Treść opublikowana przez seves
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
a jak... nie ma to jak zgrana eqipa :thumbup1:
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
Dzięki za wyczerpującą odpowiedź co do zderzaków masz absolutną rację.. tył s4 rządzi a przód to kwestia gustu - mi się podoba ale faktycznie jest malo agresywny skrzynia 6 miałem wrażenie że b.mała różnica w spalaniu i hałasie ale skoro mówisz że masz dużo ciszej to na pewno tak jest sprawdziłem stare fotki i w avj przy 230 na 5biegu było 6100obr. a w bex przy 230 na 6 mam 5900 (225 na 5 6600) ale fakt że 6biegowa ma podobno dużo lepsze sprzegło a tym samym lepiej zniesie modyfikacje też sie wybieram na hamownię i nie umiem dojechać nad katem myślę ale właśnie żeby nie mieć czeka to pewnie zrobie to kiedyś kiedyś kiedys przy programie a sam program mało mi da więc pewnie jeśli się za to zabiorę to razem z turbawką a to juz wydatek i tak to sobie odkładam i odkładam kurde tak patrzę i świetnie Ci sie ta furka prezentuje a jak będzie prezentować.. już widzę ten zderzak tył z eSy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
dziś ok.15:00 wypasione srebrne a4 avant pod magro w Rybniku tablice SWD a w kolejce do kasy Pretor pogadane furki oblookane ---------- Post added at 19:46 ---------- Previous post was at 19:43 ---------- a ok. 18 Laki u mnie na placu co drugi dzień mie odwiedzo
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
fotele kosa widziałem... siedziałem... macałem.. majstrowałem przed chwilą coraz lepiej coraz lepiej :kox::kox:
-
[B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
Andrzej Ty nic tajemnicy nie umiesz dotrzymać heble kompletne 288 na tył kupione dzieki dzieki Andrzejku :notworthy: od tygodnia czekają na malowanie zacisków i montaż (teraz są czarne ale przednie były malowane na złoto więc chcę żeby były takie same) Przy okazji może ktoś wie bo słyszałem że moje osłony z hebli 255 po małym dogięciu bedą pasowały pod 288? da się to zrobić delikatnym małym rezankiem czy darować to sobie i szukać osłon? ostatnio wpadły w końcu hidy 5000 ledy SMD w postoje i osram jakiś blue na długie i najciekawsze w tym wszystkim że HIDy po rozgrzaniu świecą najbardziej na zółto z tego zestawu i nie pasują do reszty a to przez nie zmieniałem postoje i długie kupiłem już dodatkowe żarniki 6000 i mam nadz że ładnie się to wszystko zgra oczywiście fotki zrobię i porównanie ładne postaram się zrobić idę pogrzebać trochę w module komfortu
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry grzejesz sie już? :naughty: zwarty gotowy czekam potem na wrażenia może być pw albo sms
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
Już oblywo fotele :thumbup1::thumbup1:
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
ja też poproszę kontakt do magika zapomniałeś o mnie?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
fajna tylna kanapa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry grzejesz sie już?
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
dawaj dawaj dawaj co tam z nowości
-
[B6 BEX] 1.8Tq by Andr3i RS4 inside 226PS 327 Nm
Andrei ile chcesz za furkę i jaki teraz przebieg?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Od biedy możesz ze mną wracać ---------- Post added at 09:49 ---------- Previous post was at 09:49 ---------- dzienki Hammer a Ty swoją pytałeś czy nie będzie miała nic przeciwko?
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
koks fura fotele pokaż pokaż
-
[B6 AMB] Audi A4 Avant 1.8 T quattro, 2002 U.S. NA SPRZEDAŻ
no dopiero teraz taki ciekawy wątek znalazłem fajne auto... zaebiste mody i konkretne plany ja bym osobiście dokładki w kolor malował tym bardzie do zderzaka s4 - ślicznie będzie ten dół czxarny wyglądał - a listwy drzwiowe s4 zobaczysz czy lepiej z lakierem czy bez ja bym malnął all;) skrzynię zmieniałeś tylko dlatego że chciałeś ciszej czy coś się działo z poprzednią bo ja tam dużej różnicy nie widzę/nie słyszę w avj miałem 5biegową i max ok.245 teraz w bex 255 i różnica +/- ok.500obr a tego raczej nie da się usłyszeć powiedz mi jaki program masz teraz? bo pisałeś coś o zmianie ale nie doczytałem efektów? no i jak kata i gdzie wywaliłeś? dużo z tym roboty? błędy w kompie check engine itp? sam chcę się za to wziąść ale to nie podobno wstawienie kat rurki bo dochodzi zmiana programu/wyłączenie sondy ? i jeszcze jedno pytanko... zauważyłes jakieś różnice w elektronice i częściach mechanicznych pomiędzy USA a europejską wersją? ktoś kiedyś zderzaki zmieniał chyba Thom i nawet belki były inne.. a kolega szuka właśnie b6 i zastanawia się nad różnymi opcjami
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiek nigdy nie wiem co w takim momencie napisać.. No tak ale mi chodziło o tą czerwoną czy się zastanawiasz i czy dowiadywałeś się o różnicach.. jak to wygląda (elektronika, części mechaniczne i różnice między europą a USA)
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Pany
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry Grzesiek i już zniknęło to "V" które Cie denerwowało i jest śliczne nowe logo
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
3majta się ja też sie zbieram
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no ma to minusy jak gadaliśmy wiadomo.. pogadaj z jak największą liczbą chłopaków bo ja mogę być stronniczy a co z tą z USA? jak w ogole z grubsza fury z USA?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i ja się zbieram pomału Arturoo jak tak poszukiwania furki?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no właśnie miałem pytac kiedy wracacie bo w ubiegłym roku też zostawaliście dłużej chyba.. ok to się jeszcze zorientuję jak tam powrót ogarnąć dzięki jeszcze roz i pozdrów Marzenę
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no jo też był kiedyś porządny, ale to z czasem mijo
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert kurde dzięki bardzo :notworthy::notworthy: bo na tym kole to loteria jak wiater będzie wioł nie no serio dzięki za propozycja i chętnie jak Marzena ni mo nic przeciwko to się zabiera
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Robert no właśnie nie wiem... jada som więc bez sensu fura gonić chyba że nikt mnie nie będzie chcioł zabrać to pojada rychtych na kole a czamu pytosz?