Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
jakieś 3czy 4dni ogólnie z ori lakierem podobno jest z tym trochę kłopotu, potem jak już raz jest spolerowana to idzie gładko a Ty masz 2 komplety kół? bo jak coś takiego to tylko zimą znaczy na wczesną wiosnę
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
i kto to mówi :polew: :polew: :polew: Nie ten wzór, nie ten typ A4 a to b5 jakimś lepszym typem a4 jest od b7 nie no żartuje po prostu co kto chce to ma ale jakieś nieoklepane po prostu zawsze się rzucają w oczy oryginalność ma też to do siebie że jednemu się spodoba innemu nie :gwizdanie:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mi to własnie robił ten Koleś u którego się nie powolaliście z Hammerem na mnie no jakiś jego pracownik ale po zimie miałem je do poprawki to je sobie sam spolerowałem tylko już nie wyszło tak pięknie jak odbierałem od niego polerują też na trasie wodzisław-jastrzębie w wodzisławiu (jak dojeżdzasz do wodzicha to po prawej przed światłami za którymi jest z górki i amadeus ) ale są drodzy bo jak mi ceną zapodali to był kosmos ale nie pamiętam już Podobno są 2szkoły (rozmawiałem z 2kumplami - szpecami i tak mi to opisali): 1- tak jak pisałeś polerować+klar 2- polerować i zostawić (tą polecił mi szpec) obie mają minusy - 1- pod delikatne dziurki dostaje się woda i robią się kalafiory - potem żeby coś z tym zrobić trzeba ściągać klar i od nowa wszystko =nieopłacalne 2- mniej odporne - myć tylko płynem do mycia naczyń itp -myjnie automatycznie środki czyszczące itp powodują że polerka jest z czasem coraz słabsza, do tego tak jak u mnie po zimie- schowałem jeszcze mokre felgi do piwnicy i na wiosnę były takie mikro wżery na nich jakby pleśń przezroczysta której nie można było umyć i trzabyło polerować generalnie podobno 2opcja lepsza- ja posłuchałem - bo tak czy tak podobno będą do poprawki a przy 2opcji łatwiej i bezproblemowo się to robi oczywiście może jest jeszcze coś o czym nie wiem [br]Dopisany: 06 Grudzień 2011, 20:18_________________________________________________ i kto to mówi :polew: :polew: :polew:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no wlasnie zastanawiam sietera na jaki kolor na mysli mam bialy tera Ty mi piaskowy zarzuciles...hmm... i bym mysial cos jeszcze walnac w takim samym kolorze co te fele, aby nie bylo za "nudno" :?: polerka i klarem ,ja z moimi to samo na wiosnę zrobię dobry wzór 18' duże pole do popisu miałem kiedyś takie 17 polerowane w mojej pierwszej audicy wieczorem i nocą jest koks ale mi się potem znudziły i rs4 kupiłem - te które teraz Krolu sprzedaje
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
noooooooo doooooobraaaaa juuuuuuuuuuuuż jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaddddddddddddddddddaaaaaaaaaaaaaaaaaaa- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dobry wypas yno nie godej ze Mikołaj chcioł kasa od Ciebie? 2stówy wziął? To chyba był jakiś nieoryginalny- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
ciekawe kiedy bydą na allegro, jako bezwypadkowe no pewnie to naszym majstrom nie długo potrwo przy okazji okaże się że większość z nich ma po 5tys km przebiegu :gwizdanie:- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
:slina: a jednak- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
karambol wypasionych furek w japonii http://deser.pl/deser/51,111857,10760788.html?i=0&bo=1- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Widze dziś tylko Pretora stać żeby jakieś zdanie spłodzić- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
te nie przeginaj ,ja po prostu dużo pracuję i mało sypiam :polew: :polew: :polew: bo Ty masz 3 tryby.. praca sen i a4 z czego pracy jest zawsze tyle samo a to drugie chętnie zamieniasz na trzecie Twoja coś o tym wspominała :polew: :polew:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
