Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: ---------- Post added at 22:16 ---------- Previous post was at 22:07 ---------- Ci z BB mają w Ochabach klacze ---------- Post added at 20:38 ---------- Previous post was at 20:19 ---------- no to tez od Ciebie zalezy wiela bedzie masowac poszło zapytanie o zgoda na udostepnienie numera :naughty::naughty: i se okazało że to moja sąsiadka 2pietra wyżej:naughty: no dyć zech Ci godoł że tam kajs mieszko yno mo synka nie szalej za fest
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
No widzę że nie jesteś w temacie http://www.v10.pl/archiwum/serwis_informacyjny/motocykle/aktualnosci/honda/nowa_honda_vfr_1000_1.jpg http://www.motocykle.v10.pl/galeria/modelka,custom,czoper,15,galeria,2544,1,jpg.html nie no Wiesiek powiem szczerze delikatnie robię krok w tył ta to nawet ładna jest i świetne malowanie fajnie pasowałaby Ci :naughty::naughty::naughty: ---------- Post added at 22:01 ---------- Previous post was at 21:13 ---------- no te vfr'ki nieźle wymiatają http://www.forum.v10.pl/honda,vfr,idealny,motocykl,dla,policji,t7216.html
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Impuls z kontrolera airbag B6? Przecież masz zdjęcia z audizine. są 2ładunki.. z tego co wyczytałem na każdy impuls idzie osobno bo są 4 kabelki? na każdy po 2kable.. zapytałem czy jest różnica jeśli pośle się tylko na 1ładunek czy jeśli zmostkuję się oba ładunki czytałeś ten wątek?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu tytuł to mi brzmi świetnie ale jednak już trochę od tego czasu minęło ja no wiem coś o tym miałem odkładać na meble i moto a dalej w a4 kładę kasę :wallbash::wallbash: ---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ---------- Arek 3mam za szybką i dobrą sprzedaż
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry reproduktorze
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
no to tez od Ciebie zalezy wiela bedzie masowac poszło zapytanie o zgoda na udostepnienie numera
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj ok. 21:30 w niedobczycach Hammer... dogonione choć nie było to łatwe i pogadane ze 3 czy 4 zmiany świateł
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu zmieniasz? vfr nie znam niestety za to ew w podobnej kasie mogę Ci polecić vtr - kumpel kiedys sprowadził na handel i jeździłem na nim.. świetnie z małych obrotów sie zbierał pamiętam i pewnie fajnie sie prowadził a waży to już dość sporo ogólnie malowanie wiadomo.. rzecz gustu.. mi się inne kolory podobają, ale to nie o estetykę chodzi a przede wszystkim o bezpieczeństwo i bezawaryjność przecież http://allegro.pl/listing.php/search?string=vtr&category=8662 http://allegro.pl/listing.php/search?string=vtr&category=8661
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ale wymiatają :polew::polew::polew::polew: nieźle fury skonstruwane za***isty skręt .. ciekawe co to za tworzywo na tylne kółka użyli najzajebistszy jest ten korkociąg płaski ---------- Post added at 19:12 ---------- Previous post was at 19:07 ---------- Marek no to nieźle musisz czuwać na wszystkich wątkach ---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:12 ---------- Mervin koleżanka może jutro koło 14 lub 15 przyjść Cie wymasować jak chcesz wiem wiem wolisz na wieczór ale jej nie pasuje niestety to jak ?
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Arek masz już coś?
-
Czy poduszka kierownicy z B7 zamontowana do B6 wystrzeli prawidłowo w przypadku kolizji?
