Treść opublikowana przez seves
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
dlaczego na pewno? wydaje mi się że Stanley nie robił nic poza programem http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-ajm-2001r-170km;368nm-103344/ ale mogę sie mylić
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Grzesiek co to na Ciebie, licząc 10os na minutę bo lekko tak obrobisz zajmie Ci to max 350min czyli niecałe 6h 3wsie to max w 3dni nie no napisałem PW do kolegi żeby sie odezwał bezpośrednio do Ciebie
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
ale AJM ma podobno niezły potencjał w serii i samym programem można pod 170km podejść... potrzebujesz więcej? bo przy wymianie turbiny wydatek podskoczy kilkukrotnie a możnaby zostawić sobie cos na potem ja bym tak zrobił
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Grzesiek ja wiem jak to wygląda bo u nie jednego chłopaka to oglądałem i zdecydowanie lepiej ją wyciąć na kształt "s-line" niż nakleić cały prostokąt jak ja zrobiłem Kuna my w firmie kupujemy jakis dodatke i przed zapowiadanymi wiekszymi mrozami dolewamy do furek takie pół litrowe opakowanie starcza na jakieś 10-20baków a kosztuje chyba ze 30pln także grosze - tylko najważniejszego nie pamiętam jak sie nazywa haha cos diesel protection i na pewno można dostać na statiolu ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- . . . . . Chlopaki Kolega ma prośbę, nie pojedzie któs gdzieś przez świerklany? podobno niedaleko mercedesa w świerklanach Cytuję Kolegę ryba85 : "chłopaki mogł by mi ktos sprawdzic w jakim stanie sa drzwi które ma jakis gosciu z Rybnika do sprzedania?moze ktos mieszka nie daleko.to jest jego nr tel.606110515 AUDI A4 B5 SEDAN Drzwi lewe przednie LY7L idealne (2819759550) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej."
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
nie no żeby nie było, my tu po prostu ciągle żartujemy, i moje zdanie też miało w formie żartu zabrzmieć i mam nadz że tak to odebrałeś merc/citr to są dokładnie świerklany przy autostradzie A1 - wrzucę pytanie na żorski wątek bo może jutro na spota ktoś tamtędy pojedzie
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
dokładnie jest tak jak piszesz Kolego w dieslu bardzo ważny jest też prąd rozruchowy:wink:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jeśli można to ja bym też chętnie podjechał
-
[B5 AJM+] Black and white... aVant
mega suczka jest na tych białych felach kosi
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
Hej, pozwoliłem sobie skopiować z wikipedii: "Rybnik składa się z 27 dzielnic zamieszkiwanych przez 140,9 tys. mieszkańców (...) Zajmuje 14 miejsce na liście największych miast Polski według powierzchni i 25 miejsce na liście największych miast Polski według ludności." Nie obrażaj się to jest żartoliwe:wink: po prostu dowiedz się więcej od gościa np mniej więcej gdzie mieszka albo daj jakiś link, przecież nie będziemy do niego dzwonić i pytać o jakieś drzwi tym bardziej że może się okazać że mieszka na drugim końcu miasta a jechać tam specjalnie i szukac go żeby obejrzeć drzwi może jednak troszke czasu zająć
-
SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
hello Synki kurw masakra z tą furką Mirona
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
ja też mam nadz że chodzi o te małe, bo jedną mam na tylnej szybie i jest idealna po prostu nakleiłem ją jak była a potem mi ktoś podpowiedział że możnabyło lepiej jąobciąć dookoła:decayed:
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
podziękował mam nadz że to nie problem i kasę mogę dać Ci przy okazji Kuna ale serio pytam o jakie naklejki chodzi? a4-klub? jakie wymiary? sorry ale nie śledziłem wątku wcześniej a nie wiem czy w ogóle była tu o tym mowa czy np na spocie nie rozmawialiście więc nawet nie szukam
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
a skąd Ty to wiesz, jakby to robili profesjonaliści to autkiem odjadą a nie będą holowali, mojemu ojcu ukradli kiedyś w bukowinie vectrę, też wszyscy myśleli profesjonaliści a się okazało że goście wzięli na krótkiej lince na hol i nikt nie mial pojecia jak to zrobili :shock3:wszystko rozjebane w srodku szyba zbita bo auto znalazlo sie po 2dniach 50km dalej.. ciagneli i nie dociagneli dali spokoj.. Nie chce mi się dyskutować z Tobą na takie tematy bo pojęcia widać nie masz za bardzo:facepalm: Dowiedz się najpierw jak odpalić B8 bez kluczyka. przecież jej nie odpalili chodzi o podejcie-> wedlug Ciebie założyć że to profesjonaliści i auto przepadło? tak to na pewno się nie znajdzie:facepalm: trzeba przypuszczać że się odnajdzie i szukać przez najbliższe dni..i mieć nadzieję!!! Bo anuż..
