Treść opublikowana przez seves
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ona tak wyglądała ? co to forum z ludźmi robi znaczy co z furami robi :polew: :polew:
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
znalazłem kiedyś gdzieś w necie jakiś taki filmik z bexa.. wiem wiem nic takiego w porównaniu do innych fur ale może kogoś zainteresuje bex- podobno sedan i podobno program seria
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry kurde fote trzebabyło strzelić i na forum wkleić nie pomyślałem wczoraj
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
wypas :good: :good: Daniel a próbowałeś bez zmiany filtra?
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
tak tak ale recaro to już inna bajka- ja mam na myśli "sport" które mają wysuwany ten odcinek pod kolana - w b7 były na pewno bo kolega ma taką z USA 2.0tfsi
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
dobra sesyja
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
pier_dol go niepotrzebnie Ci puls skoczył i się nerwujesz piekny wieczór marnujesz olej ciu_la nie umi jeździć to se forda kupił
-
[B6 AMB ] audi ultra sport- DTM recaro,pamiec,el.roleta ,itd...
Kolego zależy ile tam za niego dostaniesz.. u nas takie myślę realnie stoją po jakieś 40tys pln w ogóle świetnie się prezentuje troche dziwnie że pełny s-line a ma jasna podsufitkę ale może w Usa tak było a fotele... w b7 na pewno mona było już dostać w USA fotele sport, a nie wiem jak było w b6
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no fart jak nie wiem że byłeś wtedy w furce kurde nie wyobrażam sobie żeby mi moja spłonęła
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ja dzieki za spota Synki no Blant trzebabyło z nami posiedziec tyle paliwa byś nie spalił a w mc jest hot spot to by się ochraniacze na allegro wyczaiło :gwizdanie:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
no Fly znów koksisz :good: chyba sobie ściągnę z uk golasa 1.8T w quattro do rezania
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zbieram się pomału
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Blant ale pomałuuuuuuu :gwizdanie: Wiesiek będę po Ciebie koło 17:40 bo Laki dojedzie koło 17:45-18
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ok moment dzwonie do lakiego zaraz bede wiedzial
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak dam Lakiemu cynk to tez bedzie czyli juuuuz nas jest 4 Wiesiek jak co to podjade po Ciebie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde to jak? gdzie to kfc?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Spróbuj otworzyć schowek i wtedy zapalić lampkę - pewnie zadziała u mnie jest podobnie. a co to magia jakaś? czary?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a co mocie geburstag w chalpie?
-
[B6 AMB] A4 1.8T quattro, Tiptronic, S-line, RNS-e
Thom widzę że bardzo dokładnie fure odśnieżasz przed jazdą chyba że to jakaś specjalna rzeźbę przewoziłeś na masce
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no to Arek temperatury masz tam dokładnie jak u nas Pretor to jednak mogłem po drodze do Ciebie wpaść bo o 15 wracałem od Lakiego [br]Dopisany: 11 Luty 2012, 15:53_________________________________________________ no właśnie czy i o której ktoś ma zamiar być na spocie? ja przed chwilą chciałem furę umyć ale takie kolejki są że szok podjadę wieczorem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś po 14 na swoim placu widziany Laki a o 15 w turzy Hammer swoim nowym srebrnym paździochem
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
poprawione dokładnie David widziałem u kogoś fotki i świetnie to wygląda i na pewno tak zrobię tym bardziej że ta listwa w klapie mi się łuszczy tzn bąble sie porobiły do tego bixy albo środki w czerń ale to dalsze plany
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
oraz mody wewnątrz.. kiera multi b7 i rns-e foto po zakupie: (no.. nie tak zaraz po zakupie ) foty z modów: wymiana kiery efekt: wymiana radia concert -> rns-e+bluetooth efekt:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Jakie reklamy :?: ja nic nie mam. Pomaluj CBR na niebiesko i będzie jeden kumpel ma granatową i średnio wygląda.... fakt pomaluje se po mojemu :good: :good: na forum moto