Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
terytorium wroga - świetny film widziałem w tym tygodniu będę musiał też kiedyś do Was podjechać z dyskiem
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
na 30
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
slyszalem nie ma sprawy
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie Arek tam nie sprawdzailismy eurobank db kredytbank pekao i bgz - i niby ze to najlepsze opcje byly.. ja nie chce miec wplaty wlasnej.. kredyt na 100% bo co mam lub moglbym miec to wole na cos innego przeznaczyc a potem ew. szybciej splacic jak sie uda
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
czekam na kredyt mom nadz że już w koncu w przyszlym tyg dostane decyzję... w innym banku mam przyznany ale w zeszlym tyg sprobowalismy jeszcze lepsza korzystniejsza opcje w bgz noi trza czekac... tak kumpel z roboty wiesz... kumpel jak kumpel... jakies 60lat ma 65000 nówka 2011 po upuście 5000 .. za***iście sie prezentuje.... świetna fura ale wykonanie już stołki... takie wiesz ale kto co lubi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
merc granatowy classic wyposazenie dobre ale nie pelne.. czujnik deszczu jest i pierdy jakies brat sie go chce pozbyc i kupic cos lepszego ale on kasy nie ma wiec na rodzicow liczy zajs mama strasznie lubi A takze nie wiem co z tego wyjdzie
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
myślałem że tylko mnie nie lubi ale może być w robocie.. wczoraj do ok. 18 czy 19 pracował
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert sprawa nieaktualna.. rozebrał i połączył kabelki bez wtyczki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no Hammer ja też nie pomyślałem
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
kurde dzięki wielkie
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no jak nie... dojechał spot przeniósł się potem do maca w wodzichu gdzie siedzieliśmy do 24
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak to ta 6 o której myśle tzn tak +/- po 2002 to w środku super.. nowoczesna wygląda jak nowe japońce po prostu Paplok no ja Ci nie podpowiem więcej odnośnie szkody- im więcej "zepsujesz" tym mniej kasy da tamta firma która będzie auto ze zdjęć licytować a więcej na konto dostaniesz... tylko potem sam będziesz musiał to albo naprawić albo taniej o tyle też sprzedać a w ogóle to nie sugeruj się całkowitą wyliczoną przez ASO bo oni mają ceny z kosmosu a ubezpieczyciel może policzyć inaczej.. hmm no właśnie czy może? zbieram się Pany ---------- Post added at 00:32 ---------- Previous post was at 00:31 ---------- kurde Robercik sorry jutro Ci podom napisza do tego kolesia żeby przeczytoł i mi go podoł
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no tak miałem tylko chwilę słabości ale już mi przeszło
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak jest nie no biera na tak długo żeby se rezerwa na życie zostawić
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jak najwięcej drobnych tanich uszkodzeń które będziesz w stanie sam szybko naprawić jeżeli dostaniesz całkowitą to oni wypłacą Ci na konto różnicę pomiędzy tym co było przed szkodą (wycenią auto ile było warte wg swoich tabel i pewnie max zaniżą ) a ceną jaką będzie w stanie dać ktoś=firma która wygra aukcję na której firma ubezpieczeniowa wystawi Twoje autko.. i tak po kolei - dostaniesz pismo w którym firma wygrywająca aukcję poda za ile chce kupić od Ciebie autko- po uszkodzeniach które podałeś będzie to pewnie ok.5000pln Ty będziesz mógł sprzedać im autko (dodatkowo dostaniesz kasę na konto od TU i przypuśćmy że wyliczą wartość przed szkodą 15000- 5000które zaoferuje firma - na konto dostaniesz 10000pln) albo wystawić na allegro za np 10000.. jeśli sprzedasz za 10 to zarobisz na tym 5000 bo kasa którą dostajesz na konto zostaje i z tego się już z nikim nie rozliczasz mam nadzieję że wszysktko jest jasne
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hahaha genau jo 2razy mynij niz one kosztuje biera na... 30lot
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no fele przepiekne i jeszcze z takim et fura w ogóle koks przepiękna że masakra ale druga sprawa to moc.. niestety nie trzymają serii i to w nowych autach taka przepaść pomiędzy serią a hamownią może to przez skrzynie automat zawsze ma straty
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no właśnie próbuję i chyba się nie da
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
tak będę własnie sie z lakim ugaduję ale mi chodzi jak ktoś kogoś cytuje a ja chcę ich zacytować... to mi tylko w cytat wskakuje ta ostatnia odpowiedź
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a kurw teraz to tak te wiadomości przychodzą że w ogole tego nie widać sie yno cyferka na wiyrchu zapalo a czy jo tam zaglądom
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
może rodzaj aparatu? ---------- Post added at 17:27 ---------- Previous post was at 17:22 ---------- http://www.rs6.com/showthread.php/23387-audi-rs5-370ps-370nm-...-woooooowwwwwww
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:18 ---------- a da rade zacytowac kilka wypowiedzi po kolei razem jak rozmowa wyglada?- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry a łudziłem się że Hammer zmieni się razem z nowym forum - SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81