to jak bym moją słyszał i widział na zakupach :polew: :polew: ja też kurw_a uwielbiam jeździć w kolumnie pięknych fur :kox: :kox: :kox:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu Ty nie p.......l tylko ładnie pięknie się na spocie stawiaj
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
w sumie teraz patrze ta szyba to nie pękła od słupka? jak ze ścianą nic nie jest i słupek nieruszony to może da radę tak jak piszesz wymienić tylko maskę i błotnik i ponaciągać resztę i tego Ci życzę [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 16:50_________________________________________________Synki ... JEDZIE KIERY JESZCZE NA ZLOTA DO SG DZIŚ ? jak coś to dzwońcie to się razem zbierymy póki co 17:30 w świerklanach przy A1
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
o K U R W A Ploms bardzo źle to wygląda niby powierzchownie ale to może b.drogo wyjść zbyt głęboko Ci ten płot spustoszył nie chcę Cie martwić ale chyba nieopłacalne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wypijemy Twoje Zdrowie ale Tolek żeś wymyślił... taaaaki zlot a Ty święta za granicą spędzasz.. trzabyło Nimcom pedziec że łoni majom przijechać
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kurw aleś mi teraz tym kebabem smaka zrobił [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 12:14_________________________________________________ ja jadę ze Świrklan
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja też i ciuchów i nawet butów kupuję ale jeśli znam dokładny rodzaj np pumy (długość wkładki to jedno rozmiar drugie a tak na prawdę ja np mam wąską stopę i noszę rozmiary od 43-45 :gwizdanie: poważnie ) i wolę przymierzyć - jest pewniej i szybciej wbrew pozorom bo nie klikam nie wertuje i nie szukam w kółko i się nie zastanawiam - widzę i wiem czy chcę kupić czy nie a np bezrękawników to przymierzyłem wczoraj 6 wszystkie czarne S/M i tylko 1pasował reszta wisiała albo za ciasne spodnie mają różne firmy ten sam rozmiar a na d_upie zupełnie inaczej więc na allegro kupuję tylko ten model spodni który już mam w domu hehe
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
K U R serio to przeczytałem tych ostatnich parę stron i Wyście wczoraj mam wrażenie każdy pisał o czym innym no masakra jakaś... abo żeście byli nieźle zbąbieni i przed świętami nerwy skoczyły i puls się dźwignął :gwizdanie: może jeszcze raz by to przedyskutować na spokojnie wydaje mi się że o kilku różnych rzeczach pisaliście i wciepowali wszystko do jednego wora a co do rozrządu który padł po 5tysiach to miałem podobnie ale u mnie na 100 winą nie był pasek tylko majstrer który nie wymienił zimeringów i olej poleciał na pasek to co tego że Robert napisał że rozrząd ma wytrzymać tyle i koniec to wg mnie dobra teoria oczywiście z wyjątkami np rajdowymi (przeciez ASO tylko przebiegami mierzy zurzycie więc i gwarancję taką dają i dlatego też wg mnie ten okres (90tys km jest jednym z pewniejszych które da radę zrobić i założę się że ktoś jeżdzący spokojnie zrobi spokojnie 2razy tyle na rozrządzie no może i nawet ze 3ray :tongue4: oczywiście jak pisał Grzesiek ilość uruchomień silnika też będzie miała znaczenie- wolę to od razu zaznaczyć żeby ktoś mojej teorii nie podważył bo widzę że ostatnio trzeba pisać zdania wielokrotnie złożone żeby któs czegoś źle nie zrozumiał i se nie dopowiedział innego znaczenia ))
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Dlatego ja robie zakupy przez neta albo dużo wcześniej tak jak ja a wczoraj to był spontan bo jakieś ciuchy od czasu do czasu też se trza kupić