całkiem możliwe oni tam inne normy mają- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
5-6razy w roku olej zmieniać to nie dla mnie :gwizdanie: jakbyś robił 10k/rok to nie byłoby problemu :gwizdanie: Hammer bo Ty za dużo po prostu jeździsz albo masz za mało aut :gwizdanie: możesz dokupić sobie za 3-4furki i problem z głowy.. w każdym wymienisz olej raz w roku- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
z wieczora Karową dziś na tvp sport pokazywali... masakra do ostatnich sekund nie było wiadomo kto wygra poza tym zajebiśccie widowiskowe pewnie będą teraz powtórki na tvp sport pokazywać [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 21:12_________________________________________________ kumple z roboty byli pare razy w chinach i to poważnie nie jest nic niezwykłego... opowiadali jak widzieli jak osobówki tam wożą (konkretnie audi widzieli ale nie wiedzieli jaki model ale sedany :gwizdanie: czyli chyba a4 a6 albo a8 ) to nie wzdłuż tylko w poprzek na lorze i twierdzili że z 30aut jeden tir wiózł- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak było najlepiej zrobić Tak, każdy mądry po fakcie :gwizdanie: no ja przyznaje.. teraz jestem madry a wtedy nie byłem nawet w temacie [br]Dopisany: 04 Grudzień 2011, 13:24_________________________________________________leca na tryning- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tymczasem zbiyrom się- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
tak było najlepiej zrobić :good: :good: no kurde Wiesiek zadzwonił że posłoł mi linka i że dośle te fotki i ciuuu som czekom i czekom- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie ogarnęli tego no ja sie ani nie chciałem pytać żeby lwa nie drażnić ale to już jest masakra ;( jak chcesz to Cie umówię jakoś z moim kumplem tylko wiesz jak jest im więcej kopało tym większy bajzel kiedyś mu mondeo 2.0diesel z silnikiem w teilach przywieźli i fakt zrobił tylko z miesiąc to trwało i się okazało że to co mu przywieźli to nie było z jednego silnika tylko z różnych i niekompatybilnych nie no coś Ty Krzysiek jo już je taaaki stary a poważnie to passat b5FL był wymarzonym autkiem (kupiłem w grudniu 2006 :gwizdanie: ) i mysłołżech że pojeżdza nim z 5lot ale dojeździł yno do kwietnia 2008 ;( no a potem poszło lawinowo tym bardziej że był avant b7 którym tak w sumie to tylko do roboty jeździłem :gwizdanie:- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:polew: :polew: :polew: dołączam się i ja- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
chciałbym wymalować na ścianie w pokoju mojej małej jakieś postacie z kreskówek nie no zajeiscie- [B6 BEX] Czarna strzała S-Line by seves SERIA 198,5HP 258,6Nm :)
myslałem nad tym ale nie maja tak dużego arkusza to by było coś baaardzo oryginalnego exclusive individual by Laki Folia dla lakiego :decayed: http://allegro.pl/papier-srebrny-ozdobny-5-wzorow-constellation-jade-i1952341061.html a montaż "na ślinę" ?- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: co chesz zrobić? Mój kumpel wiem że robił bak w motorze - jest z zamysłowa i Wiesiek może go zna :gwizdanie: tylko nie widziałem.. nie wiem na ile profi robota.. więc jeśli chcesz mogę popytać i się szczegółów dowiedzieć- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
mój kumpel mechanik ma ten sam sprzęt "ale nie polecam go" bo póki co ma taki zapierdziel że szok ja jestem na za tydzień umowiony na olej czyszczenie smoka i inne pierdy oczywiście w innym wypadku jak najbardziej bo po pierwsze nie ciu_la i jak mówi że trzeba wymienić to faktycznie nie da się naprawić a po drugie jak bierze autko to na pewno go zrobi Rybnik Golejów Wiosny Ludów.. Pyszny [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 16:29_________________________________________________aaaaaaaaaa i wiadomo... dobry Synki - SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście