Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. a pytam bo prawdopodobnie mam do wymiany uszczelkę pod głowicą tak żeby Cie trochę na duchu podtrzymać też się pochwalę nie że tylko wszystko cacy "wody" miałem na dnie w zbiorniczku kontrolka się zapaliła i fura przestała grzać na postoju na razie póki co płyn uzupełniony lekki wyciek na mocowaniu jednego z węży poprawiony i czekam co się z płynem będzie działo
  2. no Artur wiesz jak jest... jak wsadzisz końcówki ultera 90 to zobowiązuje :kox:
  3. jak dla mnie opłaca się tylko jaki wypas i jaki przebieg jak 1.9 to prawdopodnie golas więc trzebaby zerknąć co ma z s-linea no i przebieg.. wiadomo ale cena wg mnie jest super jak za 07 [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 10:05_________________________________________________ Arturo a co tam u Ciebie?
  4. przyczepności i uważej tam jedź ostrożnie (nie mylić z pomału )
  5. dobry no to Pany walimy spamem bo faktycznie parę godzin zostało a 200 tuż tuż
  6. no to plany masz idealne :good: [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:39_________________________________________________ :polew:
  7. Poka poka ale czy będzie pasować do mojego? Ja potrzebuję taki 8D0907557 bez żadnej literki na końcu, tylko 95,96 i początek 97 ale najlepiej 95 i 96 No to niema :gwizdanie: a co, ten od Seby tak? z T na końcu? Nie na ebay.de lookałem Dzięki że patrzysz i pamiętasz o mnie Ja mam 96 rok i ten nr 8D0907557. Jakbyś coś widział to będę wdzięczny Robię co mogę żebyś był szczęśliwy oooooooooooooooo to juz wiem czyje zdjęcie wkleiłeś przed chwilą na rybniku :polew: :polew: :polew:
  8. będę także przy okazji coś pogadamy - będziesz nowym? bo bym sobie ją chętnie oblookał nie odzywalem się bo pisałeś o tym sprzęgle więc nie byłem pewien czy nasze ustalenia zostaly [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:25_________________________________________________ jeśli Cie zrobila to na pewno to był X
  9. Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :polew: :polew: :polew: kurde widzisz szkoda że się nie zgadali przed walentynkami już mogliby byc bliżej a tak, to znając guru będzie na okazję czekać
  10. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ta nie w moim typie... Guru bierzesz?
  11. no i proszę Daniel skakałeś coś? A miałem taki epizod w życiu Tor u Was w RB obok stadionu oblegany był często to pewnie mamy wspólnych znajomych [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:16_________________________________________________ To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Taki żarcik :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :polew: :polew: Musisz poszukać takiej co też jeździła na rowerze i też konkretną glebe zaliczyła Gury a Ty czym się zajmowałeś? pytam żeby Ci też d_upę znaleźć
  12. To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Taki żarcik :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :polew: :polew:
  13. Daniel skakałeś coś? ja pierd_ole ale przechooooj zapowiadało się słabo ale kozak wymiata żadnego triku nic z tego nie zrobię Toś jest cięki bolek podziwiam gościa bo wiem jak mi kiedyś kiera pękła jak ze schodow na predkości skakałem otarłem się o przechodnia obuliłem go i zapikowałem w krzaki w centrum pszowa :polew: :polew: i wracalem du dom tylko z jedną połową kierownicy drugą trzymałem w lufcie bo wisiała na linkach a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło 7szwów na gębie i 2zęby ubite
  14. ja pierd_ole ale przechooooj zapowiadało się słabo ale kozak wymiata żadnego triku nic z tego nie zrobię
  15. no to Ci się wcale nie dziwię u nas za to w miarę ok poza tym... że niedaleko mojego domu dziś rano dachował matiz jakaś dziewczyna ok.25lat podobno na zakręcie wypadła ale nic sie nie stało... chyba
  16. :good:
  17. po ciężkim dniu audyt jak audyt na szczeście wszystko ok ale lekki stres był [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 19:19_________________________________________________ Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie: Drogowcy Taaa ciekawe kaj teraz som, chyba się śniegu wystraszyli [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:20_________________________________________________ Jaką ciężarówkę :?: Kasię tam chcesz przodem wysłać oj niedobry Ty niedobry a ja tu kombinuje co za ciężarówkę :polew: :polew:
  18. Kuna to nie przez tabletki :gwizdanie: dziś kilkanaście osób wokół mnie się na to skarżyło podobno przez biorytm szmery bajery albo... ten smog i pył zawieszony co o nim wszędzie gadają
  19. Ja mówiłem że chce sprzedać B7 to mi pasek się posypał a ja mojego nigdy nie sprzedam i powtarzajcie mu to przy każdej możliwej okazji :polew: :polew: :polew:
  20. ja się tym gościom wcale nie dziwię sam bym go z buta lał chociaż potem jak widziałem jego twarz to mi się go żal zrobiło
  21. ale ciu_la [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 14:45_________________________________________________ :polew: :polew:
  22. Laki wczoraj ok 20 w wodzislawiu na pks.. pogadane pohandlowane
  23. A co w straży robisz :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.