Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

seves

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez seves

  1. terytorium wroga - świetny film widziałem w tym tygodniu będę musiał też kiedyś do Was podjechać z dyskiem
  2. na 30
  3. slyszalem nie ma sprawy
  4. nie Arek tam nie sprawdzailismy eurobank db kredytbank pekao i bgz - i niby ze to najlepsze opcje byly.. ja nie chce miec wplaty wlasnej.. kredyt na 100% bo co mam lub moglbym miec to wole na cos innego przeznaczyc a potem ew. szybciej splacic jak sie uda
  5. czekam na kredyt mom nadz że już w koncu w przyszlym tyg dostane decyzję... w innym banku mam przyznany ale w zeszlym tyg sprobowalismy jeszcze lepsza korzystniejsza opcje w bgz noi trza czekac... tak kumpel z roboty wiesz... kumpel jak kumpel... jakies 60lat ma 65000 nówka 2011 po upuście 5000 .. za***iście sie prezentuje.... świetna fura ale wykonanie już stołki... takie wiesz ale kto co lubi
  6. merc granatowy classic wyposazenie dobre ale nie pelne.. czujnik deszczu jest i pierdy jakies brat sie go chce pozbyc i kupic cos lepszego ale on kasy nie ma wiec na rodzicow liczy zajs mama strasznie lubi A takze nie wiem co z tego wyjdzie
  7. myślałem że tylko mnie nie lubi ale może być w robocie.. wczoraj do ok. 18 czy 19 pracował
  8. Robert sprawa nieaktualna.. rozebrał i połączył kabelki bez wtyczki
  9. no Hammer ja też nie pomyślałem
  10. kurde dzięki wielkie
  11. no jak nie... dojechał spot przeniósł się potem do maca w wodzichu gdzie siedzieliśmy do 24
  12. jak to ta 6 o której myśle tzn tak +/- po 2002 to w środku super.. nowoczesna wygląda jak nowe japońce po prostu Paplok no ja Ci nie podpowiem więcej odnośnie szkody- im więcej "zepsujesz" tym mniej kasy da tamta firma która będzie auto ze zdjęć licytować a więcej na konto dostaniesz... tylko potem sam będziesz musiał to albo naprawić albo taniej o tyle też sprzedać a w ogóle to nie sugeruj się całkowitą wyliczoną przez ASO bo oni mają ceny z kosmosu a ubezpieczyciel może policzyć inaczej.. hmm no właśnie czy może? zbieram się Pany ---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ---------- kurde Robercik sorry jutro Ci podom napisza do tego kolesia żeby przeczytoł i mi go podoł
  13. no tak miałem tylko chwilę słabości ale już mi przeszło
  14. tak jest nie no biera na tak długo żeby se rezerwa na życie zostawić
  15. jak najwięcej drobnych tanich uszkodzeń które będziesz w stanie sam szybko naprawić jeżeli dostaniesz całkowitą to oni wypłacą Ci na konto różnicę pomiędzy tym co było przed szkodą (wycenią auto ile było warte wg swoich tabel i pewnie max zaniżą ) a ceną jaką będzie w stanie dać ktoś=firma która wygra aukcję na której firma ubezpieczeniowa wystawi Twoje autko.. i tak po kolei - dostaniesz pismo w którym firma wygrywająca aukcję poda za ile chce kupić od Ciebie autko- po uszkodzeniach które podałeś będzie to pewnie ok.5000pln Ty będziesz mógł sprzedać im autko (dodatkowo dostaniesz kasę na konto od TU i przypuśćmy że wyliczą wartość przed szkodą 15000- 5000które zaoferuje firma - na konto dostaniesz 10000pln) albo wystawić na allegro za np 10000.. jeśli sprzedasz za 10 to zarobisz na tym 5000 bo kasa którą dostajesz na konto zostaje i z tego się już z nikim nie rozliczasz mam nadzieję że wszysktko jest jasne
  16. hahaha genau jo 2razy mynij niz one kosztuje biera na... 30lot
  17. no fele przepiekne i jeszcze z takim et fura w ogóle koks przepiękna że masakra ale druga sprawa to moc.. niestety nie trzymają serii i to w nowych autach taka przepaść pomiędzy serią a hamownią może to przez skrzynie automat zawsze ma straty
  18. no właśnie próbuję i chyba się nie da
  19. tak będę własnie sie z lakim ugaduję ale mi chodzi jak ktoś kogoś cytuje a ja chcę ich zacytować... to mi tylko w cytat wskakuje ta ostatnia odpowiedź
  20. a kurw teraz to tak te wiadomości przychodzą że w ogole tego nie widać sie yno cyferka na wiyrchu zapalo a czy jo tam zaglądom
  21. może rodzaj aparatu? ---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:22 ---------- http://www.rs6.com/showthread.php/23387-audi-rs5-370ps-370nm-...-woooooowwwwwww
  22. ---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:18 ---------- a da rade zacytowac kilka wypowiedzi po kolei razem jak rozmowa wyglada?
  23. dobry a łudziłem się że Hammer zmieni się razem z nowym forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.