Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. ona tak wyglądała ? co to forum z ludźmi robi znaczy co z furami robi :polew: :polew:
  2. znalazłem kiedyś gdzieś w necie jakiś taki filmik z bexa.. wiem wiem nic takiego w porównaniu do innych fur ale może kogoś zainteresuje bex- podobno sedan i podobno program seria
  3. dobry kurde fote trzebabyło strzelić i na forum wkleić nie pomyślałem wczoraj
  4. wypas :good: :good: Daniel a próbowałeś bez zmiany filtra?
  5. tak tak ale recaro to już inna bajka- ja mam na myśli "sport" które mają wysuwany ten odcinek pod kolana - w b7 były na pewno bo kolega ma taką z USA 2.0tfsi
  6. pier_dol go niepotrzebnie Ci puls skoczył i się nerwujesz piekny wieczór marnujesz olej ciu_la nie umi jeździć to se forda kupił
  7. Kolego zależy ile tam za niego dostaniesz.. u nas takie myślę realnie stoją po jakieś 40tys pln w ogóle świetnie się prezentuje troche dziwnie że pełny s-line a ma jasna podsufitkę ale może w Usa tak było a fotele... w b7 na pewno mona było już dostać w USA fotele sport, a nie wiem jak było w b6
  8. no fart jak nie wiem że byłeś wtedy w furce kurde nie wyobrażam sobie żeby mi moja spłonęła
  9. i ja dzieki za spota Synki no Blant trzebabyło z nami posiedziec tyle paliwa byś nie spalił a w mc jest hot spot to by się ochraniacze na allegro wyczaiło :gwizdanie:
  10. no Fly znów koksisz :good: chyba sobie ściągnę z uk golasa 1.8T w quattro do rezania
  11. zbieram się pomału
  12. Blant ale pomałuuuuuuu :gwizdanie: Wiesiek będę po Ciebie koło 17:40 bo Laki dojedzie koło 17:45-18
  13. ok moment dzwonie do lakiego zaraz bede wiedzial
  14. jak dam Lakiemu cynk to tez bedzie czyli juuuuz nas jest 4 Wiesiek jak co to podjade po Ciebie
  15. kurde to jak? gdzie to kfc?
  16. Spróbuj otworzyć schowek i wtedy zapalić lampkę - pewnie zadziała u mnie jest podobnie. a co to magia jakaś? czary?
  17. a co mocie geburstag w chalpie?
  18. Thom widzę że bardzo dokładnie fure odśnieżasz przed jazdą chyba że to jakaś specjalna rzeźbę przewoziłeś na masce
  19. no to Arek temperatury masz tam dokładnie jak u nas Pretor to jednak mogłem po drodze do Ciebie wpaść bo o 15 wracałem od Lakiego [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 15:53_________________________________________________ no właśnie czy i o której ktoś ma zamiar być na spocie? ja przed chwilą chciałem furę umyć ale takie kolejki są że szok podjadę wieczorem
  20. dziś po 14 na swoim placu widziany Laki a o 15 w turzy Hammer swoim nowym srebrnym paździochem
  21. poprawione dokładnie David widziałem u kogoś fotki i świetnie to wygląda i na pewno tak zrobię tym bardziej że ta listwa w klapie mi się łuszczy tzn bąble sie porobiły do tego bixy albo środki w czerń ale to dalsze plany
  22. oraz mody wewnątrz.. kiera multi b7 i rns-e foto po zakupie: (no.. nie tak zaraz po zakupie ) foty z modów: wymiana kiery efekt: wymiana radia concert -> rns-e+bluetooth efekt:
  23. Jakie reklamy :?: ja nic nie mam. Pomaluj CBR na niebiesko i będzie jeden kumpel ma granatową i średnio wygląda.... fakt pomaluje se po mojemu :good: :good: na forum moto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.