Andy przeczytałem cały wątek i wiem co było pisane było że w odstępach 5-40us bodajże.. ale ja o czym innym pisałem - co jeśli impuls pójdzie jednocześnie na oba ładunki a nie w odstępach... ale nie ważne.. okaże się niebawem Bart daj mi na pw nr też przeleję fakt dobrze Fly napisał za fatyge
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer zapomniałem Ci powiedzieć.. był zech wczora w SMI te moje fele zawieźć majstrowi... mom dzwonić w sobota
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
to dla niej trenuję tyle lat ale jak mi szlo to nigdy na wyścig nie przyjechała
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
noooo nareszcie iiiihhhhaaaa
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry Kuna i jak ta a4 z frankfurtu? cena miazga nic tylko brac tylko czy nie zbyt atrakcyjna
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ale rozpie_rdol jak ja byłem to juz chyba mieli stare opony hahahaha bo tak nie szaleli tylko jeździli z kulturą ---------- Post added at 17:25 ---------- Previous post was at 17:20 ---------- toś to elegancko podsumował :buahaha::buahaha:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no kurde pało jechołzech na kole dyć wiysz a wyglądało nawet widowiskowo nie było niestety wyscigów tylko takie pojedyncze przejazdy.. każdy sobie samemu jeździł :rolleeyes: ale i tak fajnie gumą śmierdziało królowały oczywiście beemki i to nie które nieźle porezane głównie E30 , kilka E36, i jeden nissan chyba 200sx w sumie jakieś ok. 15furek także nawet nieźle
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
http://www.ebay.co.uk/sch/Audi-/9835/i.html?Manufacturer=Audi&Model=A4&LH_Price=..7%2C000%40c&LH_PrefLoc=0&Transmission=Manual&Model%2520Year=2009%7C2008%7C2007%7C2006%7C2005%7C2004%7C2003%7C2002%7C2001&Car%2520Type=Estates%7CFour%2520Wheel%2520Drives&_pppn=v3&rt=nc&Fuel%2520Type=Petrol&_catref=1&_dmpt=Automobiles_UK&_fln=1&_mPrRngCbx=1&_sc=1&_sop=2&_ssov=1&_trksid=p3286.c0.m1539 tu powypisuj co chcesz i masa autek jest do kupienia ---------- Post added at 12:44 ---------- Previous post was at 12:43 ---------- niebieski jednak wyglada jakby mial robione cos z przodu... (brak ori naklejki na pasie przednim i zderza zmieniony... byc moze zmieniony nie przez przypadek.. ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:44 ---------- leca no guregoru sam sie zanstanawiam jak to bedzie wygladac hahahahahha ---------- Post added at 12:45 ---------- Previous post was at 12:45 ---------- sedanow full s-line jest duzo do kupienia ale ok. 10tys drozsze niz zwykle 1.8T
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
bex'y http://www.ebay.co.uk/itm/Audi-A4-Quattro-Sport-1-8T-190-2003-Stunning-Condition-/320860375667?pt=Automobiles_UK&hash=item4ab4c4ca73 http://www.ebay.co.uk/itm/2003-AUDI-A4-T-190-SPORT-QUATTRO-SILVER-/170794835544?pt=Automobiles_UK&hash=item27c42a5e58 ---------- Post added at 12:41 ---------- Previous post was at 12:40 ---------- no to Wiesiek ten niebieski jest śliczny... zderzak przedni rzecz gusty.. ale malo fotek wnętrza
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chwila no cos tam jest.. takiej jak ja niestety bo Arturo tylko avant i Q szuka musiałbys inne wymagania powybierac ale to ogarniesz zaraz wciepne linka do 1.8T avant Q i lece bo Laki bedzie czekac
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
lece na wodzisłam na pks dzis podobno jakiś ala drift maja miec ala bo nie sadze zeby to cos wielkiego bylo hahahaha
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dobry
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry lancer dojebany nie pokazujcie mi takich filmikow bo sie musze ustatkowac a coraz bardziej mysle nad sciagnieciem 1.8TQ z anglii :rolleeyes: bo póki co 300ps by mi stykło kuna to szerokiej tam mervin nie szalej z tym setupem letnim.. wczoraj prawda ładnie słoneczko grzało ale wieczorem jak wracałem -1,5stC a w nocy na pewno było mniej wczoraj myłem felgi furki i moto i też mnie kusiło żeby coś pomału założyć ale z miesiąc jeszcze poczekam
- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81