Treść opublikowana przez seves
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
na prostej bez problemu przeczyścisz oni się tylko na obrzeżach miast kręcą
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
przedwczoraj widziałem mondeo i focusa czarne z Rybnika na Gliwice lecieli jeden za drugim.. jedyny co zauwazylem to głowica (czarny stożek) wystająca z grila:shock3: inaczej nie ma jak poznać... i ujowo zrobili że kupili mondeo i focusy bo jezdzi tego w piz*u na tvn turbo opowiadali ze te auta robia tez foty z przeciwka a to juz jest tragedia... masakra ale podobno na razie tylko testują sprzęt i jeszcze mandatów nie wystawiają
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Akjam nabijamy postów
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
kur dziś raczej nie dam rady chyba że mi szybko pójdzie bo na 18 jestem umówiony
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Arturo Tys je przeuj :grin::grin:
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie wiem, pewnie jeśli tylko zabrudzone to są jakieś dodatki do paliwa (przynajmniej do benzyny są ) na pewno specjalistyczne zakłady "regenerują" ale to wydatek kilkaset pln od sztuki.. coś mi się obiło że 700 ale mogę się mylić
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
chodziło mi o to że pisałeś - pamiętasz - że ostatnio mało sie dzieje w wątku i żebysmy z Hammerem ponabijali postów a wątek masz świetny
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
A krowa która dużo muczy, mało mleka daje pewnie tak jest ---------- Post dopisany at 16:13 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Pablo tak jak pisałeś staraliśmy się rozruszać na nowo ten wątek ale coś nam nie idzie nie mam już pomysłów:doh:
-
[b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
kłamanie nie zawsze = uwodzenie a miałem na myśli że jestem mistrzem w słodkich kłamstwach
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
była mowa o kreskach...i Szymek się już zapędził
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Wiesiu no co ja Ci powiem... powiem tylko chodziło mi dokładnie o to samo o co Tobie - 2razy podkreśliłem słowo "średni" a ja się zawsze nim kieruję - doliczam 5gr i to jest wersja pesymistyczna bo z reguły udaje mi się kupić po 3-4gr drożej czy to funty czy euro Blant pompowtryski to bardzo droga naprawa
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Powiedział ten co laski niema a bo tak szczerze to jeśli chodzi o "moje" laski to jakoś na dłuższą metę mi to nie wychodzi, bo nie umiem kłamać jak chodzi o koleżanki to jestem w tym mistrzem- B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Po co ci 3" ,taki wydech to ma przepływy na 600KM w benzynowym silniku. Myślisz, że jak wywalisz puszkę a wstawisz 3" rurę nie będzie zawirowań??:facepalm:Ta puszka nie jest w środku cała pusta, a ma tak samo rurkę. Dokładnie w większości zostawia się "pustą" puszkę żeby nie raziła oka i wyglądało wszystko na "zgodne z przepisami" a puszka powinna mieć wspawaną w środek prostą rurkę- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja byłem pewien że piszemy na żorskich , ale mnie poje_ało- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
Kobieta ma usłyszeć to co chce, o szczegóły i dlaczego tak sie dzieje mnie nie pytaj - nigdy tego nie rozumiałem ale jesli tak się dzieje jest usmiechnięta i szczęśliwa- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
toż to masakra jak Kobieta musi się upominać o komplement śliczna śliczna ta Twoja furka Truskaweczko:wink: choc wiele nie widać- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
no euro średni nbp ok 4,13-4,17 się waha z dnia na dzień a to średni jest- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
kaj je te top 3- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ktoś tu ma coś do udowodnienia mogę załatwić starterkę, choć chyba nie będzie w bieliźnie- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
dokłądnie Artur taki co kobiet nie bije- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
serio fajny koncert włączyłem od połowy ale jak sie skończył to się okazało że powtarzają od początku więc obejrzałem znowu sen przeszedł a na 6 do roboty będzie ciekawie ---------- Post dopisany at 02:29 ---------- Poprzedni post napisany at 02:25 ---------- wszystko zalane, co tłumaczy czemu nie odpisuje yno jedno w głowach:decayed: co fakt to fakt niezło Dupcia i jak się ruszo :grin::grin: ZŁY kiedy idymy na jako imprezka:naughty:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
a tyn yno love i love Rijana na zywo z Londynu za***isty konceet ale juz koncówka- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
LoveLiveTV - YouTube- [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW
nie wiem ale mysle ze powinny byc no to jest tak ze kazdy uwielbia to co ma i na to co go stac dokładnie, albo trochę inaczej- każdy uwielbia to co zna i na co go stać bo dopóki nie znałem a4 uwielbiałem passata a później miałem jeszcze passata a uwielbiałem już a4 i wiedziałem że muszę taką mieć - [b6 avf] Black Edition full S-line :)+ Bixy + KW