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Mirek to trzymamy kciuki a skąd Ty to wiesz, jakby to robili profesjonaliści to autkiem odjadą a nie będą holowali, mojemu ojcu ukradli kiedyś w bukowinie vectrę, też wszyscy myśleli profesjonaliści a się okazało że goście wzięli na krótkiej lince na hol i nikt nie mial pojecia jak to zrobili :shock3:wszystko rozjebane w srodku szyba zbita bo auto znalazlo sie po 2dniach 50km dalej.. ciagneli i nie dociagneli dali spokoj..
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
Bo kupiłeś S3. Jest to podstawowy model akumulatora. Za s5 zapłacił byś pewnie 500pln nie potrzebowałem takiego poradziłem się znajomego mechanika i nie jest dobrze kupować zbyt duży akku bo potem mogą się pojawić podobno problemy z ładowaniem.. powiedział że taki będzie idelny- mam silnik benzynowy 1.8:wink:, a do 2,7podobno jest s4, s5 to do dużych diesli
-
Jaki akumulator kupić do Audi?
no pięknie, to będę trzymał kciuki bo robiłem rozeznanie na szybko i znajomi i na forum polecili Boscha silver i kupiłem BOSCH S3 silver - niecałe 300pln więc żaden wydatek bo szczerze to spodziewałem się 500 no ale cóż zobaczymy jak się będzie spisywał, dzięki za podpowiedź
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
i ode mnie najlepszego Sławek Kuna ja tez chcę ja też a co to za naklejki w ogóle
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Miron ale skoro przed 5 ją zaebali to daleko nie odjechali bo przeciez nie paradowaliby z b8 na lawecie czy na lince przed 6 bo masa ludzi u nas juz o tej porze do pracy jezdzi a co innego jakis stary zlom (jak b6:P) na lawecie to się nie zauwazy ale dojebane b8 zwraca przeciez uwage ?!?! chyba nie ryzykowaliby wiezienia takiej furki na lawecie przed czy po 6 - takie moje przemyslenie...
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
k**wa! co za c**je jak zwykle nie przeklinam tak tu sie po prostu nie da.. współczucia Mirek, tyle kasy pracy włożne, jedno z najładniejszych autek na forum i najładniejsze jakie prowadziłem :/
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
kurw muszę sobie te ramki w końcu kupić bo mnie nikt nigdy nigdzie nie widzi
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
Hammer podrzuć mi proszę na PW namiar do tej laseczki
-
SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- [B6 ALT] Moja karoca :)
Adaśko co tak często? tyle km swoim nie trzaskasz chyba , kabinowy trzeba wymieniać częściej jak jeździ się sporo po zakurzonych terenach takich jak polne i leśne dukty, ciekawe czy Natalia o tym wie:whistling:- H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
ja jestem za na zwykłej feldze wyglądałoby to śmiesznie ale rotiformy zrobia robotę- SPOTY w RYBNIKU - wiecej info w 1 poście
dzięki bardzo Krzyśku:wink: zadzwonia jutro i spróbuja podjechać, - [B6 ALT] Moja karoca :)