Treść opublikowana przez seves
-
[ALL B5] Audi S4
to ja wezme Twojego BEX-a Dev ale ja mam ośkę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ale on to mówił do Ciebie :gwizdanie: wiem wiem źle to napisałem chodziło mi że Mario mówi to ciągle do kogoś :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
przerabany jest Remi kurw i jak zaczyna spierd_alac przed tym radiowozem :polew: :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 19:56_________________________________________________ Młody jak Ciebie jeszcze nie było na świecie to ja już śmigałem na deskach, a parapety ludzie mieli pod oknami. Przez te trzy dni wyciąg zwalniał lub był wyłączany tylko z powodu parapeciarzy , którzy albo nie potrafią wleźć na krzesło albo zleźć , że nie wspomnę o spierdzielonych trasach, kiedyś tego nie było. Artur jak mi powiesz że naturalna pozycja człowieka jest bokiem do kierunku ruchu to normalnie skonam.
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no masz rację Tomek... Mario zawsze straszy ze Cie zajdzie od tyłu :gwizdanie: to chyba takie ukryte fantazje jakieś
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja nie pojechałem dzisiaj w pracy do 7.00 Domyslam się bo chyba nikt nie pojechał wszyscy na forum ... co tam niewysoki i szeroki ja też siedzę.. takie warunki to bez quattro nie ryzykuje :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Tomek serio w benzynie filtr paliwa co 30tys km? w vectrze to kiedyś wymieniałem po dobrych 200tys jakoś i to tylko dlatego że mechanikowi powiedziałem żeby przy oleju wymienił wszystkie filtry hahaha - nikt go od nowości nie wymienił a autko miało jakieś 10lat teraz też tam raczej nie zaglądam tylko oleju powietrza i pyłkowy idą do wymiany
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Taki jest plan. Filtr wymienialem jakies 15 tys temu, moze 20. a paliwo lałem bardzo rózne :gwizdanie: tak czy inaczej taki jest plan, w piatek na noc do ogrzewanego garazu i najwyzej wymiana filtra w sb poważnie powinno pomóc bez wymiany filtra, kumpel tak miał kiedyś- kontrolka silnika mu się zapaliła nawet i auto zgasło po kilkuset metrach znowu zgasło dokuał sie do domu (fiat doblo 1.6diesel).. wystarczyło ogrzać furę a profilaktycznie dodatek do paliwa wlał i nic nie wymieniał
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
oj danielom jak chcesz.. ale to co wiesz to to że nie wiesz co jest przyczyną więc jeśli potrzebujesz wymień filtr i w ogóle co uważasz, ale wg mnie lepiej po kolei i po najmniejszych kosztach spróbować.. Wiadomo.. zależy też kiedy ostatnio filtr wymienialeś ... i poważnie myślę żebyś spróbował z garażem i dodatkiem do paliwa - na 99% pomoże i to nie tylko moje zdanie tylko ale i mechaników (oczywiście ASO Ci powie że musisz wymienić filtr )- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
crab to jest siec stacji i dużo moich znajomych tam tankuje (w tym część służbowych fur mojej firmy) w rybniku przy wodzisławskiej- od strony świerklan i jankowic wlot i nigdy nic złego nie słyszałem za to na shellu w wawie moi kumple z roboty zatankowali kiedyś sprintera i przy -15 w styczniu (chyba 2 lata temu) i ropa zamarzła niezły dym był bo na pace mieli prawie milion peelenów Mówie, o Crabie w Pawłowicach. Dolej sobie preparatu STP diesel to przepalisz to a jak nie stać Cię na 20zł to denaturat też może być Jak kasza w filtrze to nic nie pomoze, tylko wymiana. sie okaze. niby tak ... ale najprawdopodobniej pomoże ogrzewany garaż i dodatek do paliwa - np taki jak tomek zaproponował przepalisz to wg mnie- jeśli to faktycznie paliwo zamarzło bo tak na prawdę to teraz mrozy są dużo mniejsze niż np tydzień temu [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 17:14_________________________________________________jak chcesz to gdzieś trochę takiego dodatku mam w firmie- kierowca kupił ostatnio na statoil przy tankowaniu 50ml starcza na 60litrowy bak (jedna butelka 500mlo na 600litrów paliwa) i to jest do -40st C- [ALL B5] Audi S4
kurw i znów myśle o s4b5- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie ostatnich kilka tańkowań jeżdze na VPR i +/- wychodzi 6,17-6,27pln po 30gr rabacie A to chyba na 99+ jeździsz tak? tak jest VPR (VP to 95 i 98 chyba a VPR ma jakos 100) w sumie przy tych cenach jak 98 na innych stacjach po 6podchodzą stwierdziłem że bez sensu i taknowałem ostatnio VPR pare groszy drożej- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokładnie ostatnich kilka tańkowań jeżdze na VPR i +/- wychodzi 6,17-6,27pln po 30gr rabacie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
crab to jest siec stacji i dużo moich znajomych tam tankuje (w tym część służbowych fur mojej firmy) w rybniku przy wodzisławskiej- od strony świerklan i jankowic wlot i nigdy nic złego nie słyszałem za to na shellu w wawie moi kumple z roboty zatankowali kiedyś sprintera i przy -15 w styczniu (chyba 2 lata temu) i ropa zamarzła niezły dym był bo na pace mieli prawie milion peelenów- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
długo jeździsz? kurde możnaby zebrać ekipe co? ew. w wątku białe szaleństwa się zgadać- [ALL B5] Audi S4
noooo ładnie wyszło gratki Gracjan- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to ja tez jednak dzis odpadam- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Jak było postawione, to żeś nie przyjechał więc bez cwaniactwa [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 16:25_________________________________________________Arturoo, zatankowalem na tym crabie tego "taniego" paliwka, przejchalem ze 100km i auto mi sie nie rozpedza wiecej niz 140 na 5, ogolnie nie chce wchodzic dalej niz 3,5 tys, szarpie szkubie na takich obrotach myslalem, ze moze turbo ale pieknie laduje w calym zakresie, przeplywka tez ok. na vagu blad poczatku wtrysku, wiec albo sterujacy poszedl sie jebac ale filtr paliwa. w sb zmieniam, mam nadzieje że ozyje. dokładnie nawet miałem przyjemność pić darmowego "drina" ja na crabie często tankowałem 98 i sobie chwale nigdy nic złego nie zaobserwowałem- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a jednak .....jest ......1 decha 1 próbowałem (słownie: jeden raz próbowałem) na desce i.. masakra strasznie długo by mi zajęło opanowanie tej trudnej sztuki więc stwierdziłem że pozostane przy 2dechach - przynajmniej sie już nie wywalam i zawsze to łatwiej równowagę złapać jak mi się narty rozjeżdzają- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i wiesz że żyjesz jeszcze chyba już sprzedany.... o no ładnie faktycznie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja też bym się wybrał - mi obojętnie czy sobota czy niedziela... grunt to dobra eqipa to co chłopaki? kiedy? niekoniecznie możemy jechać po południu i jakiś wieczorny stok zaliczyć [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 12:58_________________________________________________ dokładnie- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
iiiiiiiijjjjjaaaaa takimu to dobrze [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 09:19_________________________________________________ aaaaaa tam opowiadasz nie ma nic lepszego od 2desek jedziesz w weekend?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
zaniedbany BEX http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-turbo-anglik-dowod-v5c-C22790591.html ale i tak wg mnie okazja a jeśli tylko sprzęgło to od razu możnaby wymienić na wzmocnione hahaha- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Chłopaki [br]Dopisany: 09 Luty 2012, 06:45_________________________________________________ Arturo to ja Ci się w ogóle nie dziwię że się za francuzami rozglądasz- [B6 AVF] Moja czarnula (nowe mody.)
piękna furka i nieźle wyposażona pomyśl może coś nad zderzakami ew. dokładkami bo w połączeniu z polakierowanymi listwami drzwi będzie koks - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81