Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ty będziesz dzisiaj?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
a pytam bo prawdopodobnie mam do wymiany uszczelkę pod głowicą tak żeby Cie trochę na duchu podtrzymać też się pochwalę nie że tylko wszystko cacy "wody" miałem na dnie w zbiorniczku kontrolka się zapaliła i fura przestała grzać na postoju na razie póki co płyn uzupełniony lekki wyciek na mocowaniu jednego z węży poprawiony i czekam co się z płynem będzie działo
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Artur wiesz jak jest... jak wsadzisz końcówki ultera 90 to zobowiązuje :kox:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak dla mnie opłaca się tylko jaki wypas i jaki przebieg jak 1.9 to prawdopodnie golas więc trzebaby zerknąć co ma z s-linea no i przebieg.. wiadomo ale cena wg mnie jest super jak za 07 [br]Dopisany: 16 Luty 2012, 10:05_________________________________________________ Arturo a co tam u Ciebie?
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przyczepności i uważej tam jedź ostrożnie (nie mylić z pomału )
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ideał D_upa avanta b7 z końcówkami 90 ultera jest mega
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry no to Pany walimy spamem bo faktycznie parę godzin zostało a 200 tuż tuż
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to plany masz idealne :good: [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 21:39_________________________________________________ :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Poka poka ale czy będzie pasować do mojego? Ja potrzebuję taki 8D0907557 bez żadnej literki na końcu, tylko 95,96 i początek 97 ale najlepiej 95 i 96 No to niema :gwizdanie: a co, ten od Seby tak? z T na końcu? Nie na ebay.de lookałem Dzięki że patrzysz i pamiętasz o mnie Ja mam 96 rok i ten nr 8D0907557. Jakbyś coś widział to będę wdzięczny Robię co mogę żebyś był szczęśliwy oooooooooooooooo to juz wiem czyje zdjęcie wkleiłeś przed chwilą na rybniku :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
będę także przy okazji coś pogadamy - będziesz nowym? bo bym sobie ją chętnie oblookał nie odzywalem się bo pisałeś o tym sprzęgle więc nie byłem pewien czy nasze ustalenia zostaly [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:25_________________________________________________ jeśli Cie zrobila to na pewno to był X
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Guru już mi pisał na PW o nr. tel. czy mam :polew: :polew: :polew: kurde widzisz szkoda że się nie zgadali przed walentynkami już mogliby byc bliżej a tak, to znając guru będzie na okazję czekać
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: ta nie w moim typie... Guru bierzesz?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no i proszę Daniel skakałeś coś? A miałem taki epizod w życiu Tor u Was w RB obok stadionu oblegany był często to pewnie mamy wspólnych znajomych [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 20:16_________________________________________________ To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Taki żarcik :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :polew: :polew: Musisz poszukać takiej co też jeździła na rowerze i też konkretną glebe zaliczyła Gury a Ty czym się zajmowałeś? pytam żeby Ci też d_upę znaleźć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
To teraz właśnie wyglądasz jak wyglądasz :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: Taki żarcik :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: no i widzisz.. do teraz porządnej d_upy se nie umiem znaleźć :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Daniel skakałeś coś? ja pierd_ole ale przechooooj zapowiadało się słabo ale kozak wymiata żadnego triku nic z tego nie zrobię Toś jest cięki bolek podziwiam gościa bo wiem jak mi kiedyś kiera pękła jak ze schodow na predkości skakałem otarłem się o przechodnia obuliłem go i zapikowałem w krzaki w centrum pszowa :polew: :polew: i wracalem du dom tylko z jedną połową kierownicy drugą trzymałem w lufcie bo wisiała na linkach a najgroźniejszy umfal miałem w podstawówce jak mi przy ok. 40-50km/h dynamo do kółka wlazło 7szwów na gębie i 2zęby ubite
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja pierd_ole ale przechooooj zapowiadało się słabo ale kozak wymiata żadnego triku nic z tego nie zrobię
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to Ci się wcale nie dziwię u nas za to w miarę ok poza tym... że niedaleko mojego domu dziś rano dachował matiz jakaś dziewczyna ok.25lat podobno na zakręcie wypadła ale nic sie nie stało... chyba
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:good:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
po ciężkim dniu audyt jak audyt na szczeście wszystko ok ale lekki stres był [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 19:19_________________________________________________ Ciekawe kto odkopie drogę do tego grila :?: :gwizdanie: Drogowcy Taaa ciekawe kaj teraz som, chyba się śniegu wystraszyli [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:20_________________________________________________ Jaką ciężarówkę :?: Kasię tam chcesz przodem wysłać oj niedobry Ty niedobry a ja tu kombinuje co za ciężarówkę :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Kuna to nie przez tabletki :gwizdanie: dziś kilkanaście osób wokół mnie się na to skarżyło podobno przez biorytm szmery bajery albo... ten smog i pył zawieszony co o nim wszędzie gadają
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Ja mówiłem że chce sprzedać B7 to mi pasek się posypał a ja mojego nigdy nie sprzedam i powtarzajcie mu to przy każdej możliwej okazji :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ja się tym gościom wcale nie dziwię sam bym go z buta lał chociaż potem jak widziałem jego twarz to mi się go żal zrobiło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale ciu_la [br]Dopisany: 14 Luty 2012, 14:45_________________________________________________ :polew: :polew:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Laki wczoraj ok 20 w wodzislawiu na pks.. pogadane pohandlowane
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
A co w straży robisz :polew: :polew: :